** juli/augustus 2014 mama's**

Discussie in 'De mama's' gestart door mamavanjuul, 14 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Pfff wat een nacht hier! Was kapot dus lag om 22 op bed.
    Charlotte over de hele dag maar 45 minuten geslapen bij oma dus ze was ook helemaal Total löss.

    Maar om 23.45 was ze wakker, 3 uur, 5 uur en 7.30 :$
    Dat deed ze alleen maar de eerste 4 nachten na haar geboorte.... Dus ik hoop dat dit het hoogtepunt van haar sprongetje was!
     
  2. roosjuh007

    roosjuh007 Bekend lid

    20 sep 2014
    956
    181
    43
    oh vreselijke nacht MvJ, hier niet veel beter, zou het in de lucht hangen?

    waarom sliep charlotte zo weinig bij je moeder? uit dr hum? drie kwartier is indd erg weinig om de dag mee door te komen, en dat helpt ook niet mee voor de nacht, pff :)
     
  3. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Wow mvj wat een nacht!pffffff

    Dokter zei dat ze geen infectie heeft gelukkig.

    Zaterdag ga ik shoppen met schoonmoeder, we hebben nodig nieuwe rompers nodig! Man ze groeit als kool!
     
  4. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Oja, foto van haar 2 tandjes :D
     

    Bijgevoegde bestanden:

  5. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Wat gaan ze hard he...zowel de tandjes als dat ze uit de kleren groeien haha...

    Hier zijn de tandjes nog niet zo duidelijk op de foto te zetten, maar wel goed zichtbaar als je in zijn mond kijkt.

    Hier slaapt ie alweer vanaf 08.30 uur......als ie straks wakker word dan lekker een fruithapje en een flesje en dan vanmiddag even lekker in bad en dan weer naar bed...

    Gistermiddag kwamen we thuis van de go om half 6 en hij had zo goed geslapen bij de go,dat ze hem om 4 uur maar wakker had gemaakt voor zijn fles, maar dus geen groente meer had gehad, dus dat thuis maar gegeven en vervolgens bleef ie wakker tot half 8.....toen werd hij wel erg moe maar vond het zonde om hem voor een half uurtje op zijn bed te leggen, dus fles eerder gegeven en hij viel daarna als een blok in slaap de schat. Vervolgens tot 05.30 uur geslapen....

    Gelukkig is het geen infectie Alyssa....!
     
  6. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    wat een nacht idd mvj.. sjee..

    hebben jullie kindjes ook dat ze huilen in de slaap..
    hier standaard 2 huiltjes om het uur zowat alleen dan met der ogen dicht.. zo apart.. meestal begint dit in de vroege ochtend..
     
  7. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hier heel afentoe een huiltje in de slaap, zal wel een droom zijn :).

    Hij heeft vanmorgen geslapen van 08.30 tot 11.15, daarna een gepureerd banaantje en de fles. Net lekker in abd geweest en nu evne in de wipstoel baby tv kijken zodat ik ff de boel kan opruimen. Zo maar weer naar bed ;).

    En nog effe spammen, foto is van zojuist :). Slab is voor het kwijlen...net schone kleren aangetrokken haha...
     
  8. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Oh en viel me net op dat onder beide nageljes van zijn grote tenen een nieuwe nagel groeit....is al halverwege aan beide kanten.....:(

    De oude wordt gewoon omhoog gedrukt, dus die zal er wel afvallen op den duur.....vaag hoor.....
     
  9. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    wat een sgeetje zeg!!!!
    en wat apart van zijn teennageltjes? moet je daar neit even naar laten kijken>?
     
  10. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Tja, ik weet niet.....het ziet er niet ontstoken uit...ook geen kalknageltjes ofzo. Beide "oude" nageltjes zijn gewoon mooi helder....hij heeft er geen last van ook. Zal op het cb eens vragen als ik daar ben.
     
  11. Amber2007

    Amber2007 Actief lid

    14 okt 2013
    252
    0
    0
    NULL
    NULL
    MI! Gefeliciteerd!! Wat bijzonder zeg!!

    Zag verder veel mooie foto's weer, en allemaal tanden! Nou hier nog een compleet tandeloos bekkie.
    Bij CB geweest, 8530 en 68 cm, dankzij Marleen mer haar "beer"
    Is Niel niet meer de zwaarste 😂😂 maar hij doet het super goed en dat is het allerbelangrijkste! Opeens van 5 flessen naar 3?? Heel bijzonder allemaal. Daaag schema....
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      24,2 KB
      Weergaven:
      64
  12. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Wat een leuke foto zeg....en dat lachje, super!

    Pfff...toch nog wel een flinkerd hoor...met 8.5 kilo ;)

    Fijn dat het goed gaat....! Dus zo ineens van 5 naar 3 flessen. Hoe laat geef je die nu dan? En eet hij al veel naast zijn flessen?
     
  13. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Amber, super leuke foto!!!!!!!

