Hallo iedereen, Ik hoop dat iemand mij advies kan geven want ik ben aardig vermoeid en hulpeloos aan t worden. Onze zoon Sam van 5,5 maand gaat sinds gisteren steeds huilen als ik de fles in zijn mond stop. Ik stop dan en wacht totdat hij wat in slaap valt en geef dan opnieuw de fles en dan drinkt hij hem wel bijna helemaal leeg. Ik bied hem 5 flessen van 200cc aan. Daarvan gaan de avond en nachtfles het beste omdat hij dan het meeste moe is. Als hij goed wakker is wil hij gewoon echt niet drinken Weet iemand waar dit aan kan liggen?
Ik zou zijn mond eens goed nakijken op spruw! Verder: natuurlijk nooit een speen in de mond stoppen...als je een kind een fles geeft, dan is het het beste omkind zelf de speen te laten zoeken en laten toehappen, dus je aait met de speen de lippen of de neus en last kind het initiatief nemen.
Mijn dochter heeft dit ook en weigert momenteel al haar flessen... Sinds een week heeft ze sondevoeding. Hopelijk is dit niet bij jou aan de orde. Succes.
Hier is het ook een fase geweest. Zouden er tandjes door kunnen komen? dan drinken ze liever geen warme melk (pijn tandvlees). Ik masseerde zijn tandvlees en dan lukt het meestal wel. Ook misschien de oortjes even laten nakijken als het aanhoudt?