Hoi allemaal, Ik ben nu 33 en heb altijd een regelmatige cyclus gehad. In april zwanger maar eind mei/begin juni geopereerd aan bbm zw. Rechter eileider is verwijderd. Na 2 voor mij vreemde cyclussen waren de laatste 3 voor mij op tijd. Tussen de 28-32. Alleen de laatste 2 echt minimaal bloedverlies. Deze maand heb ik op alle mogelijke momenten positieve ovulatietesten in mijn handen.... Nu einde vd cyclus ook weer maar geen teken van aankomende menstruatie of zwangerschap. Mijn lh lijkt constant te hoog dus. Ik maak me zorgen. Kan dit pcos zijn? Met alle echo's die ik heb gehad zeiden ze steeds "eierstokken zien er normaal uit". Verder ben ik nog bang voor vervroegde overgang.... Wellicht stress ik er te veel over en ontregeld dat mijn cyclus. Maar wil zo graag verder en weer vertrouwen op mijn lijf. Hopelijk hier wat bemoedigende adviezen, woorden.
Ik denk eerder dat je lijf wat van slag is door de bbz en operatie enzo. Misschien is het een idee om te gaan tempen om meer inzicht in je cyclus te krijgen? Als blijkt dat je geen eisprong hebt, zou ik contact opnemen met de huisarts of gyn.
Ja maar die is negatief. Plas wel steeds vage streepjes die niet oplopen en echt te veel "tuur" zijn. Lees helaas net dat ook een licht verhoogd Hcg ook voorkomt bij vrouwen in de overgang. Dus toch maar de huisarts bellen morgen. Afgelopen donderdag dus eind vd cyclus slijm en buikpijn en positieve ovulatietest. Vrijdag niet. Maar zaterdag en vandaag weer wel. Dus iets klopt er niet. Bedankt voor je reactie!
Uitslag binnen van bloedonderzoek Vd huisarts... Lh van 12.9. Een week na de eisprong. Nu naar de gynaecoloog die mag t verder gaan onderzoeken. Voel me beetje verdrietig
Ach jeetje wat rot. Het hoeft niet perse iets te zijn. Mijn hormale huishouding is een tijd flink ontregeld geweest door een ernstig vitamine D gebrek. Dit valt eenvoudig te supplementeren. Ik hoop dat je snel terecht kan. Sterkte!
Hoi dank je voor je reactie ik hoop dat het zoiets blijkt te zijn. Vind het spannend maar blijf hopen...