Andere menstruatie na verwijderen Mirena

Discussie in 'Anticonceptie' gestart door Feline5, 29 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Feline5

    Feline5 Niet meer actief

    Hallo,

    Ik ben erg benieuwd naar jullie ervaringen over het volgende;

    Ik heb 5 jaar een Mirena spiraal gehad. Deze heb ik laten verwijderen en heb toen mijn eigen cyclus op gang laten komen om te zien of ik nog helemaal 'werkte'. Dit was al heel snel weer op gang, en ik had dezelfde menstruatie als voor mijn spiraal. 3 maanden later heb ik weer een spiraal laten zetten. Deze heb ik in september laten verwijderen omdat wij een kinderwens hebben, ik had hem toen 1,5 jaar.

    Mijn eerste menstruatie heeft toen lang op zich laten wachten, ruim 7 weken. Ik ben nu een aantal keren weer ongesteld geweest maar het is niet zoals ik dit gewend ben. Ik verlies hooguit 3 dagen bloed en het is ook alleen maar helder rood bloed zonder slijm o.i.d. (sorry voor de details).

    Is dit iets wat mensen herkennen? Maak ik nog geen baarmoederslijmvlies aan? En is het nu onmogelijk om zwanger te worden omdat mijn cyclus nog niet is zoals het hoort?

    Het beangstigt me vooral omdat het tussen mijn 1e en 2e spiraal wel heel snel weer goed op gang was en nu dus niet....

    Hoor het graag

    Groet, Feline
     
  2. Centurychild6F3

    Centurychild6F3 Bekend lid

    23 aug 2014
    864
    3
    18
    Haarlem
    Aan je cyclus zelf zal het niet liggen. Voordeel van een spiraal is dat de eisprong niet meer onderdrukt wordt ten opzichte van bv de pil. Bloedverlies kan ook komen van het verwijderen, het spiraaltje heeft daarvoor in de baarmoeder genesteld gezeten. Ik zou gewoon even de huisarts om advies vragen waarom je menstruatie nu opeens zo anders is dan met spiraal
     
  3. mom2be2

    mom2be2 Actief lid

    3 mrt 2009
    146
    36
    28
    Hoi, ik heb na het verwijderen van het spiraaltje 17 weken lang iedere dag bloed verlies gehad. Duurde echt lang voordat ik weer in mn ritme zat. Succes.
     
  4. Sunshine24

    Sunshine24 Fanatiek lid

    27 mrt 2012
    1.284
    0
    0
    oh jee de mijne gaat er morgen uit..
     
  5. Lovelymommy84

    Lovelymommy84 Fanatiek lid

    27 dec 2014
    2.069
    1
    0
    Gelderland
    Ik heb 3x over de mirena gehad.

    1ste keer na t verwijderen niet ongesteld geworden, ik ben op de dag van verwijdering zwanger geraakt, was precies 9 maanden later uitgerekend van onze tweede.

    Na de 2de keer verwijderen spiraal had ik vrijwel netjes gelijk weer een goede cyclus helaas heeft het jaren geduurd voor onze jongste kwam

    Na de bevalling van de jongste weer een spiraal laten plaatsen ivm enorm rare cyclus deze spiraal op 8 dec 2014 weer laten verwijderen en kreeg netjes mijn menstruatie weer op tijd.

    Soms kan t even duren voor je cyclus weer normaal is, bij twijfel gewoon even bellen naar je huisarts/gyn. Ik heb voor mijn zwangerschap van de jongste een kuurtje primolut gehad om de boel schoon te maken/op te wekken.
     
  6. Sunshine1988

    Sunshine1988 Actief lid

    9 feb 2012
    330
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik neem al een tijdje geen anticonceptie (2 jaar ongeveer). Ik verlies elke maand vooral helder rood bloed, ongeveer een dag of 3. Er zijn maanden dat ik inderdaad duidelijk baarmoedslijmvlies verlies. Andere maanden is dat minder maar elke keer als je gaat plassen, verlies je ook bloed en misschien zie je dan niet altijd wat je juist verliest.

    Maak je geen zorgen hoor. Als je cyclus op gang is dan maak je baarmoederslijmvlies aan.
     

Deel Deze Pagina