Mei 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by mariska72, Aug 22, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. eerlijkbeertje

    eerlijkbeertje Bekend lid

    Oct 10, 2007
    686
    0
    0
    Friesland
    ga ook maar eens op bed was vanvond ff in een extreme opruimbui ;) ben vanmiddag naar de kapper gweest en heb weer een fris en fruitig kapsel ben dus klaar voor de feestdagen en als de verkoudenheid ook gauw opknapt ben ik helemaal blij :D

    hannah welkom meid hier op het forum gezellig weer een aanstaande mama erbij!
    je bent trouwens op mijn geboorte datum uitgerekend ;)

    morgen om 9.45 bij vk zijn spannend!heb weer zo`n zin om het hartje te horen :D

    tot morgen meiden
     
  2. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,874
    1
    0
    Monnickendam
    Ja inderdaad he, maar dan dus echt gebeurd. Uiteindelijk heeft een tropenarts hem van het ongediertje verlost, want de "gewone" artsen wilden hem niet geloven.
     
  3. Gina82

    Gina82 Fanatiek lid

    Aug 3, 2007
    2,899
    1
    0
    Administratief medewerker
    Nederland
    Goeiemorgen meiden (en Anna;) )

    Wat is er weer een hoop geschreven, ff kijken of ik het hebt onthouden!

    @Hannah, welkom hier! ik denk steeds dat het 11 mei komt en dat blijkt moederdag hahahaha zou leuk kadootje zijn!

    @Fiona, vervelend zeg maagzuur, heb het af en toe! vruchtensapjes moet ik echt vermijden!

    @Onsukkie, leuk he, je ukkie zo te voelen hihi.. is heel intiem en nog ff helemaal voor jezelf! Maaarreeee die beetjes? Iehl.... hahaah!

    @Lafo, vervelend zeg die hartkloppingen! ff rustig aan doen idd.. bij mij slaat weleens over, ook apart gevoel...

    @Ice, succes en veel plezier met je 20 weken echo vandaag!

    @Iedereen, wij doen dit jaar niet aan kerstkaarten.. ik schrijf ze elk jaar weer en het jaar erop vind ik ze geschreven en wel terug *schaam schaam* dus doe het maar ff niet hihi.. maar we krijgen er wel een hoop.. ook ineens van een hoop familie.. blijkbaar staat zwanger gelijk aan populair! Hahahaha...

    Vandaag op de helft.. de magische 20 weken hihi... nu nog tot 31 dec wachten op de echo :( beetje jammer... nou ja nog anderhalve week snik snik...

    @Fiona, die band is idd voor je BI, en volgens de meiden hier schijnt ie te helpen.. ik ga m ook halen want heb er af en toe echt veeeeel last van!

    Nou vanavond kijken of ik iets leuks kan vinden voor kerst.. wil een leuk jurkje ofzo.. ohhh zoek ook een band, iets met glitters ofzo.. moet 2e kerstdag werken en wil in het zwart met band,.. dan lijkt mn outfit nog beetje feestelijk.. iemand een idee waar ik dat kan vinden?

    Zo het verhaal is wel weer lang genoeg hihi.. fijne dag allemaal! Xxx
     
  4. Anna28

    Anna28 Fanatiek lid

    May 4, 2007
    2,560
    0
    0
    Consulente
    Goedemorgen! (en Gina! ;) )

    Wat zijn we trouw he s'morgens! Leuk! hahaha

    @Lafo: Wat vervelend die hartkloppingen! Kan me voorstellen dat je je zorgen maakte! Heb het een tijdje geleden ook gehad en dan vooral overdag of sávonds in het weekend. Had toen veel last van stress door de week...wilde alleen maar met rust gelaten worden in het weekend! Voelde me helemaal opgejaagd! Doe maar rustig aan! Jij en je beeb zijn het belangrijkst!

    @Eerlijkbeertje: Gefeli met je nieuwe kapsel! Je bent zo te horen hele maal klaar voor de kerst!

    @Gina: Gefeli met je 20 weken! Yeah! Hoef van jou geen kerstkaat te verwachten zeg maar haha ;) En ik weet zeker dat die anderhalf week zeker met de feestdagen voor de deur voorbij vliegt! Wat betreft kleding feestelijk voor de kerst kan ik je niet helpen want ben alleen bij de c&a, miss etam en de prenatal geweest hier en daar kon ik het niet vinden! Dus wat mij betreft kan je die overslaan!

