Als ik een donkere was gedaan heb met daarin t-shirts van mijn man, ruikt de hele was prima behalve de shirts van mijn man. De witte shirts van hem hebben dat vaak ook nu ik het me bedenk. Iemand enig idee hoe dit kan en hoe ik dat kan verhelpen. Het is niet dat het oude shirts zijn of dat hij er in zweet ofzo. Ik was al mijn waspoeder en ook 1x in de zoveel tijd draai ik een een lege machine op 90 graden. Het is geen wasluis, want dan zou alle was moeten stinken het zijn dus alleen zijn shirts. Tips of ervaringen hoor ik graag!
Ik heb dat met sommige spijkerbroeken. Echt heel raar. Ook hier vaak de wasmachine aan op 90 graden en het zijn ook alleen de spijkerbroeken.
Hier ook met bepaalde donkere was en bepaalde jeans. Ik denk dat het de textielverf is oid..ruikt vies iig
Ik heb op dit moment ook hetzelfde probleem.. Al meerdere malen ook op 90 graden gewassen, ontkalkt en schoongemaakt maar niets hielp. Ben nu een ander wasmiddel aan het proberen en nu ruikt het beter..
Ik heb dat vaak als mijn was (binnen) te langzaam droogt. Vooral bij donkere kleding heb ik daar last van en krijg je zo'n "natte handdoeken lucht". Die dingen doe ik in de winter in de droger, dan ruikt het wel fris.
Geen idee heb het met mijn nieuwe spijkerbroeken....lijken op zetmeel te ruiken beetje. Bah....rest van de was geen problemen.
Ik lees mee! Ik heb dus excact hetzelfde probleem met de zwarte shirts van mijn vriend, allemaal gewoon 100% katoen. De hele was ruikt.prima behalve die shirts, hoe vaak ik ze ook was..
Dat heb ik me ook al vaker afgevraagd. Heb het ook vaak bij zwarte was. Zelfs als het meteen gewassen uit de machine komt :S
Hier ook!! Wel fijn om te lezen dat wij niet de enigen zijn Het ligt bij mij voornamelijk aan de jeans. Ik heb die er bij een donkere was uitgelaten en de was rook meteen frisser!
Ik heb het met 1 rokje. Die meurt naar zweet als hij gewassen is. Ik was hem tegenwoordig met de zwarte was mee en daarna meteen nog een half uurtje op 30 graden zonder wasmiddel en dan ruikt hij weer heerlijk. Wat het is? Geen idee!
Ook een tijdje gehad met bepaalde kleding ondanks dat de wasmachine echt met regelmaat goed gereinigd wordt. We zijn toen overgestapt op ander wasmiddel en nu ruikt alles lekker fris.
Ik heb dat bij sommige kleren. Verschillende stoffen, verschillende kleuren, van mij, mijn man en de kinderen, maar wel steeds dezelfde kledingstukken. Misschien een bepaalde kleurstof? Maar dat zou niet het geval moeten zijn bij witte shirtjes...