Gefeliciteerd Seepje! We maken hier braaf elke week een foto, maar bij mij valt het qua buikje nog wel mee. Ik heb het idee dat je vooral mijn vet ziet... Dit is mijn buik van vanochtend bij 11 weken.
Gefeliciteerd seepje met je kleine vechtertjes. Mooie gewichten, maar daar was je al vanuit gegaan denk ik. Ik hoop dat jouw kleine wonders snel bij elkaar mogen zijn en dat jullie als gezinnetje snel van elkaar kunnen genieten. Ook erg leuke namen. Verder geniet ik van alle mooie buikenfoto's. Dus blijf vooral posten. Mijn buik is al weer weg en dat getrappel mis ik wel eens hoor.
Gefeliciteerd Seepje! Bij mij was er ook nog geen verschil bij 11 weken.. Nog even geduld hebben! Hier vanaf 13 weken een klein beetje, en na de 18 niet meer te missen.
LadyL, je ziet je kat bijna niet liggen. Leuk he dat ze dat opmerken die beesten! Onze poes vond mijn buik wel makkelijk om bovenop te zitten
Haha, dat is ook mooi ja! Tux ligt het liefst als een soort gesmolten plasje ijs over mijn hele buik heen
Gefeliciteerd Seepje! Mooie knulletjes hoor Ook weer mooie buikjes meiden! En grappig van de katten haha! Hier een buikfoto'tje van vandaag!
Onze kater die ging altijd op de rugleuning van de bank zitten en dan keek ie me de hele tijd aan, alsof ie verliefd op me was, haha. En overal waar ik ging, was hij ook. Al stapte ik een meter opzij, dan deed hij dat ook.