Juli 2008 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by go4baby, Oct 20, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lucky mama

    Dec 11, 2007
    24
    0
    0
    Dit slaat momenteel wel een beetje op mij;

    Ik ben zo zenuwachtig
    Ik voel me zo nerveus
    Ik trommel op de tafel
    en kriebel aan mijn neus!
    Ik kan niet blijven zitten
    en schuifel op mijn stoel
    De zenuwen, de zenuwen
    O, wat een rotgevoel!


    Pffff wat een zenuwen voor mijn echo strakjes... Vanavond om 19.00uur pas! Mijn volgende afspraak wil ik het liefst zo vroeg mogelijk op de dag en niet weer pas zo laat.. :( Nou ja, nog even geduld..... Brr
     
  2. Etje

    Etje Actief lid

    Oct 13, 2006
    144
    0
    0
    Noord Brabant
    Ohhhhh.........hihi...........dat is goed om te horen! Ik heb aangegeven poliklinisch te willen bevallen, en aangezien het ziekenhuis in Deurne geen kraamafdeling heeft of een bevallingskamer, moet ik naar het Elkerliek in Helmond.

    Wist je trouwens dat het Elkerliek ziekenhuis (afd gynaecologie) in Helmond als 3de beste staat aangeschreven!? Dat geeft ook goeie moed. Haha. :)
     
  3. Etje

    Etje Actief lid

    Oct 13, 2006
    144
    0
    0
    Noord Brabant
    Wat leuk om jullie reakties te lezen. Ik had niet verwacht dat er nog zo veel in het ziekenhuis willen bevallen. Ik dacht dat het merendeel thuis zou willen bevallen.

    Maandagochtend is mijn overbuurvrouw bevallen van haar 3e kindje, Diesel. Moet ik even aan wennen aan die naam. Wel stoer,maar ik ken ook een hond die zo heet. Overigens wel mooie kindjes, halfbloedjes.

    Wordt bij jullie de misselijkheid ook minder? Ook de moeheid wordt minder, merk ik. Heel raar. Net of er niets aan de hand is. Ik moet echt een paar keer per dag denken........ik ben zwanger. Is dat herkenbaar?
     
  4. hallo allemaal.


    ik was de eerste die vandaag mn echo zou krijgen volgens mij.
    het was geweldig. gelijk hartaktie gezien en het kleintje zwaaide naar ons en was gewoon aan het rondhupsen!

    heel vet, heel gaaf, heel bijzonder...

    foto komt zo...
     
  5. hij staat in mijn album!
     
  6. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,848
    3,362
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Ja dat heb ik nu ook :) fijn juist :) in het begin was ik er zoooooveel mee bezig en nu heb ik soms ineens van; oja! ik ben zwanger! Het is dat ik het verstandelijk weet, maar ik voel er nu steeds minder van. Maar goed dat we gisteren zo'n mooie echo gezien hebben :) Nee, de twijfels worden ook steeds minder. Af en toe komt er nog weleens wat in me op, maar echte twijfel of angst is het echt niet meer :)
     
  7. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    May 23, 2007
    2,092
    0
    0
    @etje. Ik beval straks ook in het Elkerliek in Helmond. Ik heb gisteren in een verloskamer een automatische bloeddrukmeting gehad, dus ik heb even het bed al uitgeprobeerd. De kamer ziet er goed uit. Het bed ligt lekker en je hebt je tvtje. En de kamer is groot zat om even heen en weer te lopen. Wie weet liggen we straks wel naast elkaar. O ja en 15 april is er een voorlichtingsavond over bevallen in het ziekenhuis in het Elkerliek.
     
  8. vergo

    vergo Fanatiek lid

    Mar 3, 2007
    1,139
    0
    0
    Verkoopster, nagelstyliste
    dorpje bij amsterdam
    mooie echo knuffelkonijn. Voor de andere echo's vandaag succes

    Wat betreft mijn moeheid het wordt alleen maar erger, gisteren om 10 uur naar bed tot vanmorgen 10 uur en nog moe. Misselijkheid neemt af en toe ook weer toe helaas maar ja. Morgen de 12 weken, het gaat inderdaad erg snel nu.
     
  9. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    Mooie echo knuffelkonijn, die kleine ligt lekr te chillen daarzow aha...

    Me vader belde net, hij heeft kaarten voor vanavond weten te regelen voor het kerstcircus in DenHaag... JEEEH! Echt kicke!
    Gah er met mijn kinderen en mijn zus heen, wordt een latertje dus.
     
  10. mrietje

    mrietje Bekend lid

    Nov 4, 2007
    871
    0
    0
    Mama
    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, m un echo was geweldig. De baby bewoog netjes en het hartje klopte. Ook gehoord. Echt geweldig. Ik heb alleen nog iets langs de vruchtzak (?) zitten. Is waarschijnlijk een tweeling geweest. Moet over 2 weken nog een keertje terugkomen, dan gaan ze kijken of dat ding (was een soort zwarte vlek met niks erin) er nog zit of dat het kleiner is geworden. Hoefde me er niet druk om te maken. Maar ik klaag dus ook echt niet hoor, ben zo blij dat deze baby het goed doet. Je kon al echt zijn voetje zien. En hij wilde zich ook echt afzetten om zich naar boven te duwen, lukte dat eindelijk, gleed hij net zo hard weer naar beneden. Zo gaaf.

