Meiden jullie willen me vast wel wat verklappen... Ben aan deze serie begonnen met kijken maar nu na 15 afleveringen vind ik het saai/irritant worden. Weinig spanning en veel hetzelfde. Nu zijn we dus gestopt met kijken en begonnen aan american horror story. Maar nu ben ik dus wel benieuwd wie A is... Is de echt dood? enz enz.. Wie wil me dus wat verklappen
Daar draait nu net de hele serie om he (tot nu toe 117 afleveringen!) De afleveringen zijn nog bezig en A is nog niet bekend en dat zal ook niet snel gebeuren aangezien daar de serie om draait.. Net als dat men pas wist wie Gossip Girl was in de allerlaatste aflevering ooit.
dat is nog niet bekend ... waarschijnlijk in seizoen 6 komen we er nog niet achter... (alhoewel ik denk dat het allison zelf is.. maar dat zal ook wel weer niet)
Ik heb gisteren de laatste aflevering van seizoen 5 op Netflix gekeken. Je komt wel wat te weten, maar het kan net zo goed nog tig seizoenen door gaan. Volgens mij zijn er ook al seizoen 6 en 7.
seizoen 5 is nog niet afgelopen... aflevering 13 en 14 komen ergens in december.. en de rest in 2015 daarna rond juni denk ik pas weer seizoen 6
Na 2 seizoenen was ik er ook klaar mee... off-topic: wie wil mij zeggen wie Gossip Girl is Kom het laatste seizoen niet door.. hihi
O god vind het zoo spannend elke vrije minuut die ik had keek ik ennnn toen was het afgelopen baalde dat niet alles erop stond vind het een top serie!! En elke x denk je zie je hij is A maar nee hoor maar aan de laatste aflevering op netflix zeggen mijn vermoeden ook echt alisson
Haha oke bedankt meiden, ben ik blij dat ik gestopt ben met kijken. (Als 1 van de weinige volgens mij)
Ik heb alleen nog maar de pilot gekeken en had zoiets van: nou, eerst maar eens googelen voordat ik me hier in meng, want ik hou niet van specifieke raadselachtige verhaallijnen die seizoenen lang doorgaan. Dus ik ben ook blij ermee gestopt te zijn, nog voordat ik er aan begon.
Ik vond het wel een vermakelijke serie, hoor. Zo eentje waar je vanaf seizoen 2/3 nog van alles bij kon gaan doen, omdat je weet dat het toch niet zo'n vaart loopt met de verhaallijn. Gossip Girl had ik als volgende op mijn kijklijst staan, maar nu ik weet wie het is (per ongeluk hier gelezen) ga ik hem weer verwijderen, dan vind ik het niet leuk meer.
Gossip girl vond ik ook niet zo boeiend meer. Heb zelf maar opgezocht wie het nou was haha kwam ook er niet meer doorheen. Pretty little liars in begin leuk, daarna achtergrond voor wanneer ik op ipad zat. Laatste paar afleveringen waren wel wat leuker weer. Nu kijk ik once upon a time. Ook wel leuk.
Nee, hier ook gestopt, toen later nog een weer geprobeerd, maar nu wacht ik wel gewoon tot het afgelopen is en kijk ik dan de seizoensafsluiter wel eens. Wat een frusterende serie.
Sorry ik wilde het niet voor je verpesten... maar tis echt nog steeds een hele leuke serie. Ik kijk ook nog steeds PLL maar ben pas in seizoen 2, dus heb nog heel wat te kijken.
Maakt niet uit, hoor, scheelt mij weer een hoop tijd. Ik heb nog wel meer series in mijn kijklijst staan en hoef me voorlopig niet te vervelen.
Gossip Girl is zeker nog wel de moeite waard om te kijken hoor !! Serie is echt geweldig vind ik... Ik wist ook al vroeg wie Gossip Girl was maar heb me er totaal niet aan gestoord!