even een hart onder de riem steek topic voor mensen met huilbabies hoor merk dat toch weinig mensen kunnen v oorstellen hoe het je kan slopen en missdhcien wat tips en tricks uitwisselen? hier tot nu toe maar 1 ding dat werkt.. das anne op je arm en rondjes huppelen op de maat van de muziek en dan eh.. moet wel mamma het doet anders werkt het ook nog eens regelmatig niet zelfs voor papa is het soms moeilijk in te zien hoe gek je er van kan worden als je er hele dagen tussen zet gek genoeg zie ik het daarentegen totaal niet zitten om dr eens een dagje "uit te besteden" meer mensen deze ervaring?
yep weet precies wat je bedoeld! Erik wil altijd alleen bij mij zijn. Het enige waar ie ook mee te troosten is ( en was ) is ronddragen in de draagdoek of hem aan de borst leggen. Hem een dagje aan iemand anders overdragen lukt niet. Hij krijgt nog volop borstvoeding ( hij weigert de fles en eet nog niet echt goed vast voedsel ) En daarbij kan hij niet in slaap komen zonder de borst Dus ik moet wel bij hem zijn. kan hem aan niemand anders overdragen. En dat is vaak best wel zwaar. Dacht ook dat het beter zou zijn als ie wat ouder zou zijn. Maar nu is ie meer dan 8 maanden en het is nog steeds hetzelfde als in het begin. We hebben al van alles geprobeerd. Inbakere, rust en regelmaat maar niks lukt. Ach ik denk vaak maar zo : eens houd dat huilen op en eens kan ie alleen slapen en eens kan ie een dagje naar opa en oma en kan ik een dagje weg ofzo. Die tijd komt nog wel het is een kwestie van geduld. Heel veeel geduld.
Bij allebij de kinderen heb ik het meegemaakt. Bij de tweede met 5 maanden bij de ha aangegeven dat ik er echt gek van werdt. Ze is toen voor een ontlastende opname opgenomen in het zh. Hier hebben ze ontdekt dat ze te weinig vocht binnenkreeg.( ik gaf BV) Sinds haar vochtgehalte op peil is, is ze heel rustig, slaapt de nachten door, en is een erg vrolijk meidje geworden. Dus als je tweifelt trek aan de bel! Bij mijn eerste heb ik 9 mnd lopen stressen om dat gehuil. Op cb zeiden ze , ja baby's huilen en namen me niet seriues. Denk aan je zelf!
mja het CB hier wil volop tips geven oa rust en regelmaat en laten huilen dus maar als ik dr laat huilen houd ze echt niet op na een uurtje is inmiddels gebleken en als je wat terugzesgt.. dan praten ze er doodleuk overheen dus heb het wel beetje gehad met CB en huilen ben vorige week dus bij de huisarts geweest en dat was een stuk bevredigender buiten dat hij dr ook medisch onderzocht heeft had ik ook voor de gein eens het gevoel dat hij luisterde en dat toen ik zei dat ik bang was dat ik echt niet moest denken aan opnieuw te solliciteren en werk te vinden.. snapte hij dat wel dus met tips & tricks onder de arm van de huisarts om maandag met de arboarts te praten hopen dat het scheelt... anders okm ik in de WW en dat tja eh.. dubbele hypotheek is niet cool als je geen volledig salaris hebt. hoop toch dat anne dit niet nog 8 maandenn volhoud vind het trouwens wel heel knap dat je 8 maanden later nog steeds dapper volledige borstvoeding doet ik ben bang dat ik dat niet ga redden al as het maar omdat ik straks toch weer aan het werk moet. maar ga het in ieder geval proberen zo lang mogelijk vol te houden. volgens de huisarts is borstvoeding trouwens ook goed voor huilerige babies omdat ze dan heerlijk dicht bij je zijn. en dat vinden ze fijn. (nahja.. dat was ik al achter.. kan dr amper loslaten of ze huilt.. behalve snachts dus.. dan slaapt ze als een roosje)
Hoi Saskia, Heb Erik toen ook laten onderzoeken door de huisarts. Erik was helemaal gezond. Hij begreep me wel heel goed want zijn kindje was ook een huilbaby. Laten huilen. Nee dat werkt hier dus ook niet. Na een uur huilt ie nog steeds en dan is het niet gewoon huilen maar krijzen met van die lange uithalen enzo. Echt helemaal over zijn toeren. En dan zit ik nog uren daarna met een snikkend beebje aan de borst. Dus daar ben ik ook gelijk vanaf gestapt Snachts doet ie het goed. Overdag nu ook hoor. Zolang ik maar bij hem ben. Hij kan wel alleen spelen maar alleen slapen doet ie dus echt niet. Vele maanden geleden heb ik ontdekt dat ie wel goed slaapt als ie bij me ligt. Dus nu ga ik