Wat is jullie droom?

Discussion in 'De lounge' started by ilseroc, Jan 2, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Mijn dromen zijn bijna allemaal al uitgekomen. Het enige wat ik nog wens is verhuizen en een eigen bedrijf. En beiden gaan dit jaar wel komen denk ik :)
     
  2. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,541
    3,057
    113
    We zouden graag een eigen speel boerderij hebben.
    Een (grote) indoor en outdoor speeltuin.
    Ik Bladel zit er 1 geloof ik,of daar in de buurt.

    Nu alleen nog een grote sponsor vinden haha :)

    We zouden ook graag verhuizen naar een groter huis, aan het water.
    En ik hoop natuurlijk "later" onze kleine meid weer terug te zien.
     
  3. Katja77

    Katja77 Fanatiek lid

    Jan 8, 2011
    1,998
    885
    113
    Groningen
    Heb eigenlijk alles wel, leuk huis in een klein dorp vlakbij de stad met grote lap grond, lieve man, huisdieren en een geweldige baan, goed inkomen. Maar het verlangen blijft naar een kindje.
     
  4. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    Sep 7, 2007
    3,945
    42
    48
    Female
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Zo'n beetje alle dromen die ik als kind en volwassene had zijn uitgekomen, op 1tje na: een vakantievilla kopen in Florida!
    Lijkt me echt geweldig omdat te realiseren, maar dat is nu nog even niet realistisch..
     
  5. mam1991

    mam1991 VIP lid

    Jan 17, 2013
    10,071
    2,096
    113
    Mijn droom is later veeeeel reizen, er staan zo veel landen op mijn lijstje waar ik heen zou willen 😊

    Verder gewoon een gezond bestaan voor ons en onze kinderen.
     
  6. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Mijn grootste droom is onze koffers pakken en vertrekken uit dit land en ergens anders waar dan ook ter wereld een hotel opstarten.
     
  7. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    Jan 4, 2011
    2,938
    58
    48
    Kennissen van mij hebben dit gedaan. Echt superstoer vond ik het.
    En als ik het zo zie op Facebook zijn ze heel gelukkig!
     
  8. pinkpanter

    pinkpanter Actief lid

    Feb 14, 2014
    215
    0
    0
    Zuid-Holland
    Onze droom op dit moment is een reis van minimaal een maand door Zuid-Afrika maken. Hier lopen we al 2 jaar over te denken maar ik stel het nog even uit tot volgend jaar. Dan is hopelijk het ebola probleem over en kunnen we weer veilig die richting op reizen.
     
  9. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    Een huisje met een tuin. Wat dichter bij mijn ouders.

    Een huisje in Turkije waar we ook mijn schoonfamilie kunnen ontvangen.
     
  10. megacarls

    megacarls Niet meer actief

    #30 megacarls, Jan 2, 2015
    Last edited by a moderator: Jan 2, 2015
    Ik zou heel graag dé baan vinden. Ik heb mijn opleiding gedaan omdat mijn ouders dat hebben gestuurd. Die vonden mijn eigen gekozen pad niet goed. Ze hadden daar wel een punt in daar ik niet direct weer naar school had willen gaan maar eerst een jaar had willen gaan werken om uit te vinden wat ik wilde doen, maar de angst van mijn ouders; "van uitstel komt afstel" is daarin denk ik wel reëel. Ik ben toen een opleiding gaan doen die zij voor me hadden uitgekozen maar waar ik zelf waarschijnlijk nooit voor gekozen had. Ik heb hem afgemaakt (omdat ik nog steeds niet wist wat ik dan wel moest gaan doen) maar eenmaal aan het werk heb ik er nooit mijn hart in kunnen verliezen. Ik ben nog altijd op zoek naar dé baan maar vraag me nog steeds af wat er bij me past.

    Mijn droom is dus het vinden van de baan waar ik elke dag met veel plezier naartoe ga. Waar ik 2 tot 3 dagen per week kan werken . Niet alle weekenden en geen feestdagen hoef te werken. Tijden heb die goed te combineren zijn met school. Dus geen avonddiensten/nachtdiensten of koopavonden of zoiets dergelijks.
    Iets waar ik goed in ben, iets wat ik kan. Iets waar een foutje geen mensenlevens kost.

