Heeft er iemand toevallig een pax kleding kast van de ikea? Onze 2 jongsten zullen met de tijd bij elkaar op de kamer gaan (eerst zal de jongste bij ons op de kamer komen in een wieg) maar dan is er geen plek meer voor een kledingkast. Dus moet de kleding van hun 2 bij ons op de kamer komen. we hebben nu een vrij grote kledingkast staan,maar is niet erg handig ingedeeld. Dus dacht dat een pax kast misschien een oplossing was. 1 meter voor ons en 2x een halve meter voor de kids. Maar zal dat wel passen? En heeft iemand toevallig foto's van zijn kast ? ( ook de binnekant) Dacht misschien lades erin voor sokjes en rompers/ondergoed. 1 roede erin voor hun vestjes (en in ons deel ook 1 voor onze vesten en shirts) of heeft iemand toevallig een beter idee? liefs
Wij hebben allebei een meter. Maar hier liggen ook een stapel badhanddoeken in. Beddengoed ect. Met 1 meter kleding alleen zouden wij het niet redden. Wij hebben hier voor de jongens een besta kast boven hun bed. De kast van 120 breed en 60 hoog aan de muur. Ze kunnen er zelf niet bij naar wij wel. Ik vind deze ook ideaal als kledingkast voor hun
Wij hebben een pax kast. Op de site kun je een paxplanner vinden, kun je zelf je ideale kast samen stellen PAX kledingkast planner - IKEA
Ook wij hebben een paxkast. Ideaal al zeg ik het zelf. Genoeg ruimte. Ik zal eens kijken of ik wat foto's kan vinden en/of maken.
Geen idee of het allemaal past. Ligt eraan hoeveel kleding jullie hebben. Maar wij hebben er ook één, voor mijn man en mij elk achter een schuifdeur onze eigen kast. Bevalt erg goed.
Wij hebben sinds kort ook een pax kast, ik vind het geweldig! Ik ben er heel blij mee. Wij hebben een hangkast met 2 roedes boven elkaar van 1 meter en 2 keer een halve meter, een met planken. Een kant met planken aan de bovenkant en tot halverwege lades. De kant met lades hebben wij bewust open gelaten zodat de tv er ook in kan staan. Ik zal thuis even kijken voor foto's. Houd alleen wel rekening met de scharnieren als je lades wilt nemen, onderin kan het dan moeilijk worden mocht je een deur willen ophangen. En een tip, de installatie is makkelijk, maar doe het wel met 2 personen.
Dit is onze kast (3m breed). Hier zitten alleen de kleren in van mij en mijn man. In het linker gedeelte zit een roede voor alle lange kleding en er zitten schappen voor de kleding van mijn man. Onder de roede staan mijn schoenen. In het rechter deel zitten twee roedes, boven kleding man en onder mijn kleding. De schapjes op de foto zijn voor mijn kleding en we hebben ieder een eigen ondergoed/sokken la. Deze foto is net na onze verhuizing genomen, dus inmiddels wel wat kleding weg en het beddengoed ligt nu op de bovenste planken. Ik zou ook even online kijken voor de indeling van je kast en in de winkel kun je ook inspiratie opdoen. De kasten zijn trouwens erg diep, dus je kunt ook makkelijk stappeltjes achter elkaar maken.
Wij hebben sinds kort de pax kasten ... 6 stuks Voor ons allemaal in 1 kamer...aan 1 wand Ideaal, groot en veel ruimte Bekijk bijlage 427169 Bekijk bijlage 427170
Dat vind ik een leuke kast. Ik ben toevallig ook nog op zoek. Heb je die zo compleet gekocht of zelf ingericht?
Leuk!! Stukje van je roots, grappig bedacht. Wij hebben ook een pax kast. Twee keer een meter. Vind em net te klein eigenlijk. Had graag die van drie meter gehad.
Wij hebben sinds een paar maanden zoon en dochter samen op een kamer liggen. Hebben ruimte zat voor eigen slaapkamers, maar ze kunnen niet zonder elkaar! Voor hen hebben we één deel van een meter en één deel van 50cm. Bovenin het deel van 1 meter ligt het beddengoed. De onderste 2 lade zitten vol met alle zwemspullen, zwemhanddoeken/ zwemluiers/opblaasdingen etc. Ook alle zwemkleding en toebehoren van onszelf. Daarboven voor ieder kind een eigen lade met daarin vakjes met de sokken, ondergoed, pyjama's etc. Het smalle deel is allemaal leggedeelte met voor zoon 3 planken: broeken, shirts, vesten. En dochter 2 planken: Shirts en vestjes, broekjes. Verder hangen alle jurken en overhemdjes op en daaronder ook nog ruimte genoeg om wat kleding neer te leggen zoals rokjes etc. Op de overige planken ligt kleding die nog te groot is. De foto staat op zijn kant zie ik...
Erg fijne kast! Wij hebben een diepe met klapdeuren. en een ondiepe met schuifdeuren. Die eerste raad ik je echt aan, heel fijn en veel extra dingen voor te koop om te organizen. Maar die ondiepe met schuifdeuren...past weinig in en heel onhandig, die deuren openschuiven.
Hmm.. We gaan binnenkort maar eens kijken bij ikea We hebben gelukkig geen haast, kindje moet eerst nog 7/8 maandjes bij mij groeien dan hopelijk 5/6 maanden bij ons op de kamer en dan bij zijn/haar broertje. Komen die kasten wel eens in de aanbieding?
wij hebben op de kinderslaapkamers juist gekozen voor 2 ondiepe paxkasten. De oudste krijgt dadelijk wel 2 meter - maar voor beiden 1,5 meter zou ook prima zijn. Maar door wat verschuivingen hier in huis (nieuwe meubels, dus pax beneden gaat naar boven) komt het nu dus zo uit. Zelf hebben wij 3 meter pax -diep, op onze slaapkamer. Daarin liggen dan ook wel handdoeken en beddengoed, extra schoenen etc.
Thanks ! Bij de ikea kun je alles los kopen. Als ik het goed heb zit het zo: je koopt de geraamten van de kast los, de deuren koop je los, planken, roedes, laadjes en evt andere inrichting koop je ook los. Alles is er in verschillende kleuren. Ik heb toen online de kast 'ontworpen' en dan krijg je ook te zien wat je allemaal moet kopen. Deze was compleet 600EUR.
Wij hebben er ook een. Twee keer 75 cm. Toen gekocht op onze oude, kleine slaapkamer. Ik ben er nu, 6,5 jaar later, nog steeds heel blij mee. Heel fijn is dat ie diep is en dat je hem helemaal zelf kan inrichten. Daar heeft ikea echt over nagedacht! Wij hebben hoofdzakelijk legplanken, een roede en een paar laden voor ondergoed/sokken/schoenen. Het is ook een parchtige kast om te zien!
Italie fan? Ontopic: wij hebben ook pax kasten, vind ze super! Idd even op de website van ikea kijken bij de planner, daar kun je proberen, passen en meten tot je de juiste oplossing hebt gevonden
Drie van de 5 hebben hier een Pax kast, met deuren door mn man gemaakt. Ze hebben alle 4 2 keer een meter, dus voldoende ruimte. Ik heb 2 roedes boven elkaar genomen. De ene is langer als de ander zo kan je ook langere kleding kwijt als ze ouder worden. Daar onder dan nog brede laden van 1 meter. Ideaal met van die inzetten om alles te verdelen. Mijn zoon heeft ook een broekhanger. De kast er naast van 1 meter hebben we verdeeld in planken/lades. Ik vind het ideale kasten! We hebben ze ook in de speelkamer en bijkeuken.