Hier ook twee puisten in m'n snoet Bo,en ik heb ze nooit!!! Ik denk dat m'n cyclus aan t veranderen is ofzo!!! Noontje gefeliciteerd!!!! Ik snap t juulles, op m'n eerste heb ik 3 jaar moeten wachten, (na verschillende miskramen en Bbz), hoop voor je!!!
Broekloermodus staat nog steeds aan Nog niks gespot, vandaag 13 dpo. Hoe lang was jouw lf vorige ronde Bo? En hoeveel tko had je geslikt? Ik nu sinds eisprong 3x per dag.
Adriana.. het verlengt je lf dus. Mooi ! Ik slik 1x dd 1130gr tko vd tuinen. Ik heb als je interesse hebt nog n pot voor je ! Heb er maar 8 uitgehaald. Kan het je zo toesturen als je wilt 😄. Mn lf is altijd 14. En werd met tko 18 dgn
Jeetje 18 dagen is wel erg lang, om gek van te worden. Ik twijfel of ik nu moet stoppen ermee, wat denk jij?
Ik slikte vanaf mijn menstruatie 1 tko van het Kruidvat per dag en na de eisprong 3 per dag. Mijn luteale fase bleef gewoon 14 dagen, maar ik kreeg wel een paar dagen voor mijn menstruatie krampen (iets wat ik normaal nooit heb). Maar 18 dagen lijkt me ook wel lang, ik zou er dan van overtuigd zijn dat ik zwanger was Kan niet anders zou ik mezelf dan aanpraten! haha En een lf van 13 dagen lijkt me daarentegen alleen maar goed.
hoi dames zo meteen moet ik naar m'n onderzoek: zenuwen!!!!! juist klaar aan maken, zie ik licht bruinige afscheiding toen ik het met m'n onderbroek afveegde (om daarna nieuwe aan te doen).. ik oehhhh snel naar toilet om te zien of dat waar is..spierwit... en toch is de afscheiding in m'n onderbroek bruin! (mokka) :s gisteren wel nog geklust met man, maar waarom is dat dan alleen na klussen NA ei?? valse hoop gever ja pfff enfin hopelijk doet ze al IETS tijdens de onderzoek ipv alleen een intake te doen. wish me luck
Succes sabrina. Miss een ovulatie bloeding. Of contact bloeding. Susanne.. ja dat dacht ik ook idd haha. Viel me behoorlijk zwaar op me dak dat het weer niks was. Jaa idd adriana. Al beter dan 9 lf !!
Zo even update.. Net geweest Zit te wachten op bloedafname Alles was perfect Ze zag dat ik een eisprong heb gehad ( ik wist het wel wordt er nog goed in enne Twas rechts???? Vorige maand zwoor ik ook rechts dacht deze keer echt links maar nix ook niet) Slijm enzo was ook prima alles zag ze op eerst moment perfect uit . Hopelijk weet ik seffe het sperma onderzoek van mijn man al.
Fijn nieuws sabrina! Ik slik sinds vorige cyclus tko, lf is tussen de dertien en vijftien dus gewoontjes
Ooooh, je zou niet meer testen en dan test je ook nog aan het einde van de dag Op de bovenste lijk ik in de verte wel iets te zien..maar lijkt dan wel grijs.. Ben ook benieuwd hoe goed je het zelf ziet (bij mij was de foto van de week ook lichter en grijzer dan in het echt).
Dat kan kloppen noontje want de bovenste is zwart wit bewerkt hahaha. Onderste foto is t. Ik moet turen maar zie m wel. En daarbij ook roze. Mja zal niet de 1e x foutief positief zijn bij mij. Ben niet overtuigd. Ik las ergens dat vrouwen savonds soms positiever testen.. dus ach.. dipstick 😂