1-15 januari 2015 mama´s (deel 2)

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Noralie87, Sep 22, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    Jun 30, 2014
    845
    85
    28
    Whaha dan slapen wij straks op dezelfde kratjes :p

    Leuke foto van de shoot!

    @Schoenen met kerst: Met kerst ga ik gewoon de hele dag thuishangen en dus loop ik op lekkere warme wollen sokken door het huis. Geen problemen met schoenen :D

    Gisteren nog even naar de kapper geweest. Ga meestal 1x per 8 weken, maar zal nu wel een tijdje duren denk ik. Kapster heeft er dan ook echt aandacht aan besteed en heeft me lekker verwend. Heerlijk gezeten in de kappersstoel hihi. Nu weer lekker kort koppie, dus het kan weer eventjes groeien.

    Vannacht beetje beroerd geslapen. Menstruatiekrampen, maagzuur en misselijk. Toen ik eindelijk sliep paar keer over wakker geweest en nu een gezicht dat erger is dan graaf dracula :) Had 't straks weer, dus ik denk dat kleintje heel druk is met indalen.

    Bizar, over 4 dagen is het al kerst. 't Gaat nu best snel!
     
  2. Noux

    Noux Fanatiek lid

    Sep 15, 2012
    1,281
    1
    38
    Haha.. heb bijna n glijbaan nodig om mn bed uit te komen..! :p

    Hier weer een goeie nacht gehad!
    Spannend he NiHeJa.. Over 2,5 week is mijn uitgerekendd datum.. en wat is nu 2,5 week?!
     
  3. wish01

    wish01 Fanatiek lid

    Dec 11, 2012
    3,018
    295
    83
    brabant
    word lekker druk gekletst hier. ik reageer niet zoveel op zp typt niet zo makkelijk op me telefoon dus heb er maar even de pc bij gepakt.
    ben benieuwd wanneer de volgende kleintjes zich melden..
    Zie dat het bij veel dames rommelt.. hier is het eigenlijk wel rustig...

    schoenen met kerst... gewoon lekker makkelijk en plat en bij de familie kan ik ze best verruilen voor een paar sloffen.

    komende week zal vlug voorbij gaan met die gezellige dagen in het verschiet..

    fijne dagen meiden!!
     
  4. LinOo

    LinOo Bekend lid

    May 6, 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Schoenen, ik heb gister laarsjes gekocht die ik zelfs metmm'n olifant pootjes aan kreeg :D

    Vandaag gaat het zeiltje in bed :) Just in case..
    De groene kratjes gaan er hier pas onder als het begint.
    Net als de box hier beneden neerzetten. Oud & nieuw wordt hier nog gevierd.

    Ml heeft net het laatste plankje opgehangen op de babykamer. Alles staat, nu alleen nog inrichten (luiers, doekjes, enz enz)

    Heerlijk he, kapper. Even lekker aandacht en tijd voor jezelf
     
  5. Noux

    Noux Fanatiek lid

    Sep 15, 2012
    1,281
    1
    38
    Toch is t wel prettiger in en uitstappen met de kratjes eronder.. ons bed is vrij laag..
     
  6. LinOo

    LinOo Bekend lid

    May 6, 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ons bed is al 70 cm hoog zonder de kratjes. Wordt 85 met . Dan kom ik er niet meer in haha
     
  7. zeilbootje

    zeilbootje Fanatiek lid

    Jan 15, 2014
    2,771
    1,363
    113
    Ons bed staat nu bijna een week omhoog en eerlijk gezegd vind ik het wel erg fijn. Maar ik ben zelf ook 1,75m dus ik stap er nog vrij gemakkelijk in en uit. Nog makkelijker dan wanneer het bed laag stond ;).

    Die kapper, dat is wel een goed idee. Misschien moet ik er morgen ook maar even heen!
     
  8. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    Jun 30, 2014
    845
    85
    28
    Kapper is echt heerlijk hoor. Ik heb nog nooit zo genoten van een bezoekje kapper als gisteren hahaha. Werd ook helemaal in de watten gelegd, want ja 't was wel mn bevallingscoupé haha.

    Vl heeft ons bed zelf getimmerd en heeft dus al een beetje voor ons ideale hoogtes aangehouden. Ik vind dit echt fijn in en uitstappen. Vooral omdat ik al moeilijk kan bewegen vanuit ligstand naar een andere stand. Nu kan ik er nog een beetje uitrollen. Als dan t bed hoog staat val ik hard naar beneden :p

    Dit weekend 6 wasmanden weggewerkt, waarvan 1 ook nog gestreken moest. Ben nu achterstallige schoonmaakklusjes aan 't bijwerken. Begint ineens toch wel te "moeten" in mn hoofd. Rusten lukt toch al niet. Telkens als ik rustig ga liggen krijg ik last van menstruatiekrampen. Ging net al douchen maar dan gaat t niet weg. Krijg er alleen maar harde buiken van... Dus dan maar poetsen :D

    Heel triestig bericht gehad vandaag. Onze vk-praktijk bestaat uit drie dames. Van een van die dames is gisterennacht de vriend overleden in zijn slaap. Zo onwerkelijk. Ze is een jaar ouder dan dat ik ben. Komt hard aan.
     
  9. pamela1203

    pamela1203 Fanatiek lid

    Jan 29, 2008
    2,615
    24
    38
    Female
    Thuiszorgmedewerker
    zuid Limburg
    Jezus niheja wat een nieuws! Het zal je maar gebeuren!
    Ik moet de klossen nog halen en ben niet blij als het bed zo hoog staat! Ik moet er dan ook echt in klimmen!
    Vandaag al weer de laatste dag op het vakantiepark, morgen naar huis! Ben zo blij dat het bijna om is! Het is zo vermoeiend en vooral als je dan ook nog eens slecht slaapt!
     