    Heej Sas, jij ook in het elkerliek? Dadelijk liggen we daar met zun 3en tegelijk te bevallen, gezellig.

    Zo nou ga ik naar de stad.

    Dikke kussen
     
  11. monkeylove

    monkeylove Niet meer actief

    gefeliciteerd Mrietje :D superrrrrr!
     
  12. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    Vandaag eindelijk weer voor het eerst sinds de echo vorige week maandag het hartje weer weten te vinden met de angelsound. Was helemaal opgelucht. San is weer blij. :D
     
  13. Sann

    Sann VIP lid

    Jan 27, 2007
    16,307
    2
    38
    Brabant
    gefeliciteerfd mrietje en knuffelkonijn. fijn he om uk in actie te zien :D
     
  14. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    May 23, 2007
    2,092
    0
    0
    Ja het wordt inderdaad gezellig daar in het elkerliek. Zijn jullie daar ook in behandeling.Grappig hoor, nu al met zn drieen. Waar gaan jullie zwangerschapsgym cq yoga of wat dan ook doen.
     
  15. lovelykids

    lovelykids VIP lid

    AAAAAHHHH
    ik moet nog 2 wk wachten voor de echo en mijn zwangerschapsgevoel is ook niet echt aanwezig.
    alleen kou en moeheid en dat dan vooral 's avonds.
    en ik betrap mij op humeurigheid.
    maar verder dus niet ziek zwak en misselijk en ook mijn () () verneem ik niks aan.
    de weegschaal doet wel hetzelfde als bij de vorige twee die gaat juist omlaag terwijl de buik niet minder wordt.
    volgende week gaan we het dus vertellen en dan mag iedereen nog een week mee wachten op de echo. ben ik niet meer de enige ongeduldige tenminste.

    meiden met de goede echo gefeliciteerd en degene die nog moeten vandaag succes met wachten en met de echo.
     
  16. Veraatje

    Veraatje VIP lid

    Dec 22, 2006
    12,414
    0
    0
    @ Minka, mooie echo-plaatje heb je!

    @ Knuffelkonijn en Mrietje gefeliciteerd met jullie mooie echo. Lekker gevoel!

    @Monkeylove, heel veel plezier bij het kerstcircus.

    De rest van de meiden die vandaag nog een echo krijgen: good luck!


    Het gaat lekker met me: nog steeds last van hoofdpijn (zal het de zenuwen zijn voor morgen?), vandaag ineens weer last van weeig gevoel en moe, moe, moe.
    Zijn er nog meer van jullie die last hebben van branderige ogen. Ik kan mijn lenzen al weken niet meer in!
     
  17. mayo1982

    mayo1982 Bekend lid

    Mar 22, 2007
    549
    0
    0
    Fijn, de eerste echo´s van vandaag zijn positief.
    Mrietje, ben je nog veranderd van uitgerekende datum.

    Heb net ff een nachtje weg geboekt naar Den haag 29 dec.
    Lekker met z´n tweetjes. Hopelijk de 27e goed nieuws met de eerste echo dan kunnen we lekker gaan genieten!

    gr mayo
     
  18. mayo1982

    mayo1982 Bekend lid

    Mar 22, 2007
    549
    0
    0
    Heb trouwens nog geen idee waar ik wil bevallen.
    hier in de buurt zit het zotel, een soort ziekenhuishotel, als er dan wat mis gaat ben je zo in het ziekenhuis want dit zit er aan vast.
    Thuis bevallen heeft ook wel wat maar moet er niet aan denken om dan alsnog naar het ziekenhuis te moeten! gelukkig is het ziekenhuis een paar straten verder dan dat we wonen.
    Ach........ik zie wel, eerst maar eens een hartje horen volgende week!

    gr mayo
     
  19. Anno niem

    Anno niem VIP lid

    Oct 28, 2007
    34,502
    3
    0
    gefeliciteerd met de goede echo`s!

    Ik heb ook erg last van mn ogen, mn lenzen ook niet meer in, ze kriebelen enorm..

    Ben vanochtend met mn moeder naar Emmeloord geweest, om kleren te kopen, bij de miss etam daar, en ik ben goed geslaagd, en wat een verademing zeg! ik doe mn gewone broek niet meer aan :p

    Verder heb ik ook het idee dat het misselijk zijn alleen maar weer erger word, maar dat weet ik niet zeker, verder geen bijzonderheden!

    Groetjes!
     
  20. Niesje1980

    Niesje1980 VIP lid

    Sep 21, 2007
    6,596
    0
    0
    Noord Holland
    Mrietje en knuffelkonijn, wat fijn dat jullie mooie echo's gehad hebben.
    Is jullie uitgerekende datum nog veranderd.

    Ik was helemaal happy had lekker geshopt en een kikker babyboek gekocht.
    Krijg ik een smsje van mijn collegaatje die nu 10 weken zwanger is dat ze waarschijnlijk gisteravond een miskraam heeft gekregen :(
    Ze krijgt vanmiddag een echo om zekerheid te krijgen.
    Heb 'r gebeld en we hebben samen ff zitten janken aan de telefoon.
    Duimen jullie met mee dat alles goed met haar gaat!
     

Share This Page