Omdat ik gelijk aan die actrice moet denken en ik niet zoveel met haar heb. Dus voor mij de verkeerde associatie
Ik kan niet kiezen. Ik vind het op zich geen verkeerde naam maar wel erg Engels/Amerikaans. Je loopt het risico dat anderen haar sigi ofzo gaan noemen. Als je dat geen probleem vindt, gewoon doen.
Absoluut niet mijn smaak! In het Engels al niet maar op de manier waarop hij in NL uitgesproken zal worden al helemaal niet.
Ik kan t amper uitspreken maar dat kan aan mezelf liggen haha Vind hem erg ingewikkeld en ik hou van makkelijke namen.
Tenzij jullie Amerikaans zijn en/of in het buitenland wonen, niet doen. De naam is erg lastig uit te spreken en lang. Daardoor zal je dochter het altijd moeten verbeteren en zal de naam worden afgekort.
Nee - buiten dat het een leven lang je naam spellen wordt, vind ik het ook een ingewikkelde naam. Dus helaas ...
Bedankt dames, heel verhelderend want zoals Marbella zegt op de manier hoe ze het op zijn nederlands zullen uitspreken .
Ben fan van Ierse/Engelse/Amerikaanse namen, maar deze naam vind ik persoonlijk ook ingewikkeld en lastig uit te spreken.
Ik heb dus inderdaad geen idee hoe ik deze naam moet uitspreken. Paar keer hardop gelezen maar kom er niet uit.
Ik kan het niet goed uitspreken, mij veel te Amerikaans, dus zou ik er zelf nooit voor kiezen. Denk ook dat zo'n lange naam snel afgekort gaat worden en daar hou ik niet van.
Ik vind de naam goed uit te spreken. Dus ik zou zeggen : doen Bij de actrice is het trouwens niet haar echte naam, maar een artiestennaam. Ze heet eigenlijk Susan, maar heeft zichzelf een artiestennaam aangemeten gebaseerd op een personage uit The Great Gatsby. De naam is van Franse oorsprong (gespeld als Sigournay) en oorspronkelijk een achternaam.
Dankzij Sigourney Weaver weet ik wel hoe je dit moet uitspreken, en ik vind het ook weer niet zó enorm lastig. Wat wou je er anders van maken? Op z'n Nederlands uitspreken lukt mij niet eens. Ik vind het wel een mooie, bijzondere naam.
Ik vind het geen verkeerde naam,hou zelf niet van lange namen en denk ook zeker dat het betreft de uitspraak nog weleens mis zal gaan. Heb de poll dus niet ingevuld omdat het voor mij geen nee of ja is....
Ik zou het niet doen, ik zou nl echt niet weten hoe dit uit te spreken en dan zullen velen met mij hebben!