    @Fiona: Ik zou als ik jou was ook zo''n band gaan halen!

    @Ice en de rest voor een echo vandaag: Veel succes en veel plezier!

    Hier vandaag de kerstborrel van het werk. Had nog een zwart jurkje met veel stretch (hihi) en daarover doe ik een rode organza sjaal als band omgeknoopt! Vond het helemaal leuk!

    Wens iedereen een hele leuke woensdag vandaag en tot morgen want wordt een latertje!

    Liefs Anna
     
  5. sangerdjan

    sangerdjan Actief lid

    Jun 6, 2007
    160
    0
    0
    Oosterhout
    heyyyyyyy meiden

    hoessie met jullie allemaal.. groeien de buikjes allemaal lekker?

    ben nu 17 wken maar me buik zit al behoorlijk in de weg hahahha ... erg grappig om te zien . .en druk dat het is .. kan er bijna nie van slapen .. zo goed voel ik ut al ...

    ik neem ook geen kids mee naar de 20 wken echo .. wij laten een dvd mee draaien laten die aan de kids zien .. net zo leuk kunnen we op ons gemak nog is kijken

    groetjes sandra...

    wens jullie allemaal fijne feestdagen en een toppie 2008 maar dat gaat lukken met zon kleintjuh in het vooruitzicht toch
     
  6. will

    will Niet meer actief

    goeiemorgen,

    die bekkenband werkt bij mij goed, mits je dat ding wel goed om doet. de banden hier zijn anders dan die in nederland. die ik heb kan je heel goed zelf ook maken. de buurman van mijn moeder is fysiotherapeut en stond eerst even vreemd te kijken hoe die werkte maar toen die hem bij zichzelf omdeed zei die dat ie perfect was.
    het is gewoon een heel breed stuk stiek met in het midden en aan de uiteinde klitteband. hier heb je die banden ook in onderbroeken zitten. heb er naar staan kijken maar niet meegenomen omdat ik vreselijk om dat ding moest lachen.

    hannah, welkom. sorry dat ik gisteren niet op je heb gereageerd maar het lijkt er een beetje op dat ik overal overheen lees.

    anna, veel plezier op de kerstborrel

    gina, gefeliciteerd met de 20 weken.

    lafo, ik heb een week of 2 geleden ook van die hartkloppingen gehad. ging ook vanzelf weer weg maar vond het heel eng. het was ook niet iets wat ik herkende van de vorige zwangerschappen. tot nu toe herken ik eigenlijk niets van de vorige 2, misschien te lang geleden.

    ik had daisy meegenomen naar de echo. kan nou niet zeggen dat ze erg onder de indruk was. om eerlijk te zeggen vond ze de draaistoel waar ze op zat veel leuker.

    onsukkie, heb gisteren de hele avond ook last gehad van maagzuur. heb later op de avond maar een rennie genomen en dat werkte wel wat maar helemaal weg ging het niet.

    de kerstkaarten had ik hier al verzonden voordat we naar Nederland gingen. maar hier stromen ze ook niet met bakken naar binnen hoor. volgend jaar wordt er ook gestreept op het lijstje.

    vandaag kerstfeest op school. om 6 uur moeten we er zijn en dan gaan we we daar lekker aan de rijstenpap, gruwel, gruwel. amy en Daisy hebbben vandaag kerstbuffet op school. daar had ik nou wel bij willen zijn. allemaal lekkere dingen zoals een soort beenham, gehaktballetjes, worstjes, gevulde eieren, kaasjes, broodjes, verschillende soorten aardappeltjes. ooo, lekker en dat kunnen de meisjes ook altijd zo heerlijk vertellen als het eten lekker was op school. mama is weer eens jaloers hahaha

    verder geloof ik weinig te melden hier, ga nog snel even wat inkopen doen en dan ben ik klaar. morgen nog de huisjes schoonmaken en dan mag de kerstdrukte van mij wel komen. het is hier alleen warmer dan bij jullie. hoop niet dat het teveel gaat dooien. komen de gasten voor niets met hun lange latten deze kant op.
    goed meiden ik ga ervan door. iedereen die naar de vk moet of een echo heeft veel plezier en tot vanmiddag.
     
