Ook druk ziekenboek weekendje achter de rug. Beide kinders flink aan het hoesten en aan het overgeven. Bekkenklachten weet even niet wie ze heeft, maar sterkte.
He wat een zieken zeg, het heerst ook echt enorm!! Hier viel het mee gelukkig. Zoon is ook weer lekker naar de psz toe. Ik de grote boodschappen gedaan met dochter en t huis alweer gepoetst. Heb nu een beetje last van mn rug, dus doe vanmiddag niet zoveel meer Ja wat een weer he? Bahbah. This meer herfst dan bijna winter. Jullie al plannen voor de kerstdagen?
Getsie, succes met alle zieken. Als moeder kan je nooit ziek zijn, want dan ligt alles stil! Hier een zootje in huis. Normaal komt de schoonmaakster altijd op dinsdag. Die belde vorige week een half uur van te voren af Zal je net zien ben je net met spoed geopereerd en dan zegt je schoonmaakster af. Hopelijk is ze er morgen weer. Het huis is echt toe aan een grote boenbeurt! Zeker nu onze pup (formaat groooot) zijn puppyvacht aan het verliezen is. Kinderen zitten van top tot teen onder de haren! Hoop dat het snel vrijdag is. Dan hebben wij de termijnecho. Ik ben toch bang dat de narcose ook effect heeft gehad op de zwangerschap. Gelukkig nog geen bloed verlopren dus blijf maar hoop houden. Toch ben ik gereserveerd..... Zelfbescherming....
N80 als je maar weet dat alles inderdaad goed is ja. Snap je zorgen wel. Spannend! Schoonmaakster.... ga dr ook eentje langs laten komen. Haha Tis nodig. Gewoon een rommel hier bleh. Misschien eens over hebben met m'n vriend. Kerst: kerstavond bij mijn ouders en 1e kerstdag schoonouders. Veel eten en vooral niet teveel doen... Vandaag controle verloskundige gehad. Alles was goed. Kleine ligt in stuit nu. Net als bij elke echo maar goed is nog vroeg. Vanaf nu elke 3 weken alweer controle. Morgen cb met de oudste. Zal ook wel zo klaar zijn. En de jongste zonder speen maar bed gedaan net! Had ze kapot gebeten. Mooi moment om te stoppen. Gênante vraag trouwens... iemand ervaring met inknippen en spataders van onder?
Sanntje: Inknippen wel.. spataders niet Kerst: vooral veel eten met familie n80: kan me je zorg voorstellen maar denk niet dat het nodig is hoor. Hoe dan ook: laat het idd maar snel vrijdag zijn!!!! Hopen dat je dan gerust wordt gesteld.
Heb al eens op Google gezocht maar wordt je niks wijzer van. Ach we zien t wel. Heb nu ervaring met beiden alleen de combi nog niet.
Zwaai,zwaai Iedereen met zieke kinderen, beterschap N80, succes bij de gyn. Hopelijk zit het gewoon allemaal goed. Hier in afwachting van mn NOD vrijdag ongeveer. Ik denk dat ik morgenochtend even ga testen ivm een foto die moet laten maken bij de tandarts dan. Ik had er wel een goed gevoel over, maar vandaag wat bruinverlies (geen oud bloed, dat heb ik meestal ook dan). Baal er wel van al het niet zo zou zijn. Bij Stijn en Noor gelijk zwanger en nu al een half jaar verder straks....
@nelta, ik hoop ook dat we snel aan de beurt zijn, al die zwangeren hier, dan wil ik ook zo graag! N80: succes vrijdag. Hier ook ingeknipt, 2x al. Spataders geen last van. Alle zieken: beterschap Kerst: kertavond schoonmoeder, 1e kerstdag vader, 2e kerstdag moeder of thuis, oudjaarsdag schoonvader. Dan hebben we alles weer gehad!
Ik hoop het ook idd. Hier in de omgeving een hoop baby's en zwangeren (waarvan er een aantal uitgerekend eind mei/begin juni; dat was ook mijn uitgerekende datum. Niet dat ik het hun niet gun, maar ik had daar zelf ook graag bij gehoord). @knip, hier 1 keer, maar geen last ervan gehad en bij Noor een kleine scheurtje, ook geen last. @kerst, hier kerstavond bij mijn ouders, eerste kerstdag s morgens uit de kerk langs mn schoonouders en s avonds gourmetten met zn vieren. Tweede kerstdag zit ik in de organisatie van de kerstviering voor de jeugd en s middags langs mn oma. Oud en nieuw, nog geen idee.
