Ik wil wel meedoen, maar heb geen inspiratie. Ik heb laatst wel een dekbedhoes en een sjaaltje gescoord bij de kringloop waar ik wat mee wil maken.
Ken het niet. Heb mijn (gerecykleerde) winterjas gepost: Het tafelkleedje de deken en de maillot | Recykleren 4.0
En hoppa nog een projectje. Nu het nog recykleerweek is he! MultiVroon: help ik ben een saaie recykleerder geworden
Net me boek binnen gekregen: Love at first stitch! Ben laaiend enthousiast, ga zometeen gelijk beginnen View attachment 430896
Dank je @Boek, ik had nog even gebladerd, maar het staat me altijd tegen als het model zo petit is Denk dan altijd dat dat in mijn werkelijkheid wel eens kan tegenvallen @Saskia, alleen een boord van tricot blijft meestal niet goed zitten, een breed elastiek erin is meestal wel nodig... Voor je straks teleurgesteld bent
Wauw moniponi, dat jasje is echt super geworden!! Jurkje is ook erg schattig Boek ziet er erg leuk uit Flowerr! Alleen ik weet het niet, ik zie het voor mezelf naaien eigenlijk niet zo zitten. Voor L is het veel leuker Plus dat ik voor mezelf niet zo van rokjes en jurkjes hou, dus dan wordt het al snel lastig.
Gefeliciteerd met je zwangerschap Vlindertje! Heb nog een snel recykleerprojectje gepost, eindelijk weer eens een echt creatief gevoel Nachthemd wordt jurkje met vleermuismouwen
ik heb even een vraag.. kan iemand mij in jip en janneke taal uitleggen hoe ik een autostoel (geen maxi cosi) kan opnieuw herbekleden? Ik had wel iets gelezen dat ik oude bekleden op de naad los moet halen en nieuwe bekleden daarover heen moet naaien?? maar kan iemand voor mij duidelijk beschrijven hoe dit precies in zijn werk gaat?
Hallo allemaal, Voor onze tweede zoon ben ik op zoek naar mintkleurig wafeldoek om spulletjes van te maken. Ik ben het hele internet aan het afstruinen, maar kan het nergens vinden! Kan iemand mij helpen aan een adresje waar dit te krijgen is? Ik zou hier zo blij mee zijn!!! Haha ik hoef nog maar 10 weken en krijg lichte stress hier...l ik heb een plaatje in m'n hoofd van wat ik wil en dan moet dat ook zo lukken! Ik hoop dat iemand hier een adresje weet! Dank je wel alvast!
Hmm mijn dochter heeft van mama-Sint een superleuke tregging gekregen van frozen. Maaaaaaar mijn gup wordt steeds slanker en eigenlijk bijna al haar broeken beginnen te wijd te worden.... En met die van frozen kan ze ongeveer hoolahoopen Teleurgesteld kind natuurlijk want hij zakt letterlijk zo van d'r kont af. Zou ik die zelf smaller kunnen maken? En zo ja... Hoe doe ik dat het beste? Wilde er aanvankelijk lusjes voor een riem opmaken... Maar dan is het nog geen gezicht volgens mij...
@Pukkie86: Misschien even mailen naar jerseyfashion (zie: Stoffen online | Jersey Fashion stoffenwinkel En anders dsenoods wit bestellen en mintgroen verven? Kan verder alleen dit vinden: Wafelstof Aqua licht 2902/4 | Wafelstof | stofenzoalkmaar wat er nog enigszins bij in de buurt komt... @Saskia: Lastig te zeggen zonder de broek te zien... Meestal is de tailleband het meest problematisch...die moet je dan loshalen, verkleinen en er opnieuw aanzetten wil je het een beetje mooi hebben. Is het geen optie om knoopsgatelastiek in de tailleband te rijgen?
Inderdaad stoelhoes lostornen met een tornmesje, tussendoor foto's maken! Dan weet je hoe de hoes weer in elkaar moet. Als je alle stukken los hebt op de nieuwe stof leggen overtrekken en uitknippen. Deze uitgeknipte stukken zet je dan met een zigzagssteek op de oude bekleding vast, en vervolgens zet je de hoes weer in elkaar. De delen die aan de buitenkant zitten en de afwerking dus zichtbaar van is kun je afwerken met Biasband. Ik hoop dat je hier iets aan hebt.
Je hebt een hele mintkleurige lijn met babyspulletjes van baby's only. Weet niet of je daarmee al bekend bent
Voor de dames die het leuk vinden: Het is weer Give away day bij www.sewmamasew.com. Twee lijsten met allemaal leuke naai/freubel/DIY blogs die deze week een give away houden. Veel zijn er in Amerika, maar de meeste zijn ook bereid evt. internationaal te versturen. Ik heb al een aantal keer leuke dingen gewonnen!