De vk was hier net, en ze vind dat ik heel flink bezig ben met gezonde voeding. Ervoor zorgen dat je niet te dik word is niet enkel voor jezelf goed, maar ook voor je kindje. Ik heb volgens haar ook door mijn overgewicht destijds een zware bevalling gehad. Ik kreeg ook een lijst met info over gezonde voeding tijdens de zwangerschap, en al die dingen die erop staan dat ze goed of gezond zijn die eet ik toevallig al uit mezelf Ik vind het verder heel erg dat er zulke hetze ontstaan is omdat ik me druk maak over het gewicht, zeker nu blijkt dat de vroedvrouw en gyn me gelijk geven. Teveel bijkomen tijdens de zwangerschap is veel gevaarlijker dan te weinig, en toevallig een kilo afvallen (die er nadien waarschijnlijk toch weer aankomt) kan geen kwaad wat je ook leest op internetsites en forums. Er was zelfs iemand die beweerde dat ik een eetstoornis heb omdat ik mezelf niet volprop met alerlei vettig voedsel. Een eetstoornis heb ik zeker niet... Anders zou ik niet elke dag de beste voedingswaren uitkiezen om te koken zodat mijn kindje alles binnenkrijgt. ELKE dag maak ik verse groenten en eet ik vers fruit bovenop mijn gewone voeding (brood, gevogelte, vis, aardappelen en deegwaren) Kan ik er dan aan doen dat ik ben afgevallen sinds ik gestopt ben met zakken snoep op te vreten? Ik wens iedereen prettige feestdagen en een goede gezondheid (en géén overgewicht) toe
Hihihi, meisje, ik zou het mezelf maar niet zo aantrekken joh! Als jezelf zeker weet dat je gezond eet en geen honger hebt, en dat je je er happy bij voelt, dan moet je alle kritiek naast je neerleggen. Ben dus zelf ook nog niks gegroeid, maar ik voel me super en baby groeit zeer voorspoedig (maandag nog op echo gezien). Het leuke van een forum is, dat je heel veel reacties (kunt) krijgen. Maarja, als je iets schrijft, soms zijn het gunstige en soms minder gunstige. Ik vond trouwens (op die ene foto uit je album, waar je schreef dat je dik was), dat je er daar bijzonder goed uitzag! Veel succes ermee hoor! Jij ook goede feestdagen toegewenst hoor.
Nou, ik hoop niet dat je het erg vind, maar eerlijk gezegd vond ik je daar veel mooier dan je slankie koppie van nu Maar da's gewoon smaken verschillen hoor, denk ik, dus trek het je alsjeblieft niet aan.
Ja heb nogal een spits gezicht he, dat ligt vooral aan mn neus. Maar om daarvoor nu overal te gaan bijkomen in de hoop dat mn neus minder opvalt vind ik wat te vergezocht hahaha Nee ik voel me echt goed zo, en hoop dat het zo mag blijven. Stel je voor, ik rij nog volop met de fiets en verf onze zolder op mijn eentje. Daar moest ik tijdens mijn eerste zwangerschap zelfs niet aan dénken
Volgens mij was ik diegene die het woord eetstoornis heb genoemd maar dat heb je dan toch echt verkeerd begrepen hoor. In mijn reactie heb ik geschreven dat IK een eetstoornis heb gehad...Ik begrijp je wel als je zegt dat je niet enorm veel wilt aankomen! Das toch alleen maar verstandig en goed van je? Ben blij dat je VK je heeft kunnen geruststellen, geniet nu verder lekker van je zwangerschap!
