@hier weer goed gekeurd voor een week. Maandagavond een liggingsecho. nog even een laatste x in de buik spieken. Hij ligt nog niets ingedaald dus nu ook advies gekregen dat als de vliezen breken, plat te gaan liggen. Gisteravond dacht ik wat te voelen stromen, schrok ervan, maar was slijm. Helaas weer schimmelinfectie direct canesten creme gehaald. Gespoeld met bicarbonaat en overdag spuiten met candira. @jmay, straks idd ff tukkie doen Zoontje gaat straks op bed en dan doe ik ff mee. Van mijn oma een tip gekregen! Vlak voor het slapen een warme kop chocolademelk drinken. Maar dan wel van pure cacao. Dus vanavond dat maar proberen.
Hallo dames, ik heb even een vraagje. hebben jullie ook twee harde bulten in jullie buik? Ik zou haast denken dat er twee bilpartijen naar buiten steken i.p.v. één. Als ik een tijdje rechtop zit, dan heb ik zowel links als rechts een harde bult. Dat het ene de kont is, is me duidelijk maar wat zou dat andere dan zijn?
Ik heb dat ook! Bij mij zitten de billetjes altijd links en rechts dus de voetjes. Daar trappelt ie ook veel. Ik ga ervanuit dat de extra bobbel rechts dan zijn voeten zijn Hebben anderen dat ook?
Nou ben niet de enige met last van aambeien haha.. Echt vervelend idd! Maar moet ik daarvoor naar de dokter? Denk dat ik ze heb namelijk.. Voelt sorry voor de omschrijven als een beetje hard beweegbaar balletje bij de ingang zal ik maar zeggen??
Bulten in mijn buik heb ik ook, vind ik wel grappig alleen soms steekt het zo ver uit dat het niet fijn meer is. Vandaag bij de verloskundige geweest, de baby was nog niet ingedaald . Vorige keer was hij een beetje ingedaald maar blijkbaar vond hij dat niet meer nodig.. Ik moet nu ook gaan liggen als mijn vliezen breken. Ik dacht dat hij wel ingedaald was aangezien ik de laatste dagen last heb van mijn schaambot.
Ik ben ook bij de vk geweest en alles was weer goed. De baby is ingedaald, dus als de vliezen breken, hoef ik niet te gaan liggen. Ik heb ook twee bulten Rechts de billen en links de voetjes. De vk liet het me vanmorgen nog voelen. @lovingmyboy, vervelend aambeien. Meestal verdwijnen ze vanzelf na de bevalling.
Hier ook van die harde buiken idd krijgen jullie dan ook een soort van opvliegers en benauwd ? Haha @floddertje hier ook nog niks ingedaald gaat waarschijnlijk ook niet meer gebeuren pas tijdens de bevalling @ior fijn dat alles goed was! Ik heb toch besloten niet te gaan slapen haha J. Gaat wel en m'n schoonmoeder blijft bij der kan ik ff langs m'n vriendin ff lekker eruit word gek van dat gewacht en verwacht nu ik gister te weten ben gekomen dat ik nog potdicht zit dat het wel ff gaat duren allemaal dus probeer t wat meer los te laten
Ja ik heb ook last van opvliegers Jmay! Bloedje heet ineens hier Juels fijn dat alles goed was! En balen voor de andere dames die nog moeten gaan liggen bij het breken van de vliezen.. Onze kleine ligt gelukkig al twee weekjes vast. Ik denk ook dat ze na de bevalling weer zullen verdwijnen lovingmyboy. Heb je er veel last van?
@key: ik had maandag al mijn schoonmoeder aan de telefoon met de vraag hoe het ging. En moest toen alweer (de bingo kaarten zijn al 5 keer gevuld met bingo) aan horen hoe zij haar bevalling heeft beleefd. Ze had lange tijd harde, pijnlijke buiken en wat ik heb begrepen is dat ml te vroeg is geboren. En dat van die harde buiken verteld ze al sinds de 20ste week *zucht* ze snapt niet dat je zo vroeg in de zwangerschap dat niet hoort te hebben. Maar goed.. Ze staat te popelen. Ik heb haar gezegd dat wij haar wel op de hoogte houden ze begrijpt ook niet wat voor weeën met je kunnen doen, dus vaak komt vanuit haar onbegrip. Mijn moeder vraagt wel hoe het gaat maar niet dagelijks. En op FB weet bijna niemand dat ik zwanger ben.. Oh zo heerlijk haha @bulten in buik: ja die heb ik ook aan de linkerkant zitten net onder de ribben de billen. En aan de rechterkant zitten de voeten en handen liggen onderin zeg maar. Als rechts een bult naar "buiten" komt draai ik vaker rondjes met mijn vingers op de bult en dan heb ik een hele rustige babybuik
Hilly en Rainbow, hier ook niks geen voortekenen gehad en zo pats boem begonnen de weeen. Het hoeft dus niet te betekenen dat jullie over tijd zullen lopen.
Bij mij de rug links vanaf m'n middenrif naar m'n navel, billen in m'n middenrif en de voetjes rechts tegen de zijkant van m'n buik aandrukkend (waar hij zich vaak bij afzet en m'n buik een hele vreemde vorm krijgt haha) @aambeien, hier ook. Erg vervelend. Als ze pijn doen kun je zalf er voor halen. Ben alleen benieuwd of die "flapjes" nog wegtrekken Laatste tijd veel last van menstruatie-achtige krampjes in de onderbuik. gelukkig niet echt pijnlijk.
Ja doet echt irritant pijn.. Maar hoe wist je of het een aambei was? Sorry voor de vraag hoor.. Maar weet niet of ik de dokter ervoor moet bellen.. Bij mij het als een soort onderhuids glad langwerpig balletje.. Net bij de ingang zal ik maar zeggen.. Geen bloed ofzo..
Nee nouja het is gewoon een "flapje" en ik voel er ook wel een iets harder gedeelte in (de ader dus) Ze kunnen pijn doen, jeuken of zelfs bloeden.
Ja denk dat ik dat bedoel ja..die is pijnlijk die andere niet nee.. Nou hoop dat het snel minder wordt..
Eigen heb ik nog maar weinig last van de laatste loodjes! Buiten vermoeidheid en soms een onrustig gevoel, weinig andere klachten. Wat buik betreft, mijn buik neemt soms ook de raarste vormen aan. Dan zie je heel goed het ruggetje of billetjes. Of dan zie ik rechts een beentje. En inderdaad als je dan even over buik wrijft of aait, verandert de vorm van mijn buik weer of krijgt mijn buik de eigen normale vorm weer terug. Erg leuk en grappig, alleen eerst vond ik het er een beetje eng uit zien. Indalen, onze kleine bijna helemaal ingedaald alleen hoofdje nog beweeglijk. Geeft een goed gevoel.
Bleeeeehg.... Begin van de middag kort last gehad van voorweeën, daarna een dutje gedaan wordt ik wakker van zeer gemene heftige pijnscheuten in de baarmoedermond en sindsdien heel veel druk down under met een brandend gevoel bovenin de vagina...
@Lianne: vervelend die druk en dat brandend gevoel! Dat brandend gevoel heb ik (nog) niet ervaren maar fijn lijkt het me niet. Warme douche/bad of kruik om het wat te verlichten helpt bij mij. Hier: Ik zat een half uur geleden op de wc, veeg ik af zat er wit doorzichtig slijm aan t papiertje.. Zou dat wat van de slijmprop kunnen zijn?