hahaha zal het proberen.. Alleen het is zo donker in de kamer dus kan niet zo goed zien of ik bloed of niet haha.. Lampje van de badkamer is stuk gegaan, neefje had de douche gericht naar de lamp. Dus zitten wij nu in het donker, heeeeeeeeel gezellig Zal proberen er aan te denken.. Gelukkig voel ik me dus niet als enigste zo.. Ik ga weer ff zoeken of er nog ergens een last minute is naar disney land parijs met bus vervoer.. Want vriendlief en ik willen graag met kerst er heen..
Ja gaat goed hier. Inderdaad errug druk. Veel visite enzo. Vandaag komt er een vriend van mijn vriend slapen en morgen ga ik shoppen met een vriendin en gaat ze mijn haar knippen. Zaterdag weer shoppen met een andere vriendin . Met de kerst doen we niet veel. We hebben voor elkaar cadeau's gekocht en 1e kerstdag gaan we eten bij mijn schoonfamilie. Heel gezellig .
Mooi dat het goed gaat .. Nee no niet ongi Ook als ik ongi was zou het goed gaan dan weet ik tenminste waar ik aan toe was.. Net paar uurtjes tampon in gehad, helemaal niets behalve slijm .. Temp is nog steeds 37,1
Ja, daar heb je wel weer gelijk in. Temp is inderdaad nog mooi zo. Maaruh misschien ben je wel gewoon hartstikke zwanger. Omdat je alleen nog maar slijm hebt. Ook niks geen bruinigs erbij? Kan zijn dat je natuurlijk nog maar heel pas bent, dat je nog niet genoeg hcg hebt. 't ken allemoal. Maar ja, kan me nu wel indenken dat je nu zoiets hebt van laat de ongie maar komen. Ik weet t wel voor mezelf. IK WIL GEEN ONGIE!
Nee helemaal geen bruin ook:S.. Ik weet het ook niet meer hoor..Me nicht en tante zeggen dat je het best pas met 8 dagen over tijd kan testen.. Mijn vriendlief haalt zo een andere test van kruidvat en als ik maandag nog niet ongi ben en negatief test ga ik naar de dokter.. Want dan zit ik 19 dagen na mijn ei, en dan lijkt het me ook niet meer gezond! Hahaha inderdaad laat de ongi bij jou maar lekker weg blijven
Bij jou ook! Dus, ik ben niet de enige die dat zegt, dat je best later posi kan testen. Heb t ook tegen Wendy gezegd van de week. Zolang je nog niet ongie bent, is er een kans. Grijp m dan maar. Zal toch mooi zijn hoor, als je maandag posi test. Een heel mooi kerstkadootje. Een mooiere kerst kunnen we ons toch niet wensen...... He, ik ga. Moet ff boodschappen doen. Bleh, geen zin in. Want zal wel verschrikkelijk druk zijn bij de winkel.
Hahaha ja zou wel heel mooi zijn! Anders heb ik een erg lange luteale fase.. En moet ik weer zolang wachten om ongesteld te worden of posi te testen en dat trek ik niet hoor .. Ga jij lekker boodschappen doen! Ben zo weg, dus spreek je morgen misschien nog even.. En dan ben ik voortaan tot 2/3 jan erg weinig online want manlief heeft vakantie he.
Zo he! rustig hier ja! Helemaal niet gekletst gisteravond en vandaag? Vreemd hoor. Als Truus er toch ook niet is.... Slecht nieuws meiden. Bij mij is t bruine aangebroken, zal dus niet lang meer duren voordat ik ongie word. Baal wel hoor, ondanks dat ik er wel rekening mee had gehouden. Had zo graag posi willen testen dinsdag......
@ Truus jammer zeg.. Hopelijk zet het niet door Nu ff mijn standaard berichtje.. Hey meiden.. Ben toch eindelijk ongi geworden! Ben teleurgesteld maar ook blij.. Heb gewoon een superlange luteale fase van 17/18 dagen. Helaas pindakaas. Dus ga nu de 3e ronde in, en kan in feb testen.` Iedereen nog een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar.. Kom tot 2 januari weinig op de laptop, mannetje heeft vrij dus is dat belangerijker dan de laptop . Dikke knuffel van mij!
Hai Dees, Jammer voor je dat je toch ongie geworden bent. Nou ja, jammer is niet t goede woord. Ik denk zelf dat je nu wel blij bent met je ongie. Aangezien je testen toch al zeiden dat je niet zwanger bent. En een voordeeltje is dat je cyclus weer wat korter is geworden. Das toch wel een mooie bijkomstigheid. Hai Wendy, Hoe is t met jou? Hopelijk valt jou ongie mee, en heb je t niet zo erg. Hai Dayenne, Wat ben je rustig. Maar kan me wel indenken hoor. Denk aan je meid. En hoop voor je dat komend jaar een mooi kindje mag brengen. Hoop ik voor julie allemaal hoor. Mijn ongie is nog niet doorgezet. Nog steeds iets bruin. Niet noemenswaardig veel maar t is er wel. Zolang ik geen rood zie heb ik nog hoop. Maar ja nod= 24 . Dus morgen. We wachten gewoon maar af. En anders dinsdag of woensdag een testje wagen. Als ik jullie niet weer spreek, dan wens ik jullie hele fijne feestdagen en een heel gelukkig 2008 toe. Dat 2008 ons allen maar een beebje mag brengen. -x-voor jullie allen.
Ja ben opzich wel blij dat ik ongi ben geworden.. Maar aan de andere kant mocht het van mij ook wel raak zijn.. Vind het vervelend dat ik zo lang moet wachten om te testen.. Ik weet nu in iedergeval dat ik een luteale fase heb van 17/18 dagen.. En vind het ook raar, als ik plas zit er helemaal geen bloed op mijn papiertje. Terwijl ik dat normaal juist heeeeeeeeeel erg heb :S. Dus ff afwachten wat het morgen doet.. Hopelijk is het weer net zo kort als eerst, alleen is het nu gepaard met wat buikpijn, maar dat overleven we wel .. Ik denk niet dat ik ga tempen dit keer, ik zie wel... Ik duim voor je Truus dat het bij bruin blijft.. Echt waar!
he meis, Maar dat je nu een lutale fase hebt van 17/18 dagen wil toch niet zeggen dat je dat altijd hebt..... Kan toch best korter worden? Tuurlijk wou je best zwanger zijn. Willen we toch allemaal Nu nog steeds bruin. + een bloedspoortje. Kan dus nog alle kanten op. Geen ongie gevoel, of iets wat daar op lijkt. Maar ja, kan altijd nog komen. Zit nog steeds voor mijn nod natuurlijk.
Ja, ik weet niet.. Ik voel in iedergeval wel aan mijn tepels wanneer ik ongeveer mijn eisprong heb.. Dