Nog andere tips? (Obstipatie)

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Vrolijkheid, 24 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. angelryan

    angelryan Actief lid

    11 jan 2013
    244
    0
    0
    almere
    florax is idd een wondermiddel mijn zoon gebruikt het ook hij kreeg wel pas poepproblemen toen hij ong 2 jaar was maar dat helpt zo goed!!! Dus blijven zeuren erom en wat het ook met florax is mocht hij paar dagen niet poepen dan blijft de poep wel zacht en het word er niet hard van dus dat is ook erg fijn !!! en geef je een hoge dosis van de florax dan werkt het het zelfde als een klysma.

    En het klopt je moet het eerst zelf betalen maar is het chronische dan betaal je het weer niet. Dus hier was het zo de eerste keer moest ik het zelf betalen is helemaal niet duur!!! en het volgende recept werd het als chronische beschouwd. Hij zit er al 2 jaar aan en krijg het al dus 2 jaar vergoed! en het kan geen kwaad voor de darmen want het zijn eigenlijk gewoon vezels .

    En misschien nog een tip. Ik loop met mijn zoon niet bij de kinderarts maar bij een poeppoli. hun zijn gespecialiseerd in poepproblemen dus hun nemen je meer serieus dan een kinderarts omdat hun er gewoon meer vanaf weten dus zou daar eens na vragen of je bij hun mag lopen. dat is gewoon ook in het ziekenhuis of als jullie een kinderpoli hebben zitten ze daarin.
     
  2. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.338
    302
    83
    Mijn dochter ook last gehad van niet kunnen poepen, max eens in de 3 a 4 dagen met best wat pijn.
    Hier heeft bijvoeding ook erg geholpen. Iets na de 4 maanden zijn we met groente gestart en sindsdien gaat het poepen regelmatig en gemakkelijk. Tegenwoordig heeft ze vaak zelfs meerdere poepluiers op een dag.
     
  3. mutsy1985

    mutsy1985 Lid

    23 feb 2014
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nog even een hele aparte tip, maar bij onze dochter werkt het: de hakjes masseren. Rondjes draaien met de klok mee. Dat geeft blijkbaar een bepaalde prikkel.
    Zodra ik dit doe begint ze te 'drukken'. Ik weet niet of het ook lukt als de ontlasting al heel hard is. Maar het valt te proberen natuurlijk.
     
  4. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief


    Nee zeker niet apart! Zo kreeg de osteopaat en ik hem ook aan het poepen! Helaas twee keer gelukt en daarna niet meer. Maar tot nu toe wel het enige wat even werkte!!
     
  5. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Voor degene die willen weten hoe de massage werkt:
     
  6. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Dankje vrolijkheid!

    Het is hier toch zo raar momenteel.
    Ik ben een maand geleden gestart met omneo voeding ivm heftige kramp en moeizame harde ontlasting.
    Mijn zoon moest hier een week goed aan wennen, maar de twee weken daarna ging het echt beter met hem.
    Nu sinds een week gaat het weer slechter.
    Vorige week had hij 2 a 3 waterdunne luiers op een dag. Nu is hij geopstipeerd en zijn ontlasting is zo hard, zijn donkere knikkers met de bijbehorende krampen. Hij is nu weer zo oncomfortabel.
    Ook al langere tijd verkouden, niezen, hoesten.
    Ik vind het zo raar dat de problemen weer terug keren.
     
  7. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Hier hem vanochtend dus weer heel lang gemasseerd en ja hoor. Poep! En zacht! Het werkt alleen niet elke keer...

    Hmm dat is inderdaad een snelle verandering als het eerst zo goed ging! Vooral ook van waterdun naar obstipatie weer. Wat zou het kunnen zijn he?
    Ik moet wel zeggen dat ons zoontje ook al langere tijd verkouden is inderdaad. Niezen, hoesten. Wij hebben wel ook nog laten kijken naar KMA maar dat is het niet.

    Is er iets veranderd? Medicatie bijvoorbeeld?
     
