Ik zit hier precies zo lindaatje! Ik heb nog 2 testjes over. Zondag nog maar eenrje dan als er dan nog niets is. Suc6 Linda.
Hier ook nog niets. ...nod is maandag denk ik. Voel nog niets. Alleen een soort bal in mn onderbuik en vastere ontlasting. Maar ik denk niet dat ik zwanger ben, hoewel ik het blijf hopen. Gaan er morgen nog meiden testen?
Nou. ...Hier vanmorgen een tuurstreep 2-3 dagen voor nod. Zien jullie ook wat? Het is een actiontest trouwens. Had donderdag ook getest, die was omo wit.
Hooi! Ik net nieuw hier. Ook in afwachting van m'n NOD Op dag 22 pas m'n ei gehad, morgen 14 dagen geleden. Net een action testje gedaan, maar was omowit... XxX
En hier alleen nog wat bruinverlies (al dagen... Minimaal) en vanmorgen een test die als ik heeeel hard mn best deed een heeeele lichte + liet zien. Moest ik wel heel hard mijn best voor doen.... Hou het dus maar op negatief. Goed, vandaag maar weer afwachten dus.
Mijn NOD is maandag, maar vandaag is mijn temp 0.1 graden gezakt en had ik vandaag 9dpo Eem negatieve test....is het nu verloren?
Heb een zeer emotionele dag vandaag...kan niet anders dan met t minste geringste huilen en tranen rn tranen....pffff.... (Sorry dat ik t even mededeel...maar moest t ff kwijt) Heb ook heel stug wit slijm... Ik voel zo af en toe of er al rood aankomt, maar meer als dit is t niet 😄
Hoi allemaal, ik had me even niet teveel bezig gehouden met t forum. Gisteren was mn NOD. Ik durf niet te testen ivm teleurstelling, maar ik duim zowel voor jullie als voor mezelf mee!!
Ik heb wel last van mijn lichte lage rugpijn. Een paar uurtje geleden, ik krijg onderbuik steken pff.. Maar ik durf 't niet voor test doen..