Ik zie ik zie.... niks meer Dus toch een vals streepje gisteren. Heb nu een nieuwe zw&k en met dezelfde urine gelijk een kv 2v5 mee gedaan maar zie op de 1e een suuuuuper vaag streepje en op de kv niks.. Nou ja het is ook nog vroeg maar bij vorige zwangerschap een tuurstreepje op 9dpo en al goed zichtbare streep op kv 2v5 op 10 dpo.
De zw&k geven vaak valse streepjes. Ik gebruik ze niet meer. Zie de mijne maar. Bovenste gaf echt een streep .. de onderste is vd zelfde urine gedaan. Ik heb een klacht ingediend en heb gratis ovu testen gehad. Die zijn wel heel erg goed. Het is ook nog erg vroeg he jingle. Nu 8 dpo ?
Hè getver... Ik zweer bij kv 2v5, geven in geen indrooglijntjes en test al erg vroeg. Maar ook 9 dpo is nog erg vroeg... Nog even geduld. Ik had pas op 11 dpo een tuurstreepje.