4 granen pap 4 maanden

Discussion in 'Voeding' started by gtjuh, Dec 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gtjuh

    gtjuh Lid

    Mar 20, 2014
    52
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hallo,

    De laatste keer op het CB gaf de kinderarts aan dat ik met vier maanden wel pap mocht geven. Zij adviseerde 4 granen pap, alleen kan ik dit nergens vinden. Heeft iemand enig idee waar ik dit kan vinden?

    Alvast bedankt
     
  2. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,495
    2,948
    113
    Vier granen pap? Zover ik weet mag je met 4 maanden alleen rijstebloem geven. En zelfs dat is niet noodzakelijk.
     
  3. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,806
    5,941
    113
    Female
    Het cb....je kan ze toch bijna niet meer serieus nemen?
    Zoals hierboven al gezegd, granen mogen met 6 maanden.
     
  4. gtjuh

    gtjuh Lid

    Mar 20, 2014
    52
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hallo,

    fijne granen en 8 granen is er idd vanaf 6 maanden..Kan dit ook niet vinden hier. Ze adviseerde dit ipv rijstebloem ivm ontlasting.
    Jullie geven je kindje dus geen pap?
     
  5. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,806
    5,941
    113
    Female
    Hoe kan ze nou pap adviseren die je kindje nog lang niet mag hebben?
    Granen mogen met 6 maanden.
    Rijstebloem, daar krijgen veel kindjes krampjes van.
    Dus daar zou ik wel voorzichtig mee zijn...
     
  6. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    Mar 20, 2013
    2,583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Als ze last heeft van dr ontlasting zou ik zeker nog geen bijvoeding geven! De darmpjes hebben het blijkbaar nog zwaar genoeg met de melkvoeding!
     
  7. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,495
    2,948
    113
    Als jou kleintje last heeft van de darmpjes zou ik zeker geen pap geven. Heeft ze last van obstipatie? Geef je borstvoeding of kunstvoeding? Als je de fles geeft zou je de flessen wat wateriger kunnen maken.
     
  8. gtjuh

    gtjuh Lid

    Mar 20, 2014
    52
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ben nu de borstvoeding aan het afbouwen. Wil proberen om eerst nog wel de laatste en eerste voeding de borst te geven. Hij krijgt nu 3 flessen omneo (180 cc) en twee x de borst
    Ik ben zelf ook nog wel huiverig voor pap, maar weet niet of je miss iets minder rijstebloem in de fles kan doen dan zou moeten? Om te zien hoe hij hier op reageert.
    Hij krijgt 20 cc extra water nu, maar zo mogen niet meer dan een liter per dag toch? Hij heeft niet vaak ontlasting maar dat is niet erg met borstvoeding is mij verteld. Alleen had hij er last van. Gaat nu beter maar
    Hij heeft niet elke dag ontlasting. Zij adviseerde daarom 4 granen pap omdat rijstebloem kan zorgen voor verstopping.
    Op internet heb ik voor 4 maanden alnatura 4 granen pap gevonden. Maar nu weet ik niet zo goed meer wat verstandig is en begin nog meer twijfelen.
     
  9. frannie82

    frannie82 VIP lid

    Nov 28, 2010
    10,407
    2
    38
    Het is helemaal nergens voor nodig om met rijstebloem te beginnen! Dus als het even niet hoeft dan liever niet....
     
  10. frannie82

    frannie82 VIP lid

    Nov 28, 2010
    10,407
    2
    38
    Niet meer dan een liter aangemaakte flesvoeding water extra mag wel niet meer dan de maximale 30 schepjes per dag.
     
  11. gtjuh

    gtjuh Lid

    Mar 20, 2014
    52
    0
    6
    NULL
    NULL
    Oh dus dat geeft niet, bedankt voor het antwoord. Maar waaruit kun je opmaken dat j kindje toe is aan pap (rijstebloem) ?
     
  12. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    Mar 20, 2013
    2,583
    16
    38
    NULL
    NULL
    In principe ga je pap geven als 'broodmaaltijd'.. Dus vanaf 6 maanden kun je pap vanaf 6 maanden vanaf een lepeltje geven als maaltijd..
     
  13. Vicky87

    Vicky87 Lid

    Jan 8, 2014
    26
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vanaf dat mijn zoontje 4 maanden was ook geëxperimenteerd met rijstebloem door de laatste fles in de hoop dat hij 's nachts beter zou slapen. (Krijgt nog 2 voedingen s' nachts.) Helaas krijgt zoonlief erg last van zijn buik en geen ontlasting. Ligt de hele nacht te kreunen. Hier dus snel weer mee gestopt. Granen mogen inderdaad pas met 6 maanden.
     
  14. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,806
    5,941
    113
    Female
    Hihi, een baby kent geen pap, die drinkt alleen melk,dus je kan ook niet "zien" of ie er aan toe is. De meeste bv baby's krijgen nooit rijstebloem, die zijn er dus nooit aan toe.:D Het is puur om het "verzadigde" gevoel te geven, blijkbaar slapen sommige baby's er beter op s'nachts.


    Als ie kort geleden nog last heeft gehad van zijn darmpjes, is het verstandig om nog wat te wachten. De overgang van borstvoeding naar kunstvoeding zal wellicht ook wat gerommel hebben gegeven.
    Mocht je toch iets aan bijvoeding willen geven, begin dan met groenten.
    En met 6 maanden inderdaad pap met een lepeltje. Dat vonden ze hier best lekker af en toe :)
     

Share This Page