met hem op bed liggen bij elk slaapje. En snachts slaapt ie ook bij me. Sinds ik me daar bij neergelegd heb gaat het stukken beter. Eerst was het alleen heel erg frustrerend. Maar nu denk ik : het is nu eenmaal zo. Weet niet of ik bij de tweede later ook borstvoeding ga geven. Denk dat ik het dan helemaal anders ga doen. Nu weet ik wat ik moet doen en wat ik kan verwachten. Met Erik heb ik de eerste weken heel veel tegenstrijdig advies gekregen. eerst in het ziekenhuis en daarna in het kraamhotel. En die zeiden allemaal : niet laten huilen hoor! Neem hem maar in bed dan is ie tenminste stil. Als ik hem al in zijn eigen bedje legde was ie heerlijk stil als ik hem een speen gaf maar dat mocht dan weer niet vanwege het borstvoeden. Als ie een doekje over zijn hoofd had sliep ie ook maar dat mocht dan weer niet van een andere zuster. En ga zo maar door.. En zodoende is die onzekerheid en beeb bij me in bed nemen erin geslopen en heb het niet meer kunnen veranderen. Ach, eens zal ie alleen kunnen slapen Hoop dat de arbo-arts het snapt en dat je nog niet hoeft te werken. Anders dan heb je wel heel veel druk. Slaapt jouw uk snachts wel gewoon in dr eigen bedje of niet?
Ik kan me jullie frustratie helemaal voorstellen. Ook Noa was een huilbaby, zij heeft drie maanden ongeveer 9 uur per dag gehuild. Ik kon niet meer en heb regelmatig gedacht: "is dit nu het hebben van een kindje?" Ik vond er niets meer aan. Heb toen ook echt gedacht dit kan ik niet alleen. Maar ja, ik stond er immers alleen voor. Ik heb gelukkig wel een heleboel gehad aan de rust en regelmaat methode. Sindsdien een tevreden meisje wat gelukkig alleen maar huilt als er echt iets aan de hand is. Vanaf mijn pc wil ik jullie heel veel succes wensen met jullie baby's, want het is niet niks. Hoe houden jullie het vol?
@zonnestraal: vandaag dus even niet net dikke ruzie gehad met manlief omdat we allebei inmiddels overlopen van frustratie hij omdat hij dr gewoon nooit kan troosten.. en ik omdat ik het gevoel heb dat ik het alleen moet doen wat natuurlijk wel zo is.. maar het is niet echt eerlijk omdat job kwalijk te nemen dus dan hou ik mn mond maar gewoon echter.. vanochtend kwam het er toch even uit niet dat ik het hem kwalijk nam (want dat doe ik niet) maar wel dat ik soms het gevoel heb dat ik het helemaal alleen moet doen en dat ik zeker na vannacht het idee heb dat ik een keer instort normaal huilt ze snachts niet (gelukkig!) meestal stoppen we dr rond 6en in bed soms word ze dan rond 9 uur wakker en komt nog even beneden.. maar vaak slaapt ze door tot de volgende ochtend met soms een keer rond 3 uur nog honger.. dus dat is wel goed te doen gelukkig maar volgens mij zit ik aan een regelnachtje.. ze ging rond 9 uur naar bed.. 1 uur honger, 3 uur honger, 6 uur honger.. en daarna niet meer slapen natuurlijk dus uiteidnelijk maar opgestaan en (langleve film1) de tv maar weer aangezet dan is ze dus blij en vrolijk.. lekker warm in mama's badjas enzo maar ondertussen hebik dus rond 9 uur slapend borstvoeding zitten geven want ik kon gewoon echt niet wakker blijven. wat dat betreft hoop ik dat vandaag snel voorbij is... op het moment huilt ze zo hard dat ik dr zelfs niet aan de borst krijg... en dr dus maar eventjes in de box heb gelegd @mamzie: ik heb het idee dat de huisarts hier me ook wel begrijpt ja hij heeft zelf ook kinderen en is al ietwat ouder ook misschien dat dat toch wel scheelt ben benieuwd of we na de feestdagen nog steeds met een huilend beebje zitten tho kreeg vandaag de vraag wanneer we nou eindelijk eens naar de euromast gingen (dat had ik een goede vriend belooft) en besefte ineens dat buiten dat ik er heel niet eens aangedacht had.. ik er ook helemaal niets zin in heb net als dat wij normaal op kerstavond altijd graag met vrienden eten (american party style dus lekker gevarieerd en altijd erg gezellig) maar dat ik daar ook helemaal geen zin in had net als met kerst bij mijn schoonouders eten danwel oud en nieuw vieren nu is job bij ons oude huis een potentiele koper rond te leiden.... en als ie terugkomt gaan we even bij de hema koffie doen dat is namelijk de enige plek waar anne het echt leuk lijkt te vinden...