    Mijn werkelijke droom hierin is:
    Een eigen winkel waar ik kinderkleding en benodigdheden verkoop. Ook prematurenkleding en een gedeelte voor overleden kindjes (achter een scherm of gordijntje, of een niet direct opvallend hoekje achterin). Ik wil dat (aanstaande) papa's en mama's er kunnen shoppen en de eventuele kindjes zich lekker in een speelhoekje kunnen vermaken. Ze kunnen er wat te drinken krijgen en er moet een gelegenheid zijn om te voeden/kolven met evt een kopje koffie erbij. Ik wil dat mijn eigen kindjes lekker tussen de middag in de winkel hun boterhammetje kunnen komen eten. Ik heb zelfs een pand in gedachten en hoe het er dan uit moet komen te zien, maarrrrr.... ik heb er geen kaas van gegeten want mijn opleiding is totaal wat anders.
    Voor dit ideaal zou ik trouwens rustig full time en meer uren draaien als dat van me verwacht werd en koopavonden en weekenden ook. Al zou ik tzt daar wellicht ook weekendhulpen voor aanstallen ;)
     
  11. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    Oh en mijn persoonlijke professionele droom is om alle rompslomp rond zorgkinderen te verkleinen zodat er meteen Hulp geboden kan worden als dat nodig is. Het is van de gekke dat in een land als Nederland er soms zo (te) lang op Hulp gewacht moet worden.
     
  12. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Geweldig!

    Dit is ook echt al mijn droom vanaf kinds af aan. Hopelijk gaat het ons ooit nog eens lukken ;)
     
  13. Martine1983

    Martine1983 Fanatiek lid

    Feb 4, 2014
    1,568
    1
    0
    Drenthe
    Op dit moment 'droom' ik ervan om alsnog te gaan studeren en daarna zou ik erg graag bij de politie/ recherche willen werken.
     
  14. trotsemama12

    trotsemama12 Bekend lid

    Feb 17, 2014
    848
    1
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Jeetje ik heb heel veel dromen! Mijn persoonlijke volgorde zou toch wel zijn:
    Dat we gezond blijven.
    Financiën op orde brengen, loop echt heel erg op mijn tenen nu en de rekeningen blijven maar binnen komen.
    Een groter huis met 3 slaapkamers en met een tuin. Dan hebben de kinderen eindelijk een eigen slaapkamer en kunnen makkelijker buiten spelen.
    Mijn rijbewijs halen, zodat ik niet meer zo aan huis zit gebonden.
    Een studie gaan doen, heb mijn vorige niet af kunnen maken.
    Leuk werk vinden, wat met school te combineren is.

    Gelukkig zijn het allemaal dingen die te realiseren zijn (al heb je over het gezond zijn niet altijd iets te vertellen).
     
  15. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    Op dit moment is mijn droom om even lekker te slapen trouwens....

    25 w zwanger, ziek en een chagrijnige peuter...
     
  16. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    Jun 26, 2009
    5,330
    0
    36
    Midden v/h land
    Nog een kindje krijgen
    Verhuizen naar een ruimer huis (wonen nu met zn tweetjes in klein flatje)
    Een andere, leukere baan.

    En stiekem toch ook wel weer s een leuke vent tegenkomen, ben nu al weer zo lang single :)
     
  17. Financieel onafhankelijk zijn.... Een huis met zonnepanelen, de houtkachel die altijd aan kan ipv centrale verwarming (nu nog niet voldoende ruimte om al dat hout ergens op te slaan!) enz.

    En dat mijn man niet meer hoeft te werken, maar mág werken... En dus ook gewoon kan zeggen ik stop ermee, want we hebben het geld niet nodig :p
     
  18. Dufel

    Dufel VIP lid

    Sep 10, 2014
    5,833
    1,469
    113
    Mijn dromen:

    1 dat ons kleine mannetje gezond geboren mag worden in mei♡
    2 gezondheid voor onszelf, familie en vrienden
    3 de schuld met mn ex wegwerken
    4 een groter huis, liefst met 3 slaapkamers, tuin, en bad
    5 dat we verder zo door mogen blijven leven. Beide een baan, leuke dingen doen en kunnen sparen
     
  19. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik droom nog altijd van een huis dat groot genoeg is om mensen op te vangen. Ik zou echt heel graag ergens wonen waar ik 2 of 3 'vleugels' of appartementen kan creeren, waar dan mensen -evt met kinderen- kunnen wonen om een tijdje ondersteund te worden, voor ze weer op eigen benen verder kunnen.
    Maar goed, dat kost nogal centen, dus tenzij ik een grote geldschieter vind die dat ook een geweldig plan vindt, maar het zelf niet wil/kan uitvoeren maar er wel het geld voor heeft, zal het nog wel even bij dromen blijven :)
     
  20. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    O, en ik heb ook nog wel een paar studies op m'n verlanglijstje. Gewoon voor de lol. Master psychologie, kunstgeschiedenis, engels, nederlands, filosofie.... maar daarbij speelt niet alleen geld, maar ook tijd nog een flinke rol :D
     

Share This Page