Hoi allemaal, Wat vinden jullie van mijn kaartje? Dit is mijn 10e ronde, en ik temp niet elke maand. Wel is duidelijk dat ik voor mijn ei altijd rond 36.5 zit. Na eisprong altijd 36.8, 36,9. Ik heb afgelopen maanden altijd een LF gehad van 15 à 16 dagen. Ik kreeg wat spotting op 12 dpo en na 2 à 3 dagen breekt dit dan goed door. Nu had ik gisteren avond bij het afvegen wat roze slijm, op 9 dpo. Dit heb ik nog nooit zo vroeg gehad. Op het moment dat mijn LF korter was, 12 en 1 x 13 dagen, had ik geen spotting, maar werd ik direct ongesteld. Ik heb erg pijnlijke borsten, normaal is dit ook wel wat, maar niet zo. Spannend! Ik hoop dat het raak is. Mijn eisprong is overigens bevestigd door de gyn ivm bloedprikken.
Nou ik vind het een veelbelovend verhaal hoor!! Als ik jou zou zijn zou ik morgenochtend een testje wagen!
Ja denk je echt? Ik ben benieuwd of er vandaag nog wat spotting is. Vorige keren had ik dat ook elke keer in de avond. Ik heb niet het gevoel dat het raak is,hoop het wel. Ik vraag me af of mijn temp er goed uit ziet. Ik heb mijn temp curve niet meer van de vorige zwangerschappen.
Nee maar je durft het ook niet te hopen. Maar 1x moet genoeg zijn Hier ook gevoelige borsten.....maar durf ook nog geen uitspraken te toen, eerst mijn temp van morgen afwachten.
Ik wacht mijn temp van morgen nog even af, is deze nog 37.0 dan doe ik een testje! Tot op heden geen spotting, alleen sticky afscheiding. Ik ben bang te vroeg te testen, omdat ik normaal pas op 16 dpo ongesteld word. Lijkt 11 dpo me nog zo erg vroeg. Liever ongesteld dan weer een negatieve test!
Temp was vanmorgen 36.9, geen testje vandaag. Ik ben aantal keer zwanger geweest en altijd met een temp van boven de 37.0. Al ziet mijn grafiek er nu wel mooi uit... Op naar morgen ochtend.. Denken jullie dat is wel moet testen?
Ja zou over die 1tiende ook niet wakker liggen. Maar je bent pas 11dpo toch? Misschien nog even wachten tot morgen. Ookal zou je zwanger zijn heb je dan toch misschien nog meer kans op een streep.
De afgelopen maanden heb ik verschillende LF gehad, maar meestal 15 dpo. Ik begon dan op dpo 12 met spotting, en dan bleef aanhouden en op 15 dpo brak de menstruatie echt door. Ik heb ook LF gehad van 12 en 13 dagen maar dan werd ik direct ongesteld zonder spottjng voorafgaand. Nu had ik 1 x roze slijm bij het afvegen op 9 dpo. Sindsdien niks meer gezien. Ik zit nu op 11 dpo.