Hoi meiden, Binnenkort ga ik een baby shower organiseren voor een vriendin. Het geslacht en de naam van de baby zijn al bekend. Wie heeft er leuke ideeën voor me? Ik heb echt wat inspiratie nodig. De baby wordt in de lente verwacht. Het is de bedoeling dat het echt een feest wordt!! Alle inbreng is van harte welkom!
Ik lees even mee. Geef ook voor een vriendin een babyshower in februari en ben behoorlijk inspiratieloos.
Ik heb al 2 showers meegemaakt (Zaterdag de 3de, die van mijzelf ) Wij doen altijd een leuke quiz met allerlei vragen ivm baby's & opdrachten (Bv. geblinddoekt een babypop een rompertje aandoen met instructies van iemand anders , wie kan het snelst de was ophangen met een baby én een telefoon in de hand, babyfoto's van elkaar doorgeven en raden wie wie is, ...) We hebben allerlei hapjes, gaan de babykamer bekijken, de cadeautjes openen, ...
Bij mij heft ook nog iedereen op een rompertje een wens geschreven voor onze kleine, ook heel leuk, hangt nu als een slinger in de woonkamer.. Ben ik echt heel blij mee..
Geen tips, ben zelf een beetje anti babyshower. Denk omdat ik bij een uitnodiging hiervoor ooit meteen cadeau tips meegestuurd kreeg. Ik geef bij de geboorte altijd een cadeau dus vind het dubbelop en gaf mij het gevoel dat het vooral bedoeld was om alvast veel spullen te krijgen. Maar ik kan een vertekend beeld hebben hoor van zo'n babyshower.
Dat ligt eraan Madelie Bij ons wordt het met cadeaus gedaan, maar dan krijg ik met de geboorte gewoon niks meer.. (Ja, als ze in het ziekenhuis op bezoek komen brengen ze wel een kledingsetje mee) Vind het wel fijn zo, ik mag zelf een lijstje maken wat ik nog nodig heb of leuk vind
Wij hebben de babyshower ook wel eens in de vorm van een soort spel gedaan. Vierden het toen wel voor twee vriendinnen tegelijk. Iedereen had drie kleine (praktische) kadootjes. Stokjes rompers, flessen, kado bon etc. Hoef je niet direct een groot kado te kopen. De groep werd in tweeën verdeeld en hadden allemaal vragen en opdrachten omtrent de baby en de toekomstige moeders, soort pictonairie, quiz, luier verwisselen etc. Bij iedere goede opdracht en vraag, mochten ze een kadootje uitkiezen. Misschien een alternatief als je niet direct 1 groot kado wilt doen maar toch een shower wilt geven
Dus als ze een kledingsetje meebrengen terwijl op de shower ook al iets is gegeven dan is het toch dubbelop? Dat is voor mij dus de reden om showers over te slaan en er zelf niet aan te beginnen mocht het mij weer lukken zwanger te raken. Vind het toch een soort binnenhalen van cadeaus actie lijken.
Ja met een kledingsetje bedoel ik ook niks duurs he, ze komen in groepjes naar 't ziekenhuis en geven 1 setje af Tja 't is traditie geworden bij ons om het zo te doen
Bedankt voor alle leuke ideeën! Mijn goeie vriendin krijgt lekker dubbelop hoor. Op de shower een kleinigheidje bij wijze van: "Succes met de laatste loodjes, hou vol!" En na de geboorte een groot kado metde boodschap: "Gefeliciteerd, wat een prachtige baby. En knap gedaan, die bevalling!!"
Ik ben zelf niet zo van de rompertjes versieren etc.. Maar bij mij deden we het volgende: - Een kalender invullen met wanneer diegene de baby verwacht. (in mijn geval ook geslacht er bij). - Babyfoto's en dan raden wie het is. - Iedereen maakte wat lekkers, hartig, zoet en zo heb je een high tea. - Allemaal 10e betalen en daarvan doen we de versiering en kopen we een paar cadeautjes, (kleine dingen). Bijvoorbeeld voor vriendin die 2e zoontje verwachte een roze beschuitbus met pak dubbelvla er in (hele zwangerschap leefde ze op dubbelvla haha).