Mijn dochter (11 maand) loopt al een aantal maanden rondom de tafel of aan één hand, maar ze loopt nog niet los. Nu worden haar slofjes echt te klein en twijfel ik voor wat voor schoenen of sloffen ik moet gaan. Iemand tips/aanraders?
Mijn zoontje loopt al een tijdje los maar heeft in huis altijd slofjes aan. Gewoon van die zachte leren. Anti slipsokjes vind ik ook erg fijn. Ik ben pas schoenen met hem gaan kopen toen hij echt goed los liep, en ook buiten ging lopen. Zou voor nu dus nog voor slofjes gaan en pas als ze echt goed loopt schoentjes kopen, binnen heeft ze die toch niet aan.
Yes inderdaad anti slip sokjes! En dan die van Falke, die anderen (met dat stuk plastic onder je voet) zakten hier af.
Dit idd, falke werkt echt goed en zijn dik. Als ik dezelfde soort sokken van een goedkoper merk kocht verloor hij ze altijd of waren ze veel te breed en groot.
Op blote voetjes is het beste, maarja daar is het de tijd niet helemaal voor Binnen zou ik dunne leren slofjes doen (10tje bij de schoenmaker), voor buiten van die superflexibele 'eerste' schoentjes of 'leren lopen schoentjes'. Maar die zou ik pas doen als ze echt goed loopt.
Action heeft lekkere antislip sokken, lekker dik, echt voor dit weer geschikt. Primark heeft ook leuke sokken met goede antislip
Onze dochter kan inmiddels zelf lopen, maar tot voor kort droeg ze in huis slofjes van de wibra, geen echt leer, maar wel met antislip en elastiek rond de enkel, zodat die niet afzakt. Reden dat ik geen echt leren slofjes heb gekocht is dat dochter maar korte tijd die slofjes aan had. Nu zijn ze te kleine en heeft ze sloffen(suede)van de hema. Hema heeft ook diverse sloffen/schoentjes, zou je zeker eens even moeten kijken.
Hier leren slofjes van oxxy, vind ze super. Maar onze dochter loopt nog niet los, dus voor buiten zijn de leren slofjes ook goed aangezien ze dan toch in de maxi cosi of buggy zit.