Twee weken geleden ben ik dmv een keizersnede bevallen van onze dochter. Na vier dagen vloeide ik niet meer en kwam er alleen wondvocht. Sinds een paar dagen vloei ik weer en het lijkt heftiger te worden. Niks om me zorgen over te maken want dit was me al verteld dat het kon gebeuren. Nu heb ik bij het legen van mijn blaas enorm veel pijn bij de baarmoeder, en wordt de pijn overdag ook heftiger. Het vloeien ruikt erg onaangenaam maar ik heb geen koorts, wel een halve graad hoger dan normaal maar zelfde temperatuur als in de kraamweek. Mijn eetlust is ver beneden peil en mijn dochter komt steeds sneller voor een voeding alsof ze niet genoeg krijgt? Als ik op mijn zij ga liggen of draai in bed, doet alles van binnen zeer. Kortom, ik maak me wat zorgen, is dit normaal twee weken na een keizersnede? Zo enorm druk ben ik niet omdat ik door de pijn me erg rustig houd.
Geen idee; je kunt natuurlijk altijd even je verloskundige bellen. Tot 6 weken na de bevalling staan die nog voor je klaar (ook na een keizersnee die zij dus niet begeleid hebben). Best kans dat het niets ernstigs is, maar dan kunnen ze je misschien geruststellen.
ik heb zelf ook een keizersnede gehad en herken dit niet. Ik heb af en toe wel meer pijn. Ik vloei na 4 weken nog steeds maar het ruikt niet anders of vies. Ik zou inderdaad even contact opnemen met je verloskundige , gynaecoloog of huisarts. Stress kan ook zorgen dat je minder voeding produceert.
Geen idee maar ik zou bellen! Is je baarmoeder goed geslonken in de kraamweek? Dat is allemaal goed gecontroleerd lijkt me? Restjes placenta die dan achtergebleven zijn lijkt me dan sterk. Gaat meestal ook wel gepaard met flink veel bloedverlies en koorts. Wanneer komt de verloskundige weer bij je thuis? Hier kwamen ze elke drie dagen de eerste drie weken. Zou in ieder geval snel even bellen!
Heb inderdaad even gebeld en ze is langs gekomen. Alles lijkt in orde, geen koorts en moet rustig aan doen. Hopelijk wordt het dan beter. Thanx voor de antwoorden!
Hou het wel goed in de gaten! Ik ben uiteindelijk 's nachts (dag 10/11) goed ziek in het ziekenhuis beland met 40 graden koorts en heb er 4 dagen gelegen. 2 dagen ervoor oplopende temperatuur, geen koorts, niet oke voelen. Al langere tijd rare pijn in buik bij plassen, geen blaasontsteking. Ziekenhuis bloedprikken, geen ontstekingswaarden en doei maar weer. 2 dagen daarna dus alle hens aan dek, veel zware antibiotica via infuus, echo, buik- en longfoto. Waarschijnlijk in of rondom baarmoeder een ontsteking gehad.
Ik was er ook bang voor en de verloskundige ook na mijn verhaal maar alles leek in orde te zijn. De pijn wordt al minder nu en het vloeien ook gelukkig. Dus maar gewoon rust blijven nemen!