  7. dolphin

    dolphin Fanatiek lid

    May 1, 2007
    3,507
    0
    0
    op de veluwe
    :whistle: ja 20 weken !!! :whistle:

    Nu totaal 3.1 kg bijgekomen ( vanaf het begingewicht).

    Vandaag gaan we kijken of je een prinsje of prinsesje bent.. :D
    Wordt dus echt spannend.. :confused:
     
  8. friendly

    friendly Fanatiek lid

    Aug 15, 2006
    2,067
    0
    0
    Spannend Dolphin, veel plezier!

    Hier was ik weer totall-loss, ik slaap echt meer op een dag dan dat ik wakker ben, maar de vk zegt dat sommige dat gewoon hebben, ik pas me er dus maar op aan. Lag om half 9 op bed gisteren en er om half 10 net weer uit.

    Lafo: was niet boos bedoeld hoor, maar als sommige de lijst ineens weer zelf gaan doen wordt het zo'n warboel ;)

    Hannah: welkom! Gezellig dat je mee komt schrijven!

    maagzuur, nee alleen in het begin, maar alleen 's ochtends en als het eruit was, was het over.

    Vandaag 17 week, weer een mijlpaal. Vandaag gaan we kamertjes kijken. Hoop dat ze leuke aanbiedingen hebben, anders gaan we toch voor marktplaats
     
  9. Hellepelle

    Hellepelle Bekend lid

    Jul 10, 2006
    844
    0
    0
    zorgplanverantwoordelijke
    Baarlo
    Hannah welkom!
    Dolphin: veel plezier met de echo :-D en proficiat met je 20 weken!
    Hier vanmorgen al kei vroeg op moeten staan. Mannetje heeft drie dagen iets met zijn bedrijf en moest om 7 uur naar het station gebracht worden. Joepie! Daarna maar eindelijk aan het opruimen geslagen. En jawel hoor uiteindelijk een zeer tevreden gevoel. Alles netjes opgeruimd en de toekomstige kinderkamer is nu klaar om geverfd enzo te worden! Poeh was veel werk en veel gesjouw dus nu even aan de pauze en dan straks lekker shoppen!
     
  10. mamain2008

    mamain2008 Actief lid

    Oct 16, 2007
    401
    0
    0
    hoi hoi
    even snel:

    mag je voorverpakte mosselen eten?(bij ah?)

    ze staan nu op t fotnuis en heb er echt superveel zin in..

    ik wordt helemaal gek gemaakt met wat je allemaal neit mag eten tijdnes je zwangerschap..
    en nu begin ik te twijfelen..
    t is nl wel verpakt...

    maar op voedingscentrum.nl kan ik er neits uithalen..
    want mag je dan alleen geen voorbehandelsde verpakte vis?
    zoals gerookte makreel en gerookte zalm?

    wie weet t ?

    spoedje!
     
  11. dolphin

    dolphin Fanatiek lid

    May 1, 2007
    3,507
    0
    0
    op de veluwe
    je kookt het, dus de listeria bacterie ( als die erin zit) kook je eruit. Net als vlees. Zolang het niet rauw is en/of je het van de visboer haalt, dan is het goed. Zoals Haring mag dan weer wel, maar dan alleen bij de visboer.
    Dus eet smakelijk !
     
  12. dolphin

    dolphin Fanatiek lid

    May 1, 2007
    3,507
    0
    0
    op de veluwe
    hier nog een stukje van google geplukt:

    Indien de mosselen vers waren en voldoende gekookt waren zie ik weinig problemen. Doch het is altijd een risico natuurlijk. Zorg er vnml. voor dat je geen rauwe mosselen eet. Probeer alle voeding zo vers mogelijk te eten en niet té lang te bewaren. Beter iets weggooien dan het te lang te bewaren
     
  13. daam

    daam Fanatiek lid

    Dec 19, 2006
    4,268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @mamain2008: Mosselen eten als je zwanger bent?
    De legende vertelt dat je geen mosselen mag eten tijdens je zwangerschap. Dat verhaal blijkt inmiddels achterhaald. Vroeger was het moeilijker mosselen op een koude plaats te bewaren, waardoor ze vatbaarder voor salmonella waren. Nu is dat probleem er niet meer. Eet dus gerust mosselen tijdens je zwangerschap. (van de Super de Boer site)
     
  14. Gina82

    Gina82 Fanatiek lid

    Aug 3, 2007
    2,899
    1
    0
    Administratief medewerker
    Nederland
    @Dolphin, gefeliciteerd ook met je 20 weken!
    En heel veel plezier met je echo!

