Uitwasbare luiers

Discussion in 'Kraamtijd' started by Simmies307, Oct 28, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Buikje0

    Buikje0 Fanatiek lid

    Nov 24, 2011
    1,095
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik gebruik nu strikluiers, ideaal voor in de eerste tijd. Voor later heb ik nog bamboozles liggen, dat is een wat dikker pakket, maar voor de nacht wel ideaal. Verder nog wat goedkope pockets in huis voor tussendoor.

    Oja, hier ook voornamelijk wolbroekjes als overbroekje en als die moet luchten gebruik ik een overbroekje van totsbots.
     
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Ik heb ze ook gebruikt, van het merk kushies. Ik heb ze te koop, het zijn er 30 waarvan er 10 nooit gebruikt zijn (alleen gewassen), extra overbroekjes en inleggers voor de nacht zitten er ook nog bij, voor interesse en vragen kun je een pb sturen.
     
  3. Zonnetje80

    Zonnetje80 Bekend lid

    Apr 28, 2014
    630
    1
    16
    Belgie
    Waarschijnlijk ben jij er niet zo enthousiast over, wat vond je er niet handig/prettig aan?
     
  4. poisson1987

    poisson1987 Bekend lid

    Oct 23, 2013
    643
    0
    0
    Huisarts in opleiding
    't Gooi
    Wij hebben panda baby luiers. Tot op heden geen succes. Veel lekkage en dus huilende baby. Toch ook maar weer pak pampers gekocht....
    Wat doen we fout? Wil heel graag mijn wasbare luiers gebruiken!
     
  5. Babedreamer

    Babedreamer Actief lid

    Mar 3, 2014
    117
    0
    16
    Zorg
    Twente
    Ik ga ook wasbare luiers gebruiken als het navelstompje is afgevallen en zl erin past. Verschillende soorten gekocht.
    Op facebook is de groep wasbare luiers, veel info en veel ervaringsdeskundigen en nieuwelingen die non stop info uitwisselen. Tip
     
  6. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Want? Ik had er aan 20 ruim voldoende: ik waste na 1 a 1,5 dag alle vieze luiers omdat ik het niet fris vond dit een aantal dagen in de emmer te laten, vandaar dat ik de nieuwe nieuw heb gelaten :)

    Enige wat met name mijn man vervelend vond was het meeslepen van vieze luiers in een zak, wanneer je een dagje weg bent. Verder best tevreden en je grijpt nooit mis, want je hebt altijd luiers in huis ;)
     
  7. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Wij gebruiken ze !
    Via Ebay, Alvababy en luiermarkt (fb groep) was ik 200 euro totaal kwijt en heb er 30 dus was 1x in de 4/5 dagen echt ideaal !
    Voor overdag gebruik ik pockets met 1 microvezel inlegger en een bamboeinlegger. Snachts gebruik ik Little Lamb bamboe (ook via ebay!) en een overbroekje.
    Als wasmiddel gebruik ik gewoon OMO color poeder.
    Voor onderweg heb ik een wetbag(ook van ebay!) geen geurtjes komen er doorheen ideaal. In een ander vak zitten de schone.
    Verder in de grote luieremmer (xenos) zit een grote wetbag zodat ik die alleen maar uit de emmer hoef te pakken en in de wasmachine hoef te mikken.
    Ik gebruik lavendelgeurolie op een babydoekje en die leg ik in die wetbag zo heb ik geen vieze luchtjes bij het openen vd emmer. Misschien kan je lid worden van de fb pagina wasbare luiers. Nu ze wat vastere onlasting krijgt ga ik ook inlegvliesjes gebruik van Popli die ga ik dan meewassen bij alleen plas. En met poep spoel ik ze door de toilet. Alleen borstvoedingspoep waste ik gewoon mee :)
     
  8. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Welke inleggers gebruik je en hoeveel? Gebruik je ze ook vd nacht?
    Hoevaak heb je de inleggers al gewassen?
     
  9. Zonnetje80

    Zonnetje80 Bekend lid

    Apr 28, 2014
    630
    1
    16
    Belgie
    Ohhh wat een leuke reactie, hier word ik heel enthousiast van! De fb groep is niet zo actief vrees ik, ik sta al vier dagen 'in behandeling', dus ben nog steeds niet toegelaten. Ebay ga ik checken...
     
  10. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Aanmeldig duurt even klopt idd.
    Veel ebay plezier :)
     
  11. poisson1987

    poisson1987 Bekend lid

    Oct 23, 2013
    643
    0
    0
    Huisarts in opleiding
    't Gooi
    Bamboo inleggers. Een per luier. Voor gebruik 2 x gewassen.
     
  12. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    bamboe neemt pas 100% op na zeker 10 x wassen. Verder zou ik er een microvezelinlegger bovenop leggen deze neemt snel op, bamboe langzaam en neemt t meeste op. Maar alleen een bamboe inlegger kan t dus vaak niet aan als er veel geplast wordt. Succes!
     
  13. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Ja hier ga ik ze ook gebruiken. Heb een heel pakket van bambino mio.
    Maar heb nu de eerste 6 weken pampers gebruikt omdat mn kindje dysmatuur geboren is en de katoene luiers nog veel te groot zijn. Hij moet nog wat meer spekbeentjes krijgen 😄
    We hebben het wel al geprobeerd en het zit heel goed alleen net te wijd bij zn spillebeentjes :)
     
  14. Ti87

    Ti87 Bekend lid

    Apr 12, 2012
    613
    0
    0
    Hier gebruik ik ze voor ons 20 maanden oude zoontje en later ook voor onze tweede. Ik gebruikte ze alleen niet meer s'nachts aangezien dat een beetje irriteerde en ik de luier de volgende ochtend zo vond stinken
     

Share This Page