wat vreselijk voor je healtymama ! hoe moeilijk het ook is ik zou gewoon nog even afwachten. Mocht je zwanger zijn dat is alles wat meer doorbloed en kun je ook makkelijk een bloedinkje krijgen... ik duim voor je dat dit de oorzaak is...
hier vanmorgen nog een leuke opmerking van mn peuter dochter.. toen we de trap af liepen zegt ze mijn baby zusje zit in het buikje... ze zei het eigenlijk niet eens tegen mij en liep vervolgens gewoon verder de trap af.... pffffff ik hoop dat ze gelijk heeft !
Stress! Ik kon mezelf vanmorgen niet meer tegenhouden en heb toch een test gedaan. Duidelijke controlestreep en licht teststreepje en nu verlies ik toch ineens een beetje roze bloed/slijm. Ik weet wel dat dit kan, maar nu maak ik me toch zorgen. Normaal begint mijn menstruatie met bruin-rood-bloedverlies, dus daar lijkt het eigenlijk ook niet op.
Grrr zo vervelend die verwarring Lizet! Hopelijk was dat alles en mag je alsnog een knaltest afleveren.. Voor alle mama's die vandaag getest hebben of toch ongesteld zijn, en mega dikke huggggg klote moment!
Ik blijf hier nog even plakken! Story: -afgelopen vrijdag stond ik op en liep het bloed langs mijn benen. Tijdens het zitten in bed was ik blijkbaar ook al wat verloren, ik kon gelijk het bed verschonen. 8dpo al ongesteld! 'S middags het ziekenhuis gebeld en afspraak voor vanochtend gemaakt. -zaterdag en zondag enkel een heeeeel klein beetje spotting gehad -vandaag enkel witte afscheiding. Kortom: de menstruatie zet voor geen meter door! Op de echo vanochtend was een mooie dikke baarmoederslijmvlies te zien. Meteen een zwangerschapstest daar moeten doen en helaas negatief (12dpo). Beleid: -menstruatie afwachten. Om de paar dagen een zwangerschapstest doen. Heb ik over een week nog geen menstruatie (5 dagen overtijd) krijg ik een kuur om de menstruatie op te wekken en dan vanaf dag 3 beginnen we met ovulatie inductie door middel van menopur en pregnyl. Ik ben zo bang dat mijn lichaam mij weer valse hoop geeft!
Ik denk dat het idd een licht streepje is Newdawn! Hopelijk loopt ie mooi op! *papilons: hopelijk zet de menstruatie niet door en heb je binnenkort een positieve test in je handen.. ik duim voor je meis * Lizet: ik vind het toch wel positief klinken hoor.. licht streepje En ja dat kleine beetje bloed kan ook nog van de innesteling zijn toch?
Ja ik mag ook op rood Echt naar inderdaad he Ray, had er toch stiekem op gehoopt....snap ook niet waar al die kwaaltjes vandaan kwamen. Nu weten we in ieder geval dat we nooit echt naar de kwaaltjes moeten luisteren en gewoon het best de maand kunnen afwachten.
Heb niet actief geweest op dit forum deze maand. Maar mag helaas op rood, baal er echt van. Op naar ronde 6. Ik wens de rest van de dames op de lijst een positieve test.
Wat ontzettend naar dat je zo lang al aan het wachten bent. Veel sterkte hoor! Doe iets leuks voor jezelf: berg chocola, nieuw paar schoenen oid. een beetje een 'troostprijsje'. Al snap ik wel dat dat erg zielig afsteekt bij wat je eigenlijk wilt: een goede zwangerschap. Echt sterkte hoor!
Ik zie een donkere streep rechts en een lichte streep links, is 2 streepjes zwanger? Dan is het denk ik raak!
Lizet: spannend. Bloedverlies komt wel vaker voor dus maak je niet gelijk druk. Met jouw temp en een positieve test ben je vast hartstikke zwanger maar ik snap je ongerustheid, zeker in het begin is het super spannend. Papillons: fijn dat je nu eindelijk geholpen wordt. Ik hoop dat je alsnog positief test maar anders in ieder geval vervolg stappen waar je wst aan hebt. Newdawn: ik zie hem gefeliciteerd!!! Meiden op rood: echt balen 2015 wordt jullie jaar!!
Newdawn: ik zie ook een licht streepje, hopelijk loopt hij mooi op. Alvast heel voorzichtig gefeliciteerd Alle dames op rood, ontzettend balen Op naar de volgende ronde en hoop dat jullie daar wel een hele mooie positieve test krijgen
Balen dames op rood!! Veel geluk in 2015!! Spannend voor de rest. Nog een afwachten. Papillons. Vervelend. Hopelijk over paar dagen positieve test!