De titel zegt het al... Zijn er hier nog "oude bekenden" die al dan niet bezig zijn nogmaals een wonder te creëren? Ben benieuwd... Knuffel
Knuffel, ook aan het oefenen voor nr 2 zie ik. Leuk! Moeten jullie eerst zelf proberen of direct weer via de MMM?
Heel jammer zo af en toe, maar ook uit mijn periode zijn er nog erg weinig over. Ergens ook logisch, wensen zijn vervuld en mensen gaan door met andere dingen.
Hé Mykelti! Hoe gaat het met je? Wij zijn zelf al weer een tijdje bezig. Dus nu bij de gyn. Het wordt (weer) IUI.Vorige keer eerste ronde raak. Dat zou mooi zijn .
Hoi Elvira. Zo is het ook. Maar dat geldt niet voor iedereen. Als ik jouw onderschrift lees kan ik me voorstellen dat je heel wat mensen hebt zien komen en gaan ...
Heel veel inderdaad. Ik ben hier ook jaren moderator geweest en daardoor zelf ook blijven plakken. Gelukkig zijn ze gegaan met een goede rede. Ondanks mijn onderschrift staan mijn man en ik heel goed en gelukkig in het leven hoor. Soms kan je het nou eenmaal niet afdwingen. Inmiddels ziet ons leven er heel anders uit dan we hadden gehoopt, maar het geluk is er echt.
Ik ben ook een bekende van je Al heb ik wel een andere nickname, maar ik kom uit het kippieshok en van een wij zijn wij topic. Wat leuk dat jullie voor een 2e gaan! hopelijk lukt het snel!
JA!!!!! Nog een oude bekende hier! Alleen echt niet meer bezig voor een volgend kindje Herrie zat hier nu in huis! Ik ga snel je PB antwoorden, maar beetje druk... Dus het komt er aan, maar zeg niet wanneer
Ja ben wel weer aanwezig met een nieuw account sinds Juli dit jaar maar verleden jaar April t/m September ook veel aanwezig geweest. Toen eventjes radiostilte maar wel meegelezen en nu sinds we weten zwanger te zijn weer aanwezig met dezelfde profielnaam.
Ik weet dat ik nog niet oud ben, maar vanaf hoeveel jaar val je eigenlijk ongeveer onder deze categorie?
Heel fijn om te lezen. Ik heb je altijd wel stilletjes gevolgd en had het desondanks anders voor je gehoopt.
Gaat goed hier. Zit te wachten op de uitslag van de combitest. Hier ook weer ruim een jaar en een paar vroege miskramen verder, maar op de een of andere manier blijft het altijd plakken als ik het alternatieve circuit in ga. Dit keer lichttherapie en abrahmnabloesems. Wanneer mogen jullie op voor de IUI? Spannend hoor!