Hoi Saskia, Snap helemaal hoe je je voelt. Dat gevoel heb ik ook heel vaak in het begin gehad. Nu soms ook nog wel. Vooral als Erik snachts heel vaak komt. Hij komt vanaf begin af aan zeker elke nacht 4 keer. Soms zelfs meer. Ik heb dan het geluk dat ie bij me in bed slaapt en ik dan weer heel snel in slaap kan vallen. Daarom denk ik ook niet dat als we een tweede beebje krijgen ik dan ook borstvoeding ga geven. Nu kan papa het niet 'n keer overnemen. Het komt altijd op mij aan. En dat is idd af en toe behoorlijk zwaar! Snap ook je gevoel dat je eigenlijk nergens naar toe wilt. Ik had dat ook en ben dan ook amper ergens heen geweest die eerste maanden. Je moet natuurlijk ook zo denken dat je lijf nog boordevol zwangerschapshormonen zitten. En dat in combi met moeheid en frustratie is heeel zwaar. Dus gewoon maar jaartje overslaan joh. Volgend jaar kun je weer lekker naar vrienden gaan en kerst american style vieren Meis ik hoop voor je dat je kleine meid snel minder gaat huilen! Heb je trouwens ook een draagdoek? Vind Erik heerlijk om er in rond gedragen te worden. Vaak wil ie ook niet in de kinderwagen want dan ziet ie me niet. Dus dan is zo'n draagdoek heerlijk! Word nu trouwens wel heel zwaar want hij is al 8 kilo hihih. Maar met zo'n ukje als dat jij hebt is het zeker te doen Sterkte meis! En kom hier maar lekker van je af praten.
Wil jullie even gewoon steunen, Lin was immers ook een huilbaby, 'maar' 4 maandenlang en ik weet perfect hoe hardstikke gek je er kan van worden... Lin wilde ook alleen maar bij mama zijn, zorgde ook voor spanningen tussen mijn man en ik (je bent gewoon op), tegenstrijdig advies waarvan je echt horendoel wordt, Kind en Gezin en ook de huisarts die ons niet al te serieus namen omdat we "kersverse" ouders waren, géén tijd hebben voor jezelf en dan toch nog ze alleen bij jou willen hebben omdat je gewoon ook weet dat ze daar het rustigst is... We kennen het, we beleefden het, elke dag 7 tot 8u wenen. Het weegt bij ons nu zelfs nog door (ze slaapt bijna door, maar eigenlijk tot haar 10 maand nog veel last) om te beslissen wanneer er een 2e kindje komt. Ik denk dat de beslissing anders gemakkelijker wordt genomen, maar als je hierdoor bent gegaan... En Mamzie, echt 'hoedje af' dat je het al 8 maand volhoudt! Gouden tips hebben we nooit gehad, is trouwens ook zo afhankelijk van je eigen kleintje, dus die kan ik niet geven spijtig genoeg. Nog véél doorzettingsvermogen gewenst!
Hmm tja nadat we gister even onszelf leuk verwend hebben in de stad zijn we allebei weer een stuk blijer eigenlijk eigenlijk heb je het ook gewoon echt nodig om af en toe wat anders te doen die buikdrager heb ik inderdaad ook.. en dat gaat absoluut beter dan de kinderwagen.. daar wil ze bijna niet in. ben wel blij dat ze snachts in ieder geval meestal gewoon doorslaapt. alleen zaterdag dus niet en toen had ik het ook gewoon meteen helemaal zitten. inmiddels ook wel weer zin in kerst dus ondanks dat ik weet dat het wel stevig afzien zal zijn maarja.. het is bij osn thuis dus anne kan lekker naar bed zoals het hoort
Wat ons kleine meid heeft geholpen is een bezoek van de baby verpleegkundige. Die heeft ons wat tips en trucks gegeven en nu slaapt onze meid heerlijk en huilt ze alleen als ze er uit wil en heel soms nog als ze moe is. Ik was ook wanhopig en weet precies hoe je je volet je raakt dood op. sterkte.
