Verliefd geworden op het land tijdens vakantie.. Mooi hoor! En wat ontwijs stoer dat je het veilige Nederland hebt verlaten. 2,5 uur rijden voor een knap ziekenhuis.. Zou met 36 weken vast een hotelletje boeken voor de komende maand naast het ziekenhuis
Jeeeeeejjjj!! Een goeie echo met een kloppend hartje! Beebje lag helemaal mooi in de baarmoeder en hartje was goed zichtbaar. Helemaal opgelucht en blij 2 februari de volgende echo.
Hier ook gelukkig een goede echo gehad vandaag. Wel 4dagen terug gezet ten opzichte van de eerste echo van 29dec. Maar goed niet heel erg... Hartje nu ook gehoord! 29jan groei/termijn echo.
@nuage, heel veel sterkte! Heftig zeg! Wij hebben gelukkig maandag, en vandaag, weer mogen zien dat alles goed is! Maandag tijdens de temrijnecho lag het kindje precies op groei, dus de uitgerekende datum blijft 2-8! Vandaag voor de eerste keer naar de gynaecoloog geweest (ivm eerder vroeggeboorte), en die deed ook nog even een vlugge echo. Zag er prima uit! Vanaf nu dus onder controle in het ziekenhuis, maar dat is alleen maar goed! Kunnen ze hopelijk voorkomen dat ik dit keer weer zo vroeg beval. Gelukkig verdwijnen alle kwaaltjes echt stilletjesaan, en lijkt het echt alsof ik de 12 weken grens ga bereiken, zonder klachten. Zou fijn zijn! Fijne avond allemaal!
Gefeliciteerd met de goede echo's dames! Fijn! Ik moet nog een weekje wachten tot wij weer mogen. Ben benieuwd of het meteen de termijn echo is of dat ik daar 2 weken later voor terug mag komen. Ben volgende week 9.3 dus termijn echo kan wel al is het aan de vroege kant.
Hoi dames, Ik kom me hier ook graag melden Allereerst ook allemaal gefeliciteerd met de zwangerschap en hopelijk velen al een goede/mooie echo gehad! Ik heb vandaag de eerste echo gehad en zoals het er nu naar uit ziet 29 augustus uitgerekend van ons tweede hummeltje. Maar wat toch weer een opluchting als je een knipperlichtje ziet hihi. Liefs mij
Goeiemorgen, Ik heb n dilemma Ik bel net de dokter en zijn assistent zeg dt ze niet weet wanneer hij terug is haha dat kan hier allemaal schijnbaar. Nu wou ik een afspraak maken einde jan, dan ben ik 12 weken. Dinsdag ga ik naar n soort stadje 160 km verderop, waar goeie doktoren zijn enzo. maar dan ben ik 10.5 weken zwanger. Als ik dan n goeie echo heb, zal t dan ok zijn? of beter wachten tot de dokter terug is hier? ?
Iedereen gefeliciteerd met de goede echo's! Leuk om mee te lezen hoe het gaat in Namibië. Kan je ook twee echo's krijgen? 1 bij je eigen dokter en alvast eentje om zekerheid te krijgen bij de ander? Ik weet niet zo goed wat er gebeurd na een echo van 10,5 weken. Maar anderen hier op het forum vast wel. Ik merk dat ik het nu erg van week tot week leef en nog niet erg ver in de toekomst durf te kijken.
Hi Girl1980 Ja dat heb ik ook, al voelt t wel goed maar toch wil je t van de daken schreeuwen haha Mss moet ik maar geduldig zijn en wachten
Mijn zusje heeft haar termijnecho met 10.4 dus ik zou daar mooi een echo laten maken als het niet duidelijk is wanneer de dokter terug is. Hier zeiden ze de vorige keer bij 7.6 toen we een goed kloppend hartje hadden dat de kans dat het nog mis zou gaan heel erg klein was. Met ruim 10 weken zullen de risico's dan nog wel verder verminderd zijn denk ik. Gewoon doen waar jullie je goed bij voelen.