    @Anna, ja we zijn echt ochtendmaatjes hahahaha...

    @Wil, dat klinkt lekker zeg.. kunnen we niet met zn allen gaan, heb nu gelijk honger hihi!

    @Friendly, gefeliciteerd met je 17 weken! Veel plezier vandaag met kamertje uitzoeken! Wij gaan in januari eindelijk de kinderwagen halen.. kan niet wachten hihi!

    @Hupse, hihi wat een schoonmaakwoede haha... succes!

    Hier alles rustig! Weer aan het werk, bijna vakantie, godzijdank hihi....
     
  15. dolphin

    dolphin Fanatiek lid

    May 1, 2007
    3,507
    0
    0
    op de veluwe
    jij ook gefeliciteerd Gina, met de 20 weken.. 8)
     
  16. daam

    daam Fanatiek lid

    Dec 19, 2006
    4,268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    @hannah: nog van harte welkom.
    @Dophin: een mooie echo gewenst.
    @hellepelle: en nou weer rustig aan doen hé!
    @onsukkie en will: Ik heb nu 1x flink last gehad van maagzuur en toen heb ik Maalox bij de apotheek gehaald. Deze mag gewoon tijdens de zwangerschap. Ze helpen goed, maar ik heb wel een hekel aan kauwtabletten, het blijft zo tussen je tanden zitten en smaakt niet echt geweldig.
     
  17. onsukkie

    onsukkie VIP lid

    Jun 29, 2007
    6,874
    1
    0
    Monnickendam
    @ Will, bij mij ging het maagzuur ook niet weg van een rennie.

    Ik ben trouwens astmatisch en gebruik daarvoor al jaren medicijnen. Zo'n inhaler, komt dus gelijk in je longen en zwerft niet eerst je lichaam door, maar volgens de HA moest ik daarmee stoppen. Nu heb ik echter onwijs veel last, zou het kwaad kunnen het een weekje te gebruiken? Iemand enig idee?
     
  18. daam

    daam Fanatiek lid

    Dec 19, 2006
    4,268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    Vorig jaar heb ik de kinderen meegenomen naar de 20 weken echo. Ze wilden graag weten of het een jongetje of een meisje was. Toen ze het beeldscherm zagen, zei mijn dochter:"de baby slaapt!" . En vlak daarachteraan hoorde ik de echoscopiste zeggen dat het niet goed was. Merlijn leefde niet meer. Deze keer neem ik mijn kinderen dus niet mee. Ze hebben het er best wel moeilijk mee gehad. Morgen hebben we een pretecho en daar hoort ook een dvd bij. Die mogen zij dan thuis bekijken.
    Gelukkig voelt deze zwangerschap goed aan, dus ik ga van het beste uit.

    Ik ga hier zo maar weer ruimen, mijn vriend is thuisgekomen uit zwitserland gisteravond laat en hij moest vanmorgen ook meteen weer werken, dus ik zit in zijn troep :evil:
    Geeft niet hoor :) hij was erg moe gisteravond. Vanavond hebben de kinderen een kerstdiner op school en de ouders moeten allemaal iets meenemen. Mijn dochter had al verkondigd dat ik wel macaroni zou maken (zonder het aan mij te vertellen :) ) omdat ze die zo lekker vindt! Dus ik ga vanmiddag maar achter het fornuis, hahaha.
     
  19. daam

    daam Fanatiek lid

    Dec 19, 2006
    4,268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    Wat gebruik je?
     
  20. daam

    daam Fanatiek lid

    Dec 19, 2006
    4,268
    0
    0
    Cardiologie-vpk
    Zuid-Holland
    Ik gebruikte Seretide 25/250, maar daar moest ik mee stoppen. Ik heb nu Beclomathason.
     

Share This Page