Maat 48 ... naar de sauna??

Discussie in 'De lounge' gestart door juf Mariska, 12 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    23 sep 2013
    4.559
    0
    0
    NULL
    NULL
    En dat uit de mond van iemand die rete-onzeker is over haar cupsize, buikje en lippen...;)

    Ga jij naar de sauna mommy12?
     
  2. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    23 sep 2013
    4.559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is mannen en vrouwen gescheiden toch?
     
  3. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ja klopt :)
     
  4. nono

    nono Niet meer actief

    Heb ook een grotere maat en ga ook.. Ik zeg altijd maar zo, iemand anders is misschien onzeker over iets anders.
     
  5. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    Ik ben zwanger met maat 48 naar de sauna geweest enne dat was heerlijk!!! Ik schaam me er niet voor vinden ze het niets kijken ze maar de andere kant op.
     
  6. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    ieeehhhh, hahahahaha
    ik ga nooit, maar dat komt omdat ik (ondanks dat ik de kijkdoos van vele ziekenhuizen ben geweest) preuts en onzeker ben!
    (maar heb wel jaren geleden samen met een vriendin met mn blote kont in de Anybody (viva) gestaan, maar dat was onthoofd hahaha)
     
  7. juf Mariska

    juf Mariska Fanatiek lid

    15 dec 2008
    1.200
    0
    36
    Ik ben er nog niet helemaal over uit hoor .... heb nog een week om te beslissen. ;)
    welke sauna kunnen jullie aanraden? ik woon zelf in Leidschendam, dus in zuid-holland zou fijn zijn.
     
  8. Clivia

    Clivia Bekend lid

    12 jul 2014
    843
    103
    43
    NULL
    NULL
    Elysium in bleiswijk!
     
  9. Miss Mac

    Miss Mac Fanatiek lid

    21 jun 2013
    2.006
    0
    0

    Vorige maand nog een man overleden door een onhygiënische sauna ;)

    Man overleden na besmetting met legionella in sauna Grosthuizen | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl

    En dat is niet de eerste hoor.. Sauna is een ware bacteriehaard.. Door de hitte vermenigvuldigen bacteriën zich ook als een malle.. Goed klimaat voor ze, en dat icm slecht schoonmaken levert toch gevaar op..
     
  10. mumija

    mumija Niet meer actief

    Ik ben nog nooit naar een sauna geweest omdat het me totaal niet trekt, en na het lezen van dit topic heb ik ook niet het gevoel dat ik iets gemist heb:D.
     
  11. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Mij krijg je ook met nog geen 10 paarden naar de sauna :D terwijl ik best slank ben, moet ik er niet aan denken om daar in mijn nakie rond te banjeren.....:$ dat is echt niets voor mij. Zéker niet als het gezamenlijk is, dus mannen en vrouwen tegelijk.

    Daarbij, vind ik het gewoon smerig: al dat zweet, haren, tampontouwtjes :$:$:$ Yuk!!

    En ik hou niet van die warmte, eigenlijk....We hebben zelf een stoomcabine in huis, dus als ik zou willen kan ik elke dag wel in mijn eigen sauna zitten. Heb het geloof ik 2 x gedaan of zo.... we gebruiken het helemaal niet dus :)
     
  12. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    23 sep 2013
    4.559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Legionella overleeft de hete sauna niet, maar doet het goed in zo'n bad:

    Verspreiding en besmetting

    De legionellabacterie komt zowel voor in natuurlijke als kunstmatige watersystemen. Hij gedijt goed in warm water, vooral in waterleidingen (grote leidingwaterinstallaties) van bijvoorbeeld ziekenhuizen en hotels, van zwembaden en sauna’s, in water van wervel- en bubbelbaden en van koeltorens. De bacterie kan in warm water groeien bij een temperatuur tussen de 20 en 50 graden, de ideale groeitemperatuur is 37 graden. Vooral wanneer het water lang stil staat kan bacteriegroei plaatsvinden. In ruimtes waarin water verneveld wordt zoals een doucheruimte of warmwaterbaden (denk daarbij ook aan beurzen en tuincentra), kan de bacterie in de lucht komen en ingeademd worden.
     
  13. Survivor

    Survivor Bekend lid

    23 okt 2011
    749
    8
    18
    Kokkin, knuffelaar, wasvrouw, schoonmaakster.. Mam
    Flevoland
    Of ik nou maat 50 had (en die had ik) of 38/40 zoals nu, met geen mogelijkheid krijgen ze mij in zo'n geval waar allerlei mensen rond huppelen in hun nakie. Daar voel ik me niet op mn gemak bij, daar ik vind dat die delen van mijn lijf prive zijn en niemand dat verder hoeft te zien.
    Een prive sauna echter (zoals in die huisjes van cp) dat was wel lekker. Ik was zwanger van mn meisje, door mn rug gegaan een paar dagen voor de vakantie en de warmte was hoe kort dan ook, een weldaad voor mn rug.
    Weet niet of het verder bestaat, dat was de enige keer dat ik er in heb gezeten, maar als het kan, zou ik eerder daar voor kiezen.
    Vaak word ook gezegd 'bij twijfel niet doen'. Dat je twijfelt zou voor mij persoonlijk reden genoeg zijn om het niet te doen.
    Succes met je besluit!
     
  14. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Oh, de sauna, ik mis het zo... Die zijn niet echt te vinden hier in Nieuw-Zeeland, maar toen manlief en ik nog niet verhuisd waren gingen we iedere maand. Heerlijk!

    In de sauna zie je alle vormen, kleuren, maten, met of zonder tattoeages, littekens of lichaamsdelen (heb weleens een vrouw gezien met maar 1 borst, bijvoorbeeld). Geloof me, niemand die opkijkt van je maat 48, TS.
     
  15. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik wou het net het e.e.a. typen maar zag dit.
    Legionella heeft inderdaad niks met een sauna te maken, en ook niet met onhygiënische mensen, maar met onveilige installaties en een falend legionella beleid.
     
  16. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Die in Schiedam (thermen holiday) is fijn als je nog nooit naar een sauna bent geweest. Overzichtelijk en lekker licht. Ik vond Elysium net een doolhof en zo donker.
     
  17. buonanotte

    buonanotte Niet meer actief

    Ohh ik heb er ook maling aan!

    Ik ga lekker op mn gemakje in mijn naakie rond paraderen :D
    Let er ook niet op of mensen naar me kijken en doen ze het wel jammer dan!
     
  18. winnietje

    winnietje Niet meer actief

    Lekker gaan en lekker genieten. Ik heb er echt maling aan. Ik ben ook niet moeders mooiste. Ik zit knetter onder da tattoo's. Mijn buik lijkt wel ene uitgezakte maanlandschap en op kont kun je bijna de poffertjes bakken. Ondanks dat loopt er altijd wel iemand die het net iets erger heeft. En dan denk ik altijd oo na 2 kinderen zie ik er zo slecht nog niet uit. Lekker gaan is nog goed voor je zelfvertrouwen ook :D En daarbij vind ik persoonlijk een dikkere vrouw toch altijd nog mooier dan zo'n vrouwke met maatje 34.
     
  19. juf Mariska

    juf Mariska Fanatiek lid

    15 dec 2008
    1.200
    0
    36
    HEb je dan een bikini aan of een badpak?
     
  20. fleur24

    fleur24 Fanatiek lid

    26 sep 2008
    1.442
    1
    38
    je moet gewoon gaan hoor!! Je bent daar toch voor jezelf? Als mensen last hebben van jou aanwezigheid, kijken ze toch de andere kant op. Is hun probleem. Lekker gaan
     

Deel Deze Pagina