Vader woedend over taakstraf voor doodrijden dochtertje

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door dochters, 21 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

  2. loeka12

    loeka12 Actief lid

    9 aug 2008
    253
    0
    16
    Utrecht
    Pffff een vriendin van mij kent deze mensen en is er maanden ziek van geweest. In een klap je ouders en dochtertje kwijt....en met de wetenschap dat ze jaaaaaaren hebben moeten wachten op een zwangerschap :( heb zo ontzettend met ze te doen en vind t verschrikkelijk dat in nl niet af en toe naar de specifieke casus wordt gekeken, zoals bijv. In de VS,maar gewoon de regels lukraak worden gevolgd. Ze doen in de VS niet veel goed, maar dit hadden ze wel beter aangepakt
     
  3. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Maar het is ook niet bewezen dat hij niet te hard heeft gereden....

    een bmw is een hele snelle auto... verder zeg ik maar even niks meer.
     
  4. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Schandalig, 120 uur. Idiote uitspraak.
     
  5. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Nee hoor, het was een heel goed voorbeeld waarom excuses zo belangrijk zijn! En waarom het gebrek daaraan dubbel zo hard aankomt.
     
  6. Suzanne1984

    Suzanne1984 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    1.613
    0
    36
    Dat slaat toch nergens op? Een bmw is een auto die heel hard kan rijden, dus zou hij dat wel gedaan hebben?
     
  7. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Dat geldt dan andersom ook. Als jij ooit per ongeluk (!!!!) mijn dierbaren dood rijdt leg ik jou om. Of het nou je schuld was of niet. ;)
     
  8. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Mijn oprechte medeleven aan de nabestaanden natuurlijk. Wat een nachtmerrie, de ultieme hel. Logisch dat de rechter die arme man niet zal vervolgen.
     
  9. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Oke, dank je
     
  10. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Dat zeg ik toch helemaal niet?

    Wat ik wel zeg, is dat Polen zich erg vaak niet aan de nederlandse verkeersregels houden. Ze rijden onverzekerd rond, zijn vaak niet nuchter en rijden vaak te snel. En nee, ik scheer ze niet allemaal over 1 kam, maar het is wel erg vaak zo.
     
  11. Zwangernr6

    Zwangernr6 Niet meer actief

    Verplaats je eens in 'die Pool'. Die man heeft ws niet bewust drie mensen doodgereden. Er is niet bewezen dat hij veel te hard heeft gereden. Wat moet je dan?? Zonder bewijs iemand achter de tralies zetten?? Goddank dat dat in dit land niet zomaar gebeurt!

    Natuurlijk is het vreselijk dat die mensen hun dochter en ouders kwijt zijn. Maar om dan iemand zonder bewijsvoering op te willen sluiten slaat ook nergens op.

    Waar ik me aan stoor in dit rechtssysteem dat er moordenaars vrij rondlopen die met een lachtertje van een straf ermee weg zijn gekomen.
    Niet dat een veroorzaker van een ongeluk zonder dat er redelijk bewijs is een taakstraf ipv gevangenisstraf krijgt.
     
  12. lunap

    lunap Fanatiek lid

    15 okt 2011
    2.064
    6
    38
    Je zegt het goed...hier in Nederland ja maar de zijn genoeg landen waar ze gelukkig wel strenger zijn en niet zulken achterlijke straffen geven. Het gevaar is dat mensen het hef in eigen handen gaan nemen.
     
  13. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Ook dat zeg ik nergens.

    Wat mij alleen verbaast is, en wat ik al in een eerdere post zei, 2 dames raken slaags met elkaar bij een Nick en Simon concert waarbij de ene dame 3 maanden voorwaardelijke celstraf krijgt, en dan deze Pool....

    eerlijk is eerlijk, dat is wel een beetje krom... of niet?

    Zussen op de vuist tijdens concert Nick en Simon - AD.nl
     
  14. Zwangernr6

    Zwangernr6 Niet meer actief

    Er komen vaker mensen om in het verkeer, belanden al die betrokkenen dan achter de tralies? Dit is appels met peren vergelijken
     
  15. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    #95 Klaproos, 28 nov 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 28 nov 2014
    Het is bewezen dat hij 40 km te hard reed. Er waren ooggetuigen bij. Maar eea word weer eens in de doofpot gestopt. Dat moet ook wel,er gaan niet zomaar drie mensen dood door een klein tikje. Ik ben vol geraakt met 60 km en had een zware hersenschudding. En nee dat was niet geluk dat ik niet dood was. Het heeft met snelheid te schaften!