Nelta ben benieuwd naar je test van vanmorgen. Ik heb laat mijn ei gehad dus kan hooguit pas vrijdag testen, ben dan 9DPO. We zullen zien!
Spekky succes vandaag! Hoe laat is je afspraak? En heb je al getest ondanks dat t vroeg was? Nelta en jij? Spannend weer die testen. Vannacht eindelijk heerlijk geslapen! Niemand wakker geweest geloof ik. En de speenloze dame slaapt nog. Maar wat ging ze toch tekeer gister avond.
Hoi dames. Spannend al die testers! Hier nog veel last van bekken gebied. Het trekt nu echt naar net onder mn bil. Doe dus even extra rustig aan nu. Morgen weer werken dus beter nu zoveel mogelijk rust. Kerstavond vieren we bij mn moeder, 1e kerstdag gourmet thuis met een vriendin van ons erbij, 2e kerstdag gewoon met zn vieren en 3e kerstdag eraan geplakt om bij schoonmoeder met de familie samen te zijn. Oud en nieuw met vrienden bij ons thuis.
Blue neem op tijd je rust inderdaad. Testers spannend duimen draaien. Wij vieren 1e kerstdag bij de schoonouders 2e kerstdag bij mijn ouders. Kerstavond lekker met ons gezinnetje. Een oudjaar komen mijn ouders naar ons toe.
Bekkenpijn! Ik ben zo blij dat ze ingedaald is, het scheelt echt alles! Maar rust is het advies en als t aanhoudt een goede bekken therapeute! Je hebt er speciaal voor zwangerschaps klachten, goud waard! Hier kerstavond thuis, 1e kerstdag thuis, tweede kerstdag bij vrienden en oudjaar een stel vrienden hier. Lekker rustig en ik doe niks manlief gaat koken, heerlijk
Yummie en Bloemm Welkom!!! Heb een groot gedeelte gemist zie ik al wel. Wat een ziekenboeg zeg... Hier alleen de 3 mannen verkouden, zelf gelukkig nog nergens last van! Wij hebben zaterdag een feestje, nu nog een 'smoes' verzinnen waarom ik niet drink.. meestal drink ik wel een biertje mee. Iemand nog goede tip?? hihih Hier kerstavond lekker thuis, 1e kerstdag bij mijn ouders en 2e kerstdag bij mn schoonouders!
Annie1, lastig soms he, om een smoes te verzinnen. Misschien moet je nog rijden, of heb je een antibioticakuur, of je let even streng op je calorieën (maar dan moet je natuurlijk verder alleen water drinken en komkommer eten) Sanntje, gaat je dochter zo tekeer omdat ze geen speen meer krijgt? Wel lekker dat ze goed geslapen heeft! Blue, balen van je bekken (fijne alliteratie ), hopelijk wordt het net als bij Sophia later beter. Ik ben net thuis uit het zkh. Vanmorgen heb ik nog een testje gedaan, die was negatief. Ik mocht al om 7:30 naar het zkh, waar ik vervolgens om 10:00 pas naar de ok werd gebracht :S. Maar daar ging het heel vlot: ruggenprik viel erg mee, m'n infuus deed meer pijn. En tijdens de hysteroscopie haalde ze een verkleving weg, en kon vervolgens m'n hele bm holte zien. Het leukst was dat ik kon meekijken, vond ik echt zo cool! Verder geen verklevingen dus, al is er een hele kleine kans dat er weer een nieuwe ontstaat door deze ingreep. Maar ik mag gewoon meteen verder met zwanger worden. Ik ben echt zo blij en opgelucht! Toen ik terug was op zaal werd ik ineens overvallen door tranen, eindelijk kan ik de vervelende en onzekere periode sinds m'n MA in juli goed afsluiten. Heb lekker even een potje gejankt in m'n eentje. En nu met goede moed weer verder!!
Vanmorgen getest, negatief. En nu ook bruinverlies. Verwacht dat het morgen doorzet Mijn nieuwe NOD wordt 15-1