    Hier ook een tandenloos bekkie hoor ;)

    Hier een betere dag dus maar misbruik van gemaakt en hier na het werken even opgeruimd, wc gedaan, gezogen, wasje aangezet, aanrecht leeg. Pffff er kwam niks uit mijn handen de afgelopen dagen.
     
  14. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    vind het nog steeds super bijzonder mi.. en die banner je begint weer helemaal van voor af aan..
    ben je der al een beetje aan gewend inmiddels?
     
  15. Amber2007

    Amber2007 Actief lid

    14 okt 2013
    252
    0
    0
    NULL
    NULL
    78sandra, het schema is nog ver te zoeken we zaten op 7/11/15/19/23 en nu doet hij iets van 8 fles pap, 10:30 fruit en water, 12:00 brood(korst) en water en 16 fles en 18:00 groente/rijst of groente/aardappels en dan om 19:30/20:00 fles pap. Flessen zijn 180cc.
     
  16. ukkie89

    ukkie89 Fanatiek lid

    26 okt 2011
    1.541
    0
    36
    Vrouw
    Ergens in het midden
    Wat een schatje amber met die 2 tandjes zo. En gelukkig geen infectie!

    flinkerd zeg sandra en bijzonder ban 5 naar 3 ben benieuwd hoe hij erop gaat reageren,

    mvj pff wat een nacht zeg hopelijk slaapt ze snel weer wat beter!

    Mi oeh nu al misselijk succes!
     
  17. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Begint meer te wennen maar net besefte ik ineens: shit!
    Als alles zo goed gaat moet ik ook weer BEVALLEN!!!!!!
     
  18. marleenwolters

    8 sep 2014
    24
    0
    0
    Verpleegkundige
    Smilde
    Haha nou ik besef me nu nog meer dat Tigo toch echt wel groot is. Ik heb trouwens als kinderwagen (ws een verouderd merk want ik kan hem amper vinden op internet) de x adventure extreme expedition. Erg blij mee. Ik hoop dat Tigo nu even zijn groeispurt remt en dat hij er nog eventjes ik kan liggen ;).
    En hier nog steeds een 'ouwe mannen bekkie' hihi ook geen tandjes nog.
     
  19. blauwoogje90

    blauwoogje90 Bekend lid

    5 feb 2013
    920
    0
    16
    Oeps, heel verhaal getikt, ineens alles kwijt... grrr! Dan maar even beknopt!

    Hier lekker druk geweesy afgelopen dagen, dus heb niet altijd tijd om te reageren. Maar lees wel altijd lekker mee! Alleen nog zien te onthouden waar jullie het over hadden:D

    Alyssa, wat een schrik dat Yinthe zo gebeten is! Echt zielig:(

    Mi, ja bevallen... ik snap dat je er niet aan moet denken! Maar hee, als het goed is gaat deze bevalling al makkelijker, dus ik probeer je gewoon een beetje moed in te praten:) Enne, voorlopig duurt dat nog wel even (al gaat de tijd ook razendsnel:)), maarre neem eerst maar de tijd om te genieten (ondanks de vervelende kwaaltjes) van deze bijzondere zwangerschap en spontane wondertje!:)
     
  20. blauwoogje90

    blauwoogje90 Bekend lid

    5 feb 2013
    920
    0
    16
    Hier nu een paar dagen bezig met Rapley, echt heel leuk om te doen! De eerste keren moest J. echt wennen aan andere smaken in zijn mond, met van die heerlijke grappige smoeltjes erbij! Maar het gaat steeds ietsje makkelijker en beter. Er wordt nog niet veel doorgeslikt, maar zijn handjes pakken alles gretig aan en verdwijnt direct in de mond. Om vervolgens het meeste er weer uit te werken:p Het is wel heel gezellig aan tafel nu J. erbij zit in de kinderstoel met een eigen bordje met eten:D

    Nog steeds nachtvoedingen hier, meestal 1 , soms 2 keer. Maar wat ik echt superfijn vind en me weer een beetje gerustgesteld heeft is dat ik weer meer melk heb! Ik kolfde zowel gisteren als vandaag 170 cc. Echt blij mee, hopelijk was het vorige week een flinke dip en mogen we er nu weer bovenop komen!
    Wel van de week 2 keer flesje kv gemaakt, maar meneer vond dat he-le-maal niks. Haha, eigenwijs drolletje... oeps, hij is natuurlijk verwend met zoete mamamelk. Ook pap geprobeerd, dat ging al wat beter.

    Morgen weer naar cb, benieuwd wat hij gegroeid is! En wat zijn er hier veel kindjes goed gegroeid zeg, super. Marleen, jij hebt zeker een beer:D Heerlijk hoor!

    Oh, en vanavond lag J. op zijn buik op het kleedje te spelen. Hij trekt laatste tijd steeds zijn knietjes op. Deed hij vanavond weer, en hup, ineens draaide hij zich zo terug van buik naar rug! Hele capriolen met die knietjes, maar het lukte hem wel. Zag er erg grappig uit!
     

Deel Deze Pagina