Uitgerekend rond 11 Januari?

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meis28, 9 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Zijn er nog meer meiden uitgerekend rond 11 Januari? :)
     
  2. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    18 januari, mag dat ook? Heb wel eens een onderwerp gestart met hetzelfde onderwerp als jij nu maar dan rond de 18e (en van de 1e) maar nooit reacties op gehad.
     
  3. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Hihi, ik zag ook een groep maar die was al zo vol en druk dat ik geen zin had om me daar voor te stellen want dan heb je al zoveel gemist van iedereen! Jij al een klein beetje aan het voorbereiden op de bevalling?
     
  4. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    Die groep van uitgerekend van dan tot dan, inderdaad, ik zag die ook heel laat en vond het ook zo wat om dan ergens nog middenin voor te stellen.

    Tja, voorbereiden op de bevalling niet echt, ik laat het een beetje over me heen komen, weet ook niet hoe het zal zijn aangezien het de eerste is, dus ik weet ook niet wat ik kan verwachten.

    Wel wil ik graag thuis bevallen en is het bevalplan bij de verloskundige besproken, dus dat dan wel. Maar verder zie ik het wel.

    En jij? Jij ligt een weekje voor op me, dus voor jou gaat het net wat harder.
     
  5. mammalies

    mammalies Actief lid

    4 mei 2012
    129
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jaaaa, uitgerekend op de 11e... Maar van mij mag het komen hoor, wij zijn er klaar voor ;)
     
  6. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik ben ook uitgerekend op de 11de :)

    Het word ons tweede kindje, een mannetje, we hebben al een mooie dochter van 6!

    Ik wil dit keer ook graag thuis bevallen, m'n dochter is in het ziekenhuis geboren met 34+5 dus had ook geen keus, nu ik inmiddels de 37 weken heb gehaald heb ik die keus wel dus graag thuis, ik heb geen bevalplan want ik laat het gewoon over me heen komen.
     
  7. Maartje 1

    Maartje 1 Lid

    19 nov 2014
    85
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo, ik ben de 4e uitgerekend. gaat nu wel opschieten :).
    ons eerste kindje dus ik laat alles wel over me heen komen straks.
     
  8. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    Ik ben de 21e uitgerekend, maar ons manneke komt eerder. We weten nl de datum van de ks al. Het wordt mn derde ks. De 1e vanwege een stuitligging en een draaipoging die niet lukte. De 2e kwam met 35+6 en lag dwars. Nu dus automatisch een ks, en nou ligt dit mannetje goed... en we zijn al bijna 37 weken!

    Het gaat nu opschieten. Nog 4 dagen en het is januari!
     
  9. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    Begint nu lekker op te schieten he? Voor mij mag het nog even blijven zitten, ben nog niet helemaal op orde en vind het zo fijn in m'n buik, hihi.
    En december is mij te druk :p
     
  10. Nouralayn

    Nouralayn Actief lid

    28 apr 2014
    372
    1
    18
    Noord-Brabant
    Hier 8 januari... spannend he? Begin er nu wel echt naar toe te leven en hoop elke dag dat het zover is.. ;)
     
  11. Pandorabeads

    Pandorabeads Actief lid

    14 mei 2011
    361
    0
    0
    Verpleegkundige
    Friesland
    Hier 7 januari uitgerekend. Dus ik klets graag met jullie! Ben zwanger van de tweede, de eerste kwam met 41 wkn.
     
  12. Maartje 1

    Maartje 1 Lid

    19 nov 2014
    85
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik begin t deze week wel zat te worden. kan nog weinig echt doen. constant zuur en de huid van mn buik is erg geirriteerd door het strie.
    kom toch maar snel :)
     
  13. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    Maartje, heel herkenbaar. Bem er ook helemaal klaar voor/mee...
    levi was er al bijna een week, en das toch vreemd.
     
  14. Ellis2014

    Ellis2014 Bekend lid

    7 mei 2014
    903
    238
    43
    @pandorabeads ook ik ben 7 januari uitgerekend!
    Spannend!!
    Ik ben zwanger van de eerste.
     
  15. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    Zo, en dan mag ik nu iedere week op controle... Ook wel apart hoor, dat je elke week moet.

    Gelukkig heb ik nooit iets bijzonders en is alles altijd goed, dus van mij mag ie nog lekker blijven zitten.

    Gister een proefdruk van de geboortekaartjes besteld, voor een jongen en een meid, dus ben benieuwd wanneer die binnen komen.

    Nu maar een beetje poetsen, is al te lang geleden en over een uurtje naar de fysio ivm m'n lichte bekkenklachtjes. Zal ook de laatste keer zijn dus ben benieuwd wat ze zegt.
     
  16. Pandorabeads

    Pandorabeads Actief lid

    14 mei 2011
    361
    0
    0
    Verpleegkundige
    Friesland
    Vandaag weer op controle geweest. Weinig veranderingen sinds twee weken geleden. Twee weken terug had ik last van voorweeen, toen bleek dat ik al 3 cm ontsluiting had en een verweekte baarmoedermond.
    Maar al wat in de tussentijd is gekomen: geen baby! Het is gewoon afwachten gaf ze vandaag aan. Ze had twee weken geleden het idee dat het niet lang meer zal/ kan duren, maar daar kwam ze nu van terug aangezien er nog geen baby is.

    Mijn dochtertje is met 41 weken geboren, dus wellicht duurt wachten ook nog wel heel lang?
     
  17. Nijntje27

    Nijntje27 Fanatiek lid

    27 aug 2008
    4.698
    0
    0
    Juf
    In de buurt van Oss
    Gelukkig nieuwjaar!!
    dat er maar veel mooie, lieve baby's geboren gaan worden!!
     
  18. Pluisje88

    Pluisje88 Niet meer actief

    Ik ben uitgerekend op 14 januari, ook de dag dat mijn vriend en ik 3 jaar samen zijn dus ben benieuwd of ze ook op die dag geboren wordt. Zou ik wel heel mooi vinden :) Voor ons is het de 2de, onze eerste dochter is op 26-12-2013 geboren, ook een bijzondere dag!

    Zie er nu iets meer tegenop als bij de eerste bevalling, maar ben er zeker van dat het goedkomt. Ik ben alleen m'n buik best beu ondertussen, klinkt zo slecht maar heb deze zwangerschap meer klachten als de eerste. Kijk er enorm naar uit om ons tweede wondertje te zien en knuffelen!

    En een gelukkig nieuwjaar allemaal!
     
  19. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    Gelukkig nieuwjaar allemaal!

    En dan is het echt januari en begint het door te dringen dat je binnen nu en een maand (voor mij dan, 1 februari is mijn max bevaldatum, 2 weken na de 18e) bevallen bent...

    Best een gek idee eigenlijk...
     
  20. Ellis2014

    Ellis2014 Bekend lid

    7 mei 2014
    903
    238
    43
    Gelukkig nieuwjaar allemaal!
    Op naar mooie, gezonde 2015 baby's.
     

Deel Deze Pagina