Ik gebruik altijd de standaard Zwitsal wasgel maar zag nu ook Zwitsal schuimbad. Heeft iemand hier ervaring mee ?
Ik vind de badschuim iets prettiger. Het schuimflaconnetje van Zwitsal vind ik helemaal beter. De wasgel schuimt niet zo goed vind ik.
Ik heb eerder ook altijd de gasoline gehad. Maar de wasgel schuimt helrmaal niet inderdaad. Moet je die schuimbad net als de olie in het badje doen ? Of gewoon mee insmeren net als de wasgel ?
Ik gebruik de zwitsal schuimbad altijd. Is leuk wat schuim in het water. Ik was haar wel dan nog met de wasgel. En onder de douche gebruik ik natuurlijk ook de wasgel.
Ja, wat ik doe voor optimaal schuim is door eerst het badschuim in het badje te doen voor het vol te laten lopen. Dan heb je echt mega veel schuim. Mijn dochter vind het altijd leuk om haar badspeelgoed te zoeken in het schuim.
Toen wij trouwden, kregen we heel veel Zwitsal cadeau. Waaronder dus ook Schuimbad. Ik gebruik het gewoon ook onder de douche, dochter gaat (nog) niet in bad.
Nee nooit switzal is echt rotspul zit zo veel rotzooi in waarop babyhuidje heftig kan reageren. Goed mijn dochter heeft ook eczeem maar die kreeg ze pas na 1 jaar. En als ik ervoor switzal had gebruikt want ze had toch niets zou dat veel eerder komem en heftiger zei kinderarts. Ik heb voor badschuim een bio ding via geeenjump maar gebruik zelfs dar erg wienig ivm droge huidje. Als je kind niets heeft met huid is gewoon goed of nou ja tot hij wel iets krijgt. Zit veel parfuum in en andere dingen
Ik gebruik altijd schuimbad, mijn zoontje vind het vooral lekker smaken. Daarnaast was ik zijn haren gewoon met shampoo van zwitsal.
Heb hem staan, nog niet gebruikt! Mijn mannetje kan niet zo goed tegen de zwitsal shampoo. Dus gebruik eigenlijk nooit wat. Alleen wat hypo allergene shampoo die ikzelf ook heb...maar ik gooi wel altijd iets door het badwater. Dat kan zwitsal zijn of natusan... Dus schuimbad kan ik ook proberen.
Haha vanavond juist een fotosessie in bad gehad omdat het bad heerlijk vol schuim zat van Zwitsal schuimbad! Zie hier het resultaat! Bekijk bijlage 434036