Dank je voor je reactie, Ik heb net n afspraak gemaakt voor 30 jan. Dan gaan we lekker naar de kust en bij mijn eigen dokter...Is toch altijd wel fijner vind ik, dan kun je alles bespreken
Hi meiden, even niet online geweest ivm heftige zwangerschapsklachten en ben aan het terug lezen wat schrik ik van de berichten die ik nu lees. Heel veel sterkte voor demeiden waar het toch is misgegaan!! Wat heftig allemaal! Ik hoop voor jullie dat er snel een sterk en gezond beebje komt! Ik word er ook zenuwachtig van. Na twee vroege mk's deze zomer, warenwe erg gerust gesteld met eenkloppend hartje vorige maand, maar toch een confrontatie dat het daarna ook nog wel mis kan gaan. Nog 4 dagen tot termijnecho.... Ik ben nog steeds heel beroerd, dus dat zou een goed tekenmoeten zijn Ook mooie echos zie ik, gefeliciteerd meiden! Gelukkig ook goed nieuws
Nog 6 dagen te gaan tot de termijn echo. Ben soms gewoon misselijk van de zenuwen. Hoewel we al een mooi kloppend hartje hebben gezien, is hier al zo vaak gebleken dat het niet alles hoeft te betekenen.. Nog even volhouden, en daarna kunnen we het hopelijk aan iedereen vertellen! Verder vandaag bij de fysio geweest. Beginnende bekkeninstabiliteit, bah! Bekken zou te gespannen zijn. Volgens mevrouw de fysio kon ik er op deze manier nooit een kind uit persen Dus nu lekker aan de oefeningen. Heb overigens ook maar alvast aan mijn leidinggevende vertelt dat ik zwanger ben. Mijn collega die in dezelfde functie zit heeft vorige week bekendgemaakt eind juli te zijn uitgerekend. Lekker gepland, haha!
Haha Dens, dat is idd lekker gepland ;-p Tsja dat blijft toch altijd lastig als je meerdere vrouwen van een bepaalde leeftijdscategorie bij elkaar hebt werken. Ik ben de enige vrouw binnen mijn team dus heb dat probleem niet. Al zullen ze niet heel erg blij zijn als ze horen dat ik mijn opgespaarde vakantiedagen aan mijn verlof wil plakken (7 weken in totaal). Ach, zal wel goed komen. Ik vind het zo vreemd dat ik af blijf vallen/ niks aan kom. Ik eet normaal, zelfs meer dan eerder maar tot nu toe sta ik vanaf mijn eisprong -1,6 kg. Als ik mijn gemiddelde gewicht pak is het -1 ongeveer. Schommelde nogal de laatste tijd. Nu is het redelijk stabiel. Nu ben ik de vorige keer ook pas begonnen met aankomen na 12 weken maar ben toen niks afgevallen.
Gelukkig nog niets aangekomen ondanks dat ik door de moeheid niet sport en ik eet nu veel meer koolhydraten eet. (Weinig trek in mijn normale salades). Ik had verwacht dat ik dan al snel een paar kilo erbij zou krijgen. Vreemd eigenlijk...maar vind het niet erg. Ik zorg wel dat ik alle belangrijke voedingsstoffen binnenkrijg. Oh misschien is het ook wel dat ik nu geen wijntje of biertje drink s avonds.
Ik zou er inderdaad lekker van genieten dat je nog niet bent aangekomen. Hier net van de weegschaal.. 2kg aangekomen. Voor mij wel een dingetje hoor.. Met een BMI van 18 kan ik een hoop hebben maar psychisch doet het zeer
Ik zou echt iedereen adviseren om wel te gaan sporten!!! Ik heb al een paar keer gehad dat ik helemaal kapot op de bank lag en moest trainen. Ik doe aan teamsport, dus dan zeg je minder snel af ook al ben je helemaal gesloopt, maar ik voel me na een training echt top, alsof ik even niet zwanger ben! Heb daarna wel zware zout behoefte, dus meestal scoor ik na het sporten in de kantine dan wel heel slecht een zakje chips om weer aan te vullen! Uiteraard moet je niet helemaal aan je top gaan zitten, maar hoe fitter je bent, hoe makkelijker je de zwangerschap doorkomt... zegt men!