Hallo allemaal Hier nog iemand met een huilbaby...Noéhly heeft vanaf haar geboorte tot 5 maand 20u per dag gekrijst (Kiss syndroom)..ook ik stond er voor 90 procent alleen voor,woon niet samen.Helemaal gek werd ik ervan.Nu is ze 7,5 maand,overdag is ze heeeeel druk en erg vrolijk maar vanaf een uur of 20.00 begint het...nadat ik haar op bed gelegd heb wordt ze om het half uur krijsend wakker...alsof ze schrikt ,soms lijkt het alsof ze pijn heeft maar als ik haar dan oppak dan slaapt ze weer.Ze kreunt,steunt en gilt de hele nacht......mischien droomt ze..of kan dat nog niet...moet er wel bij zeggen dat ze van 5 tot 7 mnd redelijk sliep...niet doorslapen want dat heeft ze nog nooit gedaan maar toen kwam ze maar 2x per nacht ofzo.Heb ook wel van sprongetjes gehoord ..zou ze daar last van hebben? Tandjes of koorts heeft ze niet. Heeft iemand ervaring met een osteopaat,zou dat iets voor dr zijn? Owe ja en ze slaapt nog steeds bij mij in bed..niet goed weet ik maar ja nu kom ik toch een heel klein beetje aan me rust toe. Zo lang verhaal en veel vragen....ik ga maar weer es naar boven want het is weer raak...succes allemaal. Groetjes Heidy
@Saskia : fijn om te lezen dat het nu een stuk beter gaat @heidy : Pfff dat lijkt me helemaal zwaar om er alleen voor te staan met een huilbaby Petje af voor je hoor! Sprongetje kan. Merkte dat Erik met 7 en halve maand ook heel onrustig en meer huileriger was. Ben met Erik ook bij de osteopaat geweest. Is alweer een aantal maanden geleden hoor. Toen ging het wel een stuk beter met hem. Hij was rustiger. Het huilen was niet weg helaas. Maar merkte wel dat ie er baat bij had en beter sliep. Je kunt het altijd proberen. Niet geschoten is altijd mis niet waar . Bij mij werd het gelukkig grotendeels vergoed door de verzekering want het is helaas niet goedkoop een osteopaat. Ook Erik slaapt nog bij mij in bed. is idd de enige manier om wat slaap te krijgen.
Jeetje wat een verhalen en petje af meiden! Quinn is geen huil baby, maar heeft al heel at gehuild en ontroostbaar. Kwam uit dat hij het kiss syndroom heeft, niet zo heel erg maar hij had er erg last van. Schrikkerig en verborgen reflux enz enz Loop nu bij een osteopaat, na de eerste behandeling een flinke terug val gehad, en toen ging hij langzaam vooruit. Ben ook begonnen met inbakeren omdat hij niet de slapa kon vatten enzch zelf iedere keer wakker maakte met zijn armpjes. Ben nu 2 dagen verder, en heb al een heel ander kind. Wil jullie heel veel sterkte wensen!
Daan was ook en huilbaby. Ik heb het heel lang onkend maar toen ik ging kijken hoeveel hij huilde kam het gemiddeld op 20 uur. Daan wilde altijd eten eten en nog eens eten gaf je hem eten was hij een klein half uurtje stil. Tot de 4e maand ben ik door iemand gewezen op een goede homeopaat. we konden direct komen toen die man hoorde hoe daan huilde door de telefoon en dat het nie normaal was. we zijn er een half uurtje binnen geweest en na 2 dagen was het huilen weg over niks meer. gewone ontlasting geen broeken diarree iedere keer. gewoon in de box kunnen liggen rustig op schoot kunnen zitten. conclusie daan had een voedsel allergie. in het ziekenhuis hebben zuigelingen alleen een voedsel allergie als je goed door de profecatie test komt en daan kan wel 1 gewone fles drinken dan merk je het niet de 2e gaan zijn darmen al goed werken en poept hij continu alles onder en na de 3e fles is het brullen alleen maar brullen maar bij de 3e fles ben je al thuis. Ik wens je heel veel succes en hopelijk kom je snel achter de oorzaak van het brullen.
Op het bureau adviseerden ze mij om zelf minder melk te gaan drinken, ik dronk altijd wel een liter melk per dag. Sinds ik dat gedaan heb huilt ze minder en heeft geen last meer van krampjes!