  10. Noux

    Noux Fanatiek lid

    Sep 15, 2012
    1,281
    1
    38
    Tjee NiHeJa...Dat is een naar bericht! Wat een nachtmerrie lijkt me dat zeg!
     
  11. LinOo

    LinOo Bekend lid

    May 6, 2014
    561
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jeetje wat heftig!
     
  12. MvanL

    MvanL Bekend lid

    Sep 24, 2013
    993
    0
    0
    Wow das idd heel jong niheja 😱

    Hier is het bed met klossen 84 cm en zonder 57 dus moest helaas
     
  13. MvanL

    MvanL Bekend lid

    Sep 24, 2013
    993
    0
    0
    Ff een vraagje trouwens ben ik
    De enige die bij ieder krampje of wat dan ook denkt ow miss is het zover hahaha dat kunnen zo hele lange weken worden als
    Ie laat kommt
     
  14. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    Jun 30, 2014
    845
    85
    28
    Ja heel heftig verhaal. Gisteren appte mn buurvrouw al of het waar was. Ze had het via via gehoord. We vonden het beide te erg voor woorden klinken en hoopten dat het niet zo was, maar vandaag lazen we via de FB van de vk-praktijk dat het toch echt zo was. Niet te bevatten, zo jong en zo onverwachts.

    @Ieder krampje en dingetje: Nee heb ik niet :p Nu moet ik ook zeggen dat uk bij mij niet is ingedaald. VK zei dinsdag nog dat ik komende week wel eens flinke last kon gaan krijgen. Ze verwachtte wel zo erg dat ik zelfs kon denken dat het zou gaan beginnen. Dat was dan dat ukkie zou gaan indalen. Dus eigenlijk zolang mijn vliezen niet gaan breken denk ik gewoon dat ukkie aan het indalen is :p Ik denk wel als ze dinsdag zeggen dat uk is ingedaald, ik het zelfde gevoel ga hebben. Zo van "zou dit het zijn?" Maar het kan niet, te vlak voor kerst :p Bovendien zijn er al zoveel van het januarilijstje bevallen in december. Dr moet nog wat over blijven voor strakkies :p
     
  15. Noralie87

    Noralie87 VIP lid

    Jun 11, 2013
    7,110
    4,702
    113
    Female
    verzorgende-IG
    Zuid-Holland
    Jeetje wat een naar nieuws, dat is toch je ergste nachtmerrie brrr...

    Hier alweer een migraine aanval gehad. Ik kan er niet eens meer fatsoenlijk van bijkomen en de volgende dient zich alweer aan. Morgen maar eens even de huisarts bellen of die er geen medicijnen voor heeft, want als dit de trend gaat worden kan ik zo niet eens bevallen met die hoofdpijn en vermoeidheid.
     
  16. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    Jun 30, 2014
    845
    85
    28
    Oeh dat is niet fijn dat je migraine zo snel achter elkaar opvolgt. Ik hoop dat je er wat voor kunt krijgen bij de huisarts, want inderdaad je moet wel uit kunnen rusten voor je bevalling.
     
  17. zeilbootje

    zeilbootje Fanatiek lid

    Jan 15, 2014
    2,771
    1,363
    113
    Niheja, wat naar zeg, dat wens je toch niemand toe. En dan nog zo onverwacht ook en net voor kerst...

    Noralie, bah dat kan je nu helemaal niet gebruiken. Hopelijk kan je huisarts wat voor je doen! Heb je dit al langer of echt sinds de draaipoging? Sterkte!

    MvanL, ik heb hetzelfde. Heb al een paar dagen last van menstruatiekramp en vandaag ook hele pijnlijke steken in mijn buik. Zelfs na lopen of douchen gaan ze niet over... Dus ja, ik denk ook steeds 'zou dit het zijn'. Maar zo lang het hierbij blijft is het nog geen bevalling ;).
     
  18. Noux

    Noux Fanatiek lid

    Sep 15, 2012
    1,281
    1
    38
    Ai Noralie... Volgens mij kun je weinig krijgen tegen migraine.. hoop voor je dat t niet erger wordt..

    Vriendje moest toch nog weer even naar Duitsland.. net weer vertrokken met volle tas. Als t goed is, is ie dinsdag terug (met z'n kraan). en dan is t klaar voor dit jaar. Als baby geboren is, is hij ook twee weken thuis.. dus hopelijk is hij vanaf woensdag een week of vier vrij! ;)
     
  19. Noux

    Noux Fanatiek lid

    Sep 15, 2012
    1,281
    1
    38
    Oh Zeilbootje.. warme douche helpt ook niet? Misschien gaat t nog wel gebeuren voor kerst!!

    MvL, dat heb ik nog niet echt, maar van mij mag/moet ie nu ook blijven zitten tot januari.. :p
     
  20. Sieza03

    Sieza03 Bekend lid

    Feb 19, 2014
    548
    0
    0
    Groningen
    Krampen zijn hier ook in grote mate aanwezig, maar sinds gister ook hele hevige steken van onder. Gister duurde het zelfs 5 tot 10 minuten lang en kon geen normale beweging maken, kon wel janken!

    @niheja, wat heftig zeg en nog zo jong!
    @noralie, het wil bij jou ook niet echt vlotten he. Kun je niks via de HA krijgen voor de migraine?

    Ik ga in het ziekenhuis bevallen en mijn bed is 55cm hoog. Moet ik er dan wel klossen of kratjes onder? Het wordt nog een heel gedoe ivm het bed ombouw. Het is toch alleen voor de eventuele controles?
     

Share This Page