1 t/m 15 mei 2015 mama's Deel 2.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 22 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Baby Love

    Baby Love Fanatiek lid

    25 aug 2014
    1.113
    0
    36
    Mj: welkom! Sorry vandaag niet zo actief op het forum maar super gezellig dat je mee komt schrijven.
     
  2. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    heb vandaag controle gehad bij vk. alles was prima:)
    kindje lag dwars in mijn buik hihi.
     
  3. Jess93

    Jess93 Fanatiek lid

    9 sep 2014
    2.966
    2.294
    113
    Vrouw
    Houten
    Welkom MJ! Gaat de zwangerschap tot nu toe goed? Ook al gaat ie wat sneller dan de 2e :p ;) Hoe oud ben je? :)

    Wat leuk dat ze zo meeleven zondag14! En dat je m ook voelt, went opzich vrij snel in de zin van dat het niet meer zo afleid. Heb ik iig.
    Balen van je bekken Lana, hopen dat de manueel het wat kan verlichten. Hoeveel werk je nu dan?
    Ik hoop ook dat alles goed is met Charise!

    Ik ga flesjes en kleertjes enzo ook allemaal doen in april denk ik. Tenzij ik er al eerder zin in heb haha! Kamer hier al klaar omdat t toevallig zo uitkwam met werk van mn vriend qua vakanties. Scheelt ook wel dat k niet met dikke buik nog wat 'groots' hoef te doen.
     
  4. Ikke101

    Ikke101 Actief lid

    3 feb 2014
    450
    10
    18
    NULL
    NULL
    Haha, ik zie het al voor me, jij lesgeven en afgeleid door gewiebel in je buik en proberen dit niet te laten merken! Ik voel die kleine al best wel even, maar mij leidt het nog altijd af hoor, dan ben ik in gesprek met iemand en is mijn aandacht er niet voor de volle 100% bij, omdat ik van binnen denk: hihi, schatje!
     
  5. zondag14

    zondag14 Actief lid

    22 jul 2014
    246
    46
    28
    Vrouw
    leerkracht basisonderwijs
    Noord-Holland
    Ja precies dat!!

     
  6. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Hee meiden, sorry dat ik niets meer heb laten horen!
    Zo'n opname en ziek zijn hakt er toch behoorlijk in en ben echt moe nog. Ik ben sinds gisteravond weer heerlijk thuis. Echt fijn.
    Heb nog hele dag vocht gehad en toen t infuus stop mocht heb ik gevraagd of ik meteen naar huis mocht ipv nog even aankijken. En dat mocht gelukkig.
    Heb vrijdag weer afspraak op de poli voor controle en dan krijg ik ook de uitslag van urine kweek. Ben benieuwd of daar nog iets uitkomt.

    Heb gister ook aan het ctg gelegen, doen ze meestal pas na 24/25 weken maar ze probeerden het toch en ging best goed. Kleine trapte wel keihard tegen dat ding aan haha.

    Het is beetje veel om op iedereen te reageren hihi. Zal kijken of ik vandaag tijd heb beetje te reageren.

    Bloemm las wel dat jullie ook aan t spugen en diarree zijn. Wat naar!! Is indd heel erg besmettelijk helaas, hopelijk zijn jullie er met 1/1,5 dag vanaf zoals de meeste. Sterkte!!

    Babykamer, hier moet de kamer nog leeg gehaald worden en opgeruimd. En dan nog verven enz. We blijven hier waarsch nog maar een jaar wonen dus twijfel hoeveel ik er in wil gaan investeren als t maar tijdelijk is. Maar wil ook wel dat ie een leuke kamer krijgt.
     
  7. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    haha heel herkenbaar van als je de kleine voelt:)

    @ Charise, fijn dat je weer thuis bent en dat alles nu goed gaat. Zal er inderdaad wel even inhakken, dus lekker rustig aan jij en lekker verder opknappen:)
    Spannend de urinekweek! Hopen dat er niks raars uitkomt.

    Hier pas net wakker geworden, na weer een nacht vol nachtmerries:( Dat vind ik nog het vervelendst van de zwangerschap tot nu toe...

    Verder een vrij dagje dus ga eens bedenken wat ik vandaag ga doen:)
     
  8. Anne2408

    Anne2408 Actief lid

    24 mrt 2014
    203
    0
    16
    NULL
    NULL
    Welkom MJ

    Charisse fijn dat je weer thuis bent, hopelijk blijf dat zo.

    Hier gaat alles zn gangetje, begin ineens echt onwijs te groeien, vooral mn buik en borsten. 3 cupmaten groter is dat normaal? Pff ik vind het het heel wat.
    Gisteren 1ste werkdag weer gehad viel wel weer even hard tegen, maar ja nog maar 2,5 maand.

    Babykamer behang is besteld en de commode wordt nu gemaakt door mn vader en mn vriend. We gaan het 1ste weekend van feb er tegen aan.
    En we hebben DE naam gevonden. Zo blij ermee.

