Positieve test na miskraam?!

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mamalove2014, 4 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Silverwings

    Silverwings Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.751
    918
    113
    Ook die tweede is ook een mooie! Ik ga hard voor je duimen dat dit een mooi plakbeebje is..
     
  2. Monkey82

    Monkey82 Actief lid

    9 aug 2013
    464
    0
    16
    Ziet er goed uit!

    Voor een echo kan je ook gewoon naar een extern echobureau stappen hoor! Betaal je voor een korte 'pretecho', meestal rond de 30 euro.
     
  3. Blloempje

    Blloempje Actief lid

    2 apr 2014
    487
    17
    18
    NULL
    NULL
    Mamalove gefeliciteerd hoor. Hier ook de ervaring 2 x kort na de miskraam zwanger. Deze zwanger schap is direct na mijn bbz en ik herken de reacties wel.

    Wij hebben het gewoon tegen onze omgeving gezegd. De mensen die vinden dat ik mijn lichaam rust moet geven leg ik uit dat als mijn lichaam rust nodig had gehad ik ook niet zwanger had kunnen worden en als ze niks leuks kunnen zeggen beter hum mond kunnen houden omdat het al spannend genoeg is ;)

    Niet erg aardig maar dat zijn dat soort reacties ook niet.

    Verder gewoon je verlos of gyn bellen en niet denken dat je vervelend bent.
     
  4. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
    Hopelijk gaat deze rond alles goed.

    Ik zou dan zeker proberen de gyn te bellen!
    Misschien kan je daar wat eerder voor controle langs komen.

    En er zijn heel veel dames die na een miskraam direct zwanger weer zwanger worden een gezond kindje krijgen hoor.
    Beetje onzin van je omgeving maar misschien zijn ze alleen maar extra bezorgd om je.
     
  5. Banana

    Banana Fanatiek lid

    29 jun 2014
    2.045
    621
    113
    Ik denk echt weer een nieuwe positieve test hoor! Ik hoop op een prachtige plakbeeb voor jou!!!
     
  6. Meiske80

    Meiske80 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    3.319
    7
    38
    Kinderopvang
    Brabant
    Wauw mooie test hoor!! Ik vind het er heel goed uitzien :) Misschien idd een wekenindicator doen en dan een echo plannen? Of de ha bellen voor een bloedtest? Hier doen ze daar niet moeilijk over... Ik duim!
     
  7. Emm82

    Emm82 Actief lid

    8 feb 2012
    470
    0
    0
    Amsterdam
    Mooie test! Gefeliciteerd! Ik herken je situatie (helaas) ook. 2 miskramen achter elkaar en direct erna weer zwanger. Die zwangerschap resulteerde in een prachtig mannetje. Ik hoop dat deze zwangerschap heel voorspoedig voor je zal verlopen!
     
  8. Mamalove2014

    Mamalove2014 Bekend lid

    9 okt 2014
    649
    384
    63
    Het zal wel tussen me oren zitten, maar ineens voel ik me vandaag misselijk en heb ik knallende hoofdpijn. Ik was net te laat voor spreekuur verlos. Maandag bel ik voor een afspraak (wil eigenlijk ook zondagochtend nog x testen of t donkerder is geworden). Als ik geen vroege echo krijg zoek ik inderdaad zelf een bureau op, want na 2 miskramen en onzekerheid, wil ik weten wat m'n lichaam aan het doen is! Ben de laatste weken verbaal agressief, geen geduld, niemand kan wat goed doen in m'n ogen, gefrustreerd omdat niks loopt zoals t zou moeten, erg vergeetachtig... Hormonen op en af doen mij niet goed helaas.

    Bedankt voor jullie hoopvolle reacties en advies!! Hopelijk klopt het gewoon en blijft t dit x goed gaan. Zondag zal ik nog m'n test plaatsen. Wil vandaag kV testen kopen of zal ik t gewoon op action testen houden ivm vergelijking?
     
  9. Jillster

    Jillster Bekend lid

    30 nov 2014
    878
    280
    63
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd! Snap dat je je onzeker voelt en nog andere test wilt doen... Maar die streep staat er:)
     
  10. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Ik zou het bij de action test houden.
    Anders kan je inderdaad niet vergelijken.
     
  11. DeeDeeBowtie

    DeeDeeBowtie Fanatiek lid

    20 jan 2011
    3.890
    0
    36
    Nou die knalt er vanaf. Denk ook dat je zwanger bent.
    Laat ze in je omgeving maar lekker kletsen. Lekker makkelijk van die lui die niet eens weten waar het over gaat. Ik hoop op een fijne plakbeeb voor je.
     
  12. Mamalove2014

    Mamalove2014 Bekend lid

    9 okt 2014
    649
    384
    63
    Action testen waren hier uitverkocht, dus toch maar kV 2v5 gehaald.. Begin het nu wel te geloven. Ooohhh ik ben weer zo zenuwachtig of alles goed zal gaan, morgen even verlos bellen. Hoop voor diegene die (nog) een kinderwens hebben dat jullie dit moment ook snel gaan meemaken!!
     
  13. So fieke

    So fieke Actief lid

    18 sep 2014
    111
    1
    18
    NULL
    NULL
    Ja hoor, Bingo! Jij bent hartstikke zwanger.
    Wat moet dit een spannende tijd voor je zijn... Zo snel achter elkaar die miskramen.

    Ik heb aspirine en prednison moeten slikken om zwanger te blijven. Overleg evt met je vk of je 1 tabletje asperine (geen paracetamol) pd mag slikken. Soms ligt het krijgen van meerdere miskramen aan een stollings (of immuun) probleem bij de moeder.

    Maar goed, ik loop op de zaak vooruit. Hoop dat je een prachtige zwangerschap tegemoet gaat!
     
  14. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Duidelijk hoor! Gefeliciteerd! Ik duim voor een plakker!
     

Deel Deze Pagina