  8. Binkie81

    Binkie81 Actief lid

    14 jul 2014
    142
    1
    18
    Haarlem
    Ik weet niet met wat voor water je de flesvoeding maakt, maar mijn zoontje had ook veel last van obstipatie en harde ontlasting als het een,aal kwam. Toen zijn wij de flesvoeding gaan maken met bronwater en sindsdien gaat het veel beter. En wij zijn ook om deze reden met 4 maanden begonnen met bijvoeden en dat helpt ook heel goed!
    Succes in ieder geval, het is echt naar als je kleintje niet kan poepen :(
     
  9. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Ik masseer me ook een slag in de rondte. Maar het werkt nog niet echt, maar missschien brengt het wat op gang en komt er straks wat op gang.
    Ik zit ook wel te denken aan koemelkallergie.
    Maar hij zuigt ook veel lucht mee als hij drinkt. Heb dr brown fles en hij zit soms heel slordig te drinken. Nu dacht ik misschien is er iets met zijn tongriempje
    Er is de laatste tijd veel met hem gebeurd, en hij heeft een hoop meegemaakt. Ik vind dit zo zielig.
    En elke nacht word hij wakker van de krampen.
    Dan geef ik klein flesje, maar hongerig is hij niet.
    Lastig allemaal.
     
  10. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Weet iemand hier iets van probiotica van arthiflor?
     
  11. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Mijn dochter had er ook heel erg last van. Tot krijsen aan toe.
    Borstvoeding werkt super laxerend, misschien af en toe borstvoeding geven om het te verdunnen?

    Pruimensap helpt ook laxerend.

    Ik vermeed ook producten waarin rijstepap in zat. Mijn dochter kon hier ook erg slecht tegen.
     
  12. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Ik gebruik trouwens ook Bar le duc voor de fles. Ook omdat hij er zo last van kreeg.

    Ik gebruik Probiotica ABC Dophilus van Solgar. Op aanraden van de osteopaat inderdaad voor zijn obstipatie en krampen. Dat doet denk ik hetzelfde? Ik ben alleen pas net een weekje bezig dus kan er nog niks over zeggen. Krampen zijn wel minder. Maar zoals gisteren ging hij volledig over zijn toeren echt zo erg dat hij niet te troosten was. Maar of dat nou krampen waren (leek het op) of gewoon teveel (7 man om zich heen met kerst) dat durf ik niet te zeggen. Dus of het echt werkt? Maar het rijpt in elk geval de darmen dus wie weet?

    Wij zijn ook met de kleine naar de KNO arts geweest. Wij dachten ook een te kort tongriempje. Is ook zo maar niet zo dat het zo geknipt of gekliefd kon worden. Dat moet echt onder narcose. 7 januari terug om te kijken of dat het echt is en of we dat gaan doen. Hier is hij wel netter gaan drinken. En rustiger (wel nog steeds met kleinste speen)

    Ik zou dat zeker even laten checken. Wie weet lost het wat op. En inderdaad zo sneu voor jullie uk!!!:( Heb jij al het een en ander nagevraagd bij HA/Kinderarts? Wij komen gewoon koud terug van kinderarts hoor maar toch...wie weet heeft de jouwe nog ideeën...
     
  13. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Borstvoeding is helaas opgedroogd bij mij. En toen ik nog bv gaf en één fles KV begon direct de obstipatie al dus dat werkte hier ook niet lekker.

    Pruimensap is wel een idee voor straks inderdaad.
     
  14. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Wij zijn nu sinds 1,5 week begonnen met bijvoeding. Op advies van kinderarts. Mede door het probleem wat jullie ook ondervinden. En moet zeggen het gaat super nu. Poept om de dag en het is zacht geen last meer. Ik was eerst ook een beetje stellig maar gaat echt goed nu , en ik denk dat hij er ook echt aan toe was want eten ging vanaf moment 1 heel erg goed. Ook heeft hij minder last van zijn reflux.
    Oke laatste twee dagen poept die soms wel drie keer maar dat zijn de wel bekende spuitluiers door dat zijn tandjes door komen 😁
     
  15. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    Wat goed zeg! Prettig opgelost zo.
     
  16. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Ik ben gister met pro biotica begonnen. Ben zeer benieuwd
     

Deel Deze Pagina