Ik lijk heeeel licht iets te zien maar niet roze? Maar je bent al 4 dagen overtijd.. Dan zou de streep al wel duidelijker moeten zijn. Denk een voorgedrukt streepje helaas.
Spannend morgen weer testen! Donderdag getest lichte streep en nog steeds niet ongesteld!! 4 dagen over tijd! Kan niet wachten tot morgen ochtend!
Op de laatste bij jou zie ik idd een licht streepje!! Heb je de kv al geprobeerd?! Die zijn gevoeliger lees ik overal! Spannend nog he
Ja die heb ik ook gekocht ga ik morgen doen! Ja in echt zie je bij alle 3 streepje maar bij die eerste 2 moest in licht houden en deze niet dus ben benieuwd! Maar heb elke keer in me hoofd zal toch wel niet haha
Op de foto is het natuurlijk nog minder te zien dan in t echt! Spannende dagen! Kan niet snel genoeg voorbij gaan!! Ben benieuwd morgen ochtend voor ons allebei!!
Hi Meiden! Ik heb geen idee hoe mijn cyclus loopt, nog niet regelmatig omdat ik op 16 november pas gestopt ben met de pil, 20 nov onttrekkingsbloeding gehad. Op 14 december heb ik een aantal dagen achter elkaar licht bruin bloed verlies gehad, heel minimaal. Op 23 december heb ik 3 dagen rood bloed verlies gehad dus denk dat dat mijn eerste natuurlijke menstruatie geweest is, hij was wel heel licht en heb gelukkig geen erge klachten gehad. Heb net maar eens een ovulatie test gedaan van de action, en ik lijk een licht streepje te zien.. Wat jullie?? Vanaf 21 dec hebben we om de dag ''geklust''. Nu de komende dagen dus elke dag even testen en vooral dor gaan met klussen denk ik? Nog tips?!
Bij ovulatie testen geld een licht streepje niet! Alleen maar donkere streepje als goed is staat dat ook in de gebruiksaanwijzing!gewoon elke dag test doen je ziet vanzelf duidelijke streep!
Meiden willen jullie effe naar mijn testen kijken sorry dat vraag maar vind hem wel duidelijker worden of beeld ik het me gewoon in..
hij lijkt idd een beetje op te lopen. beter over 2 dagen nog een testje wagen die ovulatie test is hartstikke negatief helaas. lees goed de bijsluiter