Aflopende testen lijken me helaas geen goed teken. Ik begrijp je stress en angst heel erg goed, maar de dames bedoelen het goed. Ik hoop in ieder geval dat je gauw duidelijkheid hebt. Sterkte met alles!
Dank je nog een paar daagjes weten we meer Maar krijg het gevoel dat het wel goed zit want klachten en kwaaltjes nemen toe en temp blijft ook goed hoog.dus hoop op een goede afloop Groetjes kitty
Jammer dat ze hier niet plaatst hoe het is afgelopen...ik heb het haar gevraagd met een krabbel en daar staat ook hoe het is afgelopen.
Ga er van uit dat je dat het ook bij jou weer mis is. Zelf heb ik ook net MA 3 gehad en bijna hersteld hiervan. Ik wil je wel meegeven dat je nu recht hebt op onderzoek! Of je nu al kinderen hebt of niet. Wij hebben direct bloed gegeven voor chromosoomonderzoek. Omdat het bij mij steeds mis gaat op 8 weken willen wij ook een stollingsonderzoek, dan kijken ze of het bloed van de vrouw wellicht te dik is en hierdoor een stolling in de placenta blijft plakken, waardoor het vruchtje dan sterft. Stollingsonderzoek mag 10 tot 12 weken na je miskraam.