Na jaren niet te hebben gevlogen mag ik eind deze maand eindelijk voor een zakenreis naar Oostenrijk. We gaan hotels bezoeken en zijn maar 3 dagen weg dus we nemen alleen handbagage mee. Nou zit ik ineens te denken, mag je nou tandpasta en deodorant mee nemen in je handbagage? Misschien een hele stomme vraag maar ben er al zo lang uit dat ik het mij ineens weer afvroeg Iemand enig idee toevallig?
Als de tubes en flesjes per stuk maar 50 ml of minder bevatten en in een doorzichtige ziplockzak zitten. Dit zakje moet uit de handbagage zijn als het door de scanner gaat.
het is 100 ml per flacon met max van 1 liter in 1 zakje, 1 zakje ook max Geen nagelschaartje, geen vijl
Check wel de regels omtrent afmeting en gewicht van handbagage van de desbetreffende luchtvaartmaatschappij. Anders gaat je tas alsnog het ruim in, of je mag betalen!
Bij de ikea heb je speciale flesjes hiervoor. Ideaal. Hebben wij ook gebruikt toen wij vorige jaar op vliegvakantie gingen met alleen handbagage. UPPTÄCKA Fles - IKEA Kosten ook nog eens geen drol
Ja, en hoe frut je je deo in zo' n flesje? Mijn man reist regelmatig met alleen handbagage en deo (spray) kan gewoon mee.
Ik ben net naar boven gelopen om het te checken! Het is zo'n vakantie-mini ding en de laatste keer had hij een 'compressed' deo-spray mee van 100 ml en die mag dus in de handbagage! Het is max 1 liter totaal met max 100 ml per stuk, waaronder deospray, haarspray en scheerschuim/gel.
Wij zijn vorige week naar Londen gevlogen en toen moest mijn mascara ook in het zakje. Maar ik weet niet of dat voor alle bestemmingen geldt, in Groot Brittannië zijn ze erg streng wat betreft vloeistoffen.
Klopt, op het vliegveld zag ik ook posters hangen (voor het inchecken) waarop voorwerpen stonden die niet mogen. Stond dus ook parfum/deo bij, omdat het ontvlambaar is... Maar dat was niet in Europa, al zullen die regels wel internationaal zijn?
Kennelijk niet, want in NL mag je dus gewoon deo en parfum in je handbagage meenemen: http://www.schiphol.nl/web/file?uuid=f432c0c2-e874-4eec-baba-27c165f5aefe&owner=3df587f3-3f7c-469a-899e-5b31e15a6c43