    Voor de lijst, 26 jan, 3d Echo :) en 27 jan controe VK
     
  9. MamaVanNuNog2

    MamaVanNuNog2 Bekend lid

    19 jun 2014
    540
    1
    0
    Fijn om te horen dat je weer thuis bent Charise! Nu hopen op goed/geen nieuws van de kweek. Lekker rustig aan doen in ieder geval!

    Beterschap Bloemmm

    Welkom MJ, gezellig!

    Hier vrij maar geen rustige vrije dag. 2 bouwvakkers zijn de zolder flink onder handen aan het nemen. Volgens mij zit er nu een gat in mijn dak voor het zolderraam :$. ik ben er ondanks de herrie erg blij mee, want dit betekend dat ook wij over een ruime week een kamertje hebben voor de kleine!! Heb er zo'n zin in!! Ben ook helemaal verliefd op die wandtak van jou Lana85! Ben gaan googlen en heb ze gevonden. Superleuke site, denk dat wij ook iets daar gaan bestellen :) beter goed gestolen dan slecht verzonnen denk ik dan maar haha

    Over de naam; hier een beetje padstelling met ml. Voor een jongen waren we beiden over 1 Naam zo enthousiast en nu het een meisje blijkt hebben we allebei een andere favoriet haha. Moet nog even flink over onderhandeld dus.....
     
  10. MamaVanNuNog2

    MamaVanNuNog2 Bekend lid

    19 jun 2014
    540
    1
    0

    Ik weet niet of het normaal is Anne maar mijn borsten barsten ook ineens uit hun voegen. Weet niet hoeveel cupmaten maar al mijn bh's zijn gepromoveerd tot flinke push ups haha
     
  11. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    hier ook!! Ik ga over 2 weken op vakantie en dacht even mijn bikini's passen.... shit allemaal te klein, op 1 of 2 na... dus zo maar even de stad in:D
     
  12. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Hier begint het ook te groeien...
    Wat fijn Charise dat je weer thuis bent. Doe rustig aan en even goed opknappen!

    Net controle gehad bij de VK. Alles prima, baarmoeder zit al stuk boven mn navel dus qua groei etc gaat het goed. Alleen omdat ik weinig leven voel(wat ze over 3 weken toch echt elke dag wil voelen) krijg ik een oefen echo bij een echoscopist io. Ze hopen dat ik de beweging die ik dan zie op het scherm kan linken aan wat ik voel en hopelijk zo iets meer leven kan herkennen/voelen..
    Maak me er niet druk om enzo, vind het alleen leuk dat ik een extra echo krijg haha..
     
  13. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.314
    0
    36
    Across the pond
    Charise, fijn dat het nu beter gaat, welkom thuis! :D

    Moest wel een beetje huilen vanochtend hoor, mijn favoriete blouse past niet meer. Barst uit de knopen. Vorige week kon ik hem nog aan haha. Even realiseren dat ik echt dik word :p
     
  14. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Ja dat gevoel heb ik ook.... Vind het ergens toch wel lastig.....
     
  15. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    voor de lijst; controle vk 2 februari, ergens daarvoor nog extra echo
     
  16. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.314
    0
    36
    Across the pond
    En hier 12 januari controle vk, had het al een keer eerder neergezet maar waarschijnlijk over het hoofd gezien :p
     
  17. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Fijn Maantje! En natuurlijk altijd fijn een extra echo:)

    Ja vervelend is dat he, als je favo kleren niet meer passen:(

    @ Mamavannnunog2, hopelijk wordt het mooi en zijn ze snel klaar :)
     
  18. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    hier vanaaf wokken met manlief. zag het staan en dacht waarom ook niet!!
    wel jammer dat ik de biefstuk niet mag:( die is daar altijd zo lekker van de grill en ook van de bakplaat trouwens. maar gril is nog lekkerder;)
    varkenshaas wokken mag wel toch? als ik het wat langer laat koken?
     
  19. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Zal de afspraken op de lijst zetten meiden!

    Balen ja als je je kleren niet meer past, maar gelukkig is zo'n mooie zwangere buik ook hartstikke leuk toch? Hihi.. Straks kunnen we onze kleren hopelijk gewoon weer aan.

    Charise, wat fijn dat je thuis bent! Goed voor jezelf zorgen en opknappen hoor.. Hopelijk voel je je snel weer de oude.

    Ooooh sprankelkind, wokken!! Ik ben jaloers. Mag ik mee? :p. Heb er al een hele tijd zin in, maar is er steeds niet van gekomen.

    Hier het huis schoongemaakt, wekelijkse boodschappen in huis en wat wasjes gedraaid. Eten staat ook al op het vuur, dus nu zitten en rustig aan doen. Mira is al een stuk beter en ik heb niets meer.... Dus wat dat nou was? Nou als het nou maar weg blijft haha.
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Mj, wil jij ook op onze lijst? Dan zet ik je erop!
     

Deel Deze Pagina