Jeetje zeg wat een heftig nieuws. Sterkte en hopelijk vandaag een beetje licht aan de tunnel voor jou en je gezin.
Succes, toevallig kom ik af en toe bij iemand met een steunhart. Is ook niet alles, maar zou misschien wel een optie zijn als je in aanmerking komt. En ja, ik snap dat je in angst zit. Want het is ook niet niks allemaal. Heel veel succes in ieder geval.
Wat erg voor je zeg, ik hoop dat je vandaag meer duidelijkheid krijgt en je wat bemoediging zult krijgen. Ik zal voor je bidden. Liefs
Jeetje, wat een nieuws! Heb je nou een pacemaker of een ICD? Want daar zit wel verschil in he, een pacemaker geeft je hart ritme door aan te sturen op het ritme. Een ICD geeft je hart een optater als het niet klopt. Daar voel je je ook echt akelig van als die geslagen heeft, hebben regelmatig mensen op afdeling gehad die een paar dagen komen bijkomen en ter observatie als de ICD geklapt heeft. Sterkte, ik hoop dat ze vandaag wat duidelijkheid en geruststelling kunnen geven... Enneh, 12 uur per week werken vind ik persoonlijk heel veel hoor met 2 jonge kinderen! Ik werkte er 12 en dan ben je toch echt elke dag in de weer!
Woow heftig...! Ik kan me indenken dat je daar heel onzeker en verdrietig van wordt. Heel veel sterkte vandaag!