    MEIJEL -
    Bij een dramatisch verkeersongeluk in het Limburgse Meijel zijn vanmorgen drie mensen om het leven gekomen. Het gaat om een opa en oma en hun driejarig kleinkind. Ze werden in een flauwe bocht vol geraakt door een Pool in een BMW. Zijn auto kwam tientallen meters verder pas tot stilstand.---> zegt genoeg.


    "Toch is dat niet wat de ouders het meest steekt. Het ergste is, zo zegt moeder Moniek, dat de man nooit berouw heeft getoond. "Hij heeft nooit zijn excuses aangeboden, nooit de moeite genomen om ons te benaderen, nooit berouw getoond en nooit de waarheid gesproken."

    Hij verdiend het verdorie om iets heel ergs te overkomen!
     
  16. Catheny

    Catheny Actief lid

    1 jul 2014
    320
    34
    28
    ....
    ...
    En te hard gereden, en geen berouw....
    Deze man moet achter de tralies ! Dat hij 3 mensen heeft doodgereden zal hij niet gewild hebben maar hij heeft wel bewust te hard gereden.

    Met dit rechtssysteem vind ik het echt niet gek dat mensen het heft in eigen hand nemen, en ik geef ze niet eens ongelijk.
     
  17. MamaG

    MamaG Fanatiek lid

    24 mei 2008
    1.298
    0
    36
    Omg Nijmegen
    Ik ben het hier helemaal mee eens! Ik vind sommige reacties die ik hier en op andere sites voorbij zie komen echt misselijkmakend. Ik kan niet begrijpen dat er zulke vreselijke verwensingen voorbij komen, zowel naar de chauffeur als naar de rechter toe. Opmerkingen over dat een BMW een hele snelle auto is, zijn gewoon onzin. Het had met elke andere auto kunnen gebeuren.
    Ook hoeft het niet zo te zijn dat hij te hard gereden heeft, je kunt ook iemand met 50 dood rijden, ligt er maar net aan hoe iemand geraakt wordt of hoe iemand terecht komt.

    En over dat berouw tonen. Ik weet dat daar ook een andere kant van kan zijn. Een neef van mijn vriend heeft in het verleden een dodelijk ongeluk veroorzaakt. Hij wilde graag de nabestaanden van de vrouw een brief sturen om te laten weten hoe erg hij het vond. De advocaat heeft hem toen gezegd dat niet te doen. Uiteindelijk is het in de rechtszaak wel tegen hem gebruikt. Wie weet heeft deze man dit soort advies ook wel gekregen... Je weet het niet, want wij waren er allemaal niet bij.

    Ik snap heel goed dat de ouders boos zijn, waarschijnlijk had ik ook zo gereageerd, maar feit blijft dat het bewijs er gewoon niet was, dus dan kan een rechter niet anders dan een passende straf te geven. Zou toch wat zijn dat een rechter hogere straffen gaat geven op basis van emotionele redenen. Dan is het einde zoek!
     
  18. Booey

    Booey VIP lid

    6 dec 2006
    5.663
    0
    36
    Radiator Springs
    Dit slaat nergens op. Er wordt altijd gekeken naar wie schuld heeft bij een ongeval. De schuldige loopt nooit ongestraft weg.
     
  19. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.814
    113

    Helemaal mee eens!
     
  20. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Eens, het zal je zelf maar gebeuren, een ongeluk zit in een klein hoekje...
    Moet wel opmerken dat ik als advocaat dit soort dingen wel iets genuanceerder bekijk dan de gemiddelde neutrale burger omdat ik het rechtssysteem ken en ik heel zeker weet dat de media ook gewoonweg niet het hele verhaal vertelt. Het is het allerergste dat je als ouders kan meemaken en geen straf zal ooit hoog genoeg zijn, laat ik dat voorop stellen.
    Maar, hoe afgrijselijk het verdriet van de ouders ook is, en ik me de emoties helaas maar al te goed kan voorstellen als moeder,.......een stoel gooien door de rechtszaal.......?
     

Deel Deze Pagina