Je moet je hond ook gewoon nu en dan wel wassen, en lekkere cremespoeling gebruiken...dan ruiken ze heerlijk! Goed voer doet ook veel en luchten inhuis en elke dag schoonmaken dus ook wel . Weet je wat ik vies vind....roken in huis..ik ruik dat altijd als mensen dat doen ookal doen ze dat alleen als de kids op bed liggen... ik heb zelfs honden in de salon gehad die naar rook stonken.
Ik ruik in een huis liever een hond dan de geur van sigaren of sigaretten... En een huis wat strak staat van het schoonmaakmiddel en er "perfect" bij ligt is ook niet zo mijn ding,mag wel in geleefd worden hoor. Hier 2 honden,en ja die kun je best wel ruiken denk ik zo. Ze gaan geregeld in bad,zonder cremespoeling want ik hoorde ooit dat het slecht voor hun vacht zou zijn? Krijgen wekelijks schone dekens in hun hokjes,en toch ruik je ze... Tja ik kan me er niet zo druk om maken,wij verzorgen ze goed en ze zijn gelukkig dus wij ook....
Tja ik heb best een groot huis .. Dus ik poets mezelf gek..me muren zijn wit en de deuren Li ch t grijs... Zie je ook alles op.. Vooral kids met chocopasta handjes.. Vaatwasser draait hier zeker 1 per dag.. En de was doe ik gewoon elke dag ..1 x. Dan houd ik het bij en is het weekend niet zo druk. Maar hier overal licht grijs laminaat ... Ziet ook alles dus.. . Vanavond zaten de kids in bad.. FF alles afgenomen in die badkamer ( heb er 2) Met w5 doekjes van de lidl ! Ideaal liggen op elke badkamer en wc haha. Maar er komt indd geen einde aan
Het is echt niet beledigend bedoeld hoor, maar je ruikt het meestal wel als er grotere huisdieren in huis verblijven. Jij waarschijnlijk niet, maar anderen wel. Net zoals je altijd ruikt als er in een ruimte in huis wordt gerookt, hoe hard ze het ook luchten of poetsen. Mijn bericht refereerde aan 2-3 berichten achter elkaar erboven over kattenkots en hondendiarree, niet aan de dieren zelf
Oh ik ben daar heel makkelijk in.. Ik moet om 10 gaan werken vandaag Mn planning was vanochtend nog wat doen maar nu ik zie dat er een pak sneeuw ligt laat ik alles liggen en ga lekker met m'n docter naar buiten die paar uur! Morgen weer een dag!
Nee hoor cremespoeling kan geen kwaad. Zelfs elke week wassen niet want binnen 24 uur na het bad heeft de huid van de hond zijn natuurlijke talglaag alweer verdeeld en is alles hersteld. (Ben zelf hondentrimster dus ik verzin niks)
even een vraagje hier een kruising dalmatier/weimaraner geen onder vacht dus. Nu ruik je hem dus ook niet maar even uit nieuwsgierigheid, zou bij hem het ook zo snel gaan. Ik heb zelf het idee dat ik hem dan sowieso die dag na het bad een zeer gevoelige huid geef en hij is al gevoeliger met de kou en zeker met hagel etc.
Oke bedankt voor je antwoord. Kreeg ooit te horen dat het slecht zou zijn,maar nu ik dit weet krijgt mijn oude westie van bijna 15 vandaag een heerlijke douche met cremspoeling
Klopt in mijn ogen wel wat je zegt. Mijn ouders hebben een teckel en ik moet zeggen dat ik daar niks ruik (nou poetst mijn moeder erg veel en gaat de hond daar vaak in bad) Maar mensen met grotere honden waar wij komen die ruik ik echt wel,hoe netjes het daar ook is in huis. Ik denk dat het ook wel veel aan het ras ligt hoor. Voordat wij onze engelse bull hadden was hier alleen een westie in huis,en moet zeggen dat ik haar zelden rook...de westie daarintegen met zijn kortere vacht,pffff die kan echt ruiken,vooral met die sneeuw nu.
Een westie he. Ik weet niet of je die laat trimmen ( die horen van origine geplukt te worden een groot gedeelte) maar zo vlak voor of na de trimbeurt moet je die dus niet wassen. Wassen maakt de vacht wel zacht en dus moeilijker te plukken (of zelfs pijnlijk als de vacht nog niet "plukrijp" is) en na het plukken kan de huid wat gevoelig zijn en sneller een reactie geven op het wassen. Westies staan erom bekend vaak vacht e/o huidproblemen te hebben. Kies een goede shampoo en conditioner en spoel je hond goed uit.
In principe geld dit voor iedere hond, ongeacht rashond of kruising. De anatomie is praktisch hetzelfde. Wel moet je rekening houden dat bepaalde rassen inderdaad een gevoeliger huid (kunnen) hebben, (dalmatier bv) of omdat het een ras betreft dat gevoelig is voor huid/vachtproblemen kan jou hond een huid/vachtprobleem hebben (allergie, atopie b.v.) en dan kunnen bepaalde producten een reactie op de huid geven.
Sommige reacties over het ruiken (en vinden stinken) van honden moet ik wel om grinniken. Naast trimster zijn, fok ik ook al 10 jaar honden (Shih Tzu = lange vachten en veeeeel haar) en mijn nu 7 hondjes stinken bij lange na niet zo erg als de gemiddelde middelgrote of grote hond bij iemand in huis. Nu gaan ze dan ook trouw elke week in bad he En ik stofzuig toch echt maar 1x per dag en dweil dan ook. En zelfs dan heb ik minder haar in huis liggen dan iemand met een bv jack russel. Met van die lekkere prikkende piekhaartjes die overal gaan zitten. Als wij in de ruiperiodes last van haar hebben zijn het van die vlokken die je zo oppakt.
Ze werdt vroeger geplukt,nu niet meer. Ze heeft de haren kort,dus niet dat matje onder aan de buik. Eerst deed een kennis van mij haar altijd knippen,ze had een trimsalon aan huis en was altijd erg leuk met Rakker. Nu heeft ze een nieuwe vriend en knipt ze minder,de laatste keer was het erg slecht gedaan en Rakker was erg bang. Ik knip ze nu zelf,ze is doof en bijna blind en wil haar de stress besparen van een nieuwe trimsalon.... Ze zit nu erg goed in haar vacht,en ik kwam er inderdaad achter dat ik ze niet te kort voor het knippen moet wassen,want ze kreeg een hele droge huid daarna... Ik gebruik nu de berkenteer shampoo,is die bekend voor jou of welke raad jij me aan?
Het merk maakt meestal niet zo heel veel uit. Er zijn zo vreselijk veel merken te vinden, en iedereen weet wel een merk wat beter is. Het is daarom lastig om wat aan te bevelen. Zelf bestel ik online en altijd een 2 in 1 shampoo. (shampoo en conditioner in 1.) scheelt tijd met inzepen, zeker met 7 honden. Zo'n wasdag is hier dan ook lopende bandwerk.