Oh prulletje! Kan me voorstellen dat je onzeker bent. Wat betreft de krampen; ja! Dat is allemaal goed gekomen (zoon van 2,5 ) Wat betreft het berichtje over misselijkheid; dit is mijn 1e zwangerschap dat ik (een beetje) misselijk ben. Die andere 2 zwangerschappen ben ik geen dag misselijk geweest. Hoogstens wat sneller 'flauw' gevoel, dat je wat moet eten. Zegt dus niks!
*Breekt even in* Prulletje en Ils1, wat ontzettend fijn dat jullie weer zwanger zijn!! Van harte gefeliciteerd en ik ga heel hard duimen voor een fijne zwangerschap en een gezonde beeb! Andere meiden uiteraard ook van harte met jullie zwangerschap! *Breekt weer uit*
Bedankt Ravi! Wat leuk dat je ons even komt feliciteren. Hopelijk gaat het goed met jullie! Fijne zwangerschap nog. Mooie testen TJS, lopen mooi op! hier vanmorgen nog een action test gedaan, knalde ook. Nu ga ik niet meer testen. Spannend Dana.. Ik zal voor je duimen. Gelukkig hoef je niet zolang meer te wachten. Misschien heb ik het gemist.. Maar is er een reden voor dat je zo vroeg al een echo krijgt?
TJS Gefeliciteerd met je zwangerschap, alle andere nieuwe meiden ook gefeliciteerd! Dana1989 Wat spannend! heel veel succes en laat je ons weten hoe het gegaan is?
Heb hiervoor 3 miskramen gehad dus vandaar de vroege echo dus ik hoop zo dat het nu wel goed gaat. Ik hou jullie op de hoogte!
Oh wauw de eerste echo komt er dus al aan! Succes Dana! Ben benieuwd! Nieuwe zwangeren gefeliciteerd!! Net nog een testje gedaan en die is een stuk duidelijker als de vorige, maar nog niet knal. Dat had ik bij mijn zoontje destijds wel. Zijn wel andere testen deze keer. Ik ga zo ook de vk maar eens bellen. Voor de lijst nog trouwens, ik ben 26jaar!
Ik zou hier ook graag mee kletsen weet nu bijna 2 weken dat ik zwanger ben en geloof het ook nu pas echt.... Volgens de berekeningen zal ik dan 2 juli 2015 uitgerekend zijn (beetje lastig berekenen met een wat onregelmatig cyclus) Vrijdag 21 november staat de 1e echo gepland en maandag 24 november ben ik jarig... dat zou een fantastisch verjaardagskado zijn dus Ik heb er een fantastisch goed gevoel bij vergeleken bij de vorige zwangerschap die uitliep op een miskraam maar toch houd ik in mijn achterhoofd dat een goed gevoel niets hoeft te betekenen. Vind het best vervelend dat ik ergens toch nog iets negatiefs in mijn achterhoofd heb zitten... is dit herkenbaar? Ter info steefj 30jaar (maar deze maand 31 jaar dus ) 1e kindje 2 juli 2015
@Rozientje, TJS , steefj, welkom! @Dana1989, spannend, hopelijk veel plezier bij de echo! @all, ik heb vanochtend nog een sensitest gedaan, had er nog 1 liggen en man wilde graag omdat het nog niet helemaal doordringt. 1 probleem, hij was negatief dus nu zit ik in de stress :x ga straks opnieuw een CB doen, duimen jullie voor me? Ik had zaterdag zowel sensitest als CB positief trouwens..
ook negatief Weet niet zo goed wat ik nu moet eigenlijk, heb de dokter gebeld, ze gaan overleggen maar ik denk dat het afwachten gaat worden
Gatsie Amore1 wat een vreselijk gevoel moet je nu hebben😕 Sterkte meid, hopelijk komt het toch goed...
Amore wat vervelend zeg! Heel onzeker moet jij je nu voelen, hopelijk kun je snel ergens terecht. Alle zwangeren gefeliciteerd! Zijn er bij jullie ook die last hebben van slapeloosheid? Ik ben gemiddeld 3 a 4 keer per nacht wakker terwijl ik daar nooit last van had. Het is erg uitputtend!