Oh en veel sterkte toegewenst, ik las net je verhaal over de mogelijkheid van een spierziekte. Ik hoop dat jullie kindje perfect gezond is.
mooie verwoording geniet van je zwangerschap! en niet van het feit dat je niks aan durf te komen! ik kan je angst wel begrijpen,maar probeer ook aan andere leuke dingen te denken, anders maak je je zelf nog eens gek,
het belangrijkste is dat je gezond eet. Dat je gevarieerd eet, en de goede voedingsstoffen binnen krijgt. In principe is het zo dat als je al de gezonde dingen eet, je niet eens echt problemen met je gewicht zou hoeven hebben (als je niet zwanger bent bedoel ik nu). Ik denk dat het als je zwanger bent, erger is voor je kindje als je veel eet en vooral veel ongezonde dingen eet, dan als je heel gezonde dingen eet, en daardoor niet aankomt of misschien kilootje afvalt. Daarnaast komen er alleen maar afvalstoffen vrij als je langdurig en veel afvalt, heb het hier over 3-10 kilo dus! 1 kilootje meer of minder kan echt geen kwaad, want je weet nooit zeker of het van afvallen is, of door veranderde vochthuishouding. Mijn enige tip, eet 6 keer per dag wat van je gezonde voedsel en bij elke maaltijd iets van eiwitten (in zuivel,vlees,vis, noten), zo krijgt de kleine steeds voedingsstoffen binnen, en is het voor jouw eigen stofwisseling zelfs ook beter
Moet Kisbaba wel gelijk geven, je zag er echt niet zo lelijk uit met -al dat extra gewicht- Verhoudingen in je gezicht klopten in elk geval nog. En als jij je beter voelt met heel gezond eten en streng opletten, doe je dat toch gewoon? Kindje pakt toch wel wat ie nodig heeft van je... Gewoon lekker van genieten en trek je niet zoveel aan van sommige reacties... Het blijft gewoon internet en een stukje tekst is gewoon op veel manieren te interpreteren en soms vatten mensen dingen anders op dan jij ze bedoelt. Maar succes verder met je zwangerschap en fijn dat je je zo goed voelt!
Oh, dan heb ik het te veel op mezelf betrokken hihihi. Ik vind dat je goed bezig bent. Gezond en gevarieerd eten is absoluut het beste voor jou en je kindje. En dat je dan eerst een kilo afvalt....dat kan volgens mij totaal geen kwaad (en volgens je VK dus ook niet). Geniet er verder zoveel mogelijk van!
Ik ben ook best wat aangekomen met mijn vorige zwangerschap, vergeleken met hoe ik daarvoor was. Was toen voor die tijd 56 kilo, na de bevalling ben ik op 72 blijven steken. Momenteel ben ik 80 kilo, maar dat kan me niet zoveel schelen, ik eet gevarieerd en eet gewoon wat ik lekker vind plus nu ben ik zwanger en dan mag je vind ik hoor... Als strakjes de bevalling en dergelijke allemaal achter de rug is heb ik mezelf wel voorgenomen om 5 ochtenden in de week een klein uurtje te gaan sporten: fitness, bij de sportschool. Gewoon om weer conditie op te bouwen en een beetje overtollig vet van de zwangerschap kwijt te raken, maar op dit moment maak ik me daar niet zo druk om Het is het belangrijkste dat de baby alle voedingsstoffen binnekrijgt die hij/zij nodig heeft, als ik daarom zwaarder wordt maakt niets uit, de baby is belangrijker en ik kan de rest er na die tijd wel weer afkrijgen toch?
Ik hoop echt van harte dat je wel van je zwangerschap kan genieten. Gezondheid is niet alleen lichamelijk Ik neem nog lekker een kerstkransje, druk maken om mijn gewicht doe ik na de bevalling wel weer...
Maar allez, zou jij het dan beter vinden als ik zoals toen bijna 100 kilo woog terwijl ik heel klein ben van lengte? Liever gezond dan dik hoor. De verhoudingen in mijn gezicht kloppen nu ook nog hoor hahahaha kijk liever eens naar jezelf, ik ben namelijk zo geboren als ik er nu uitzie. Ik ben normaal niet dik, maar ben toen dik geworden omdat ik vrat en ziek was. Vind het echt gemeen wat je zegt. Mijn dokter zou je een schop onder je achterste verkopen. Maar je zal het wel niet zo bedoelen zeker?
Smakelijk, ik ben vol au vent met gebakken aardappelen aan het eten en straks als dessert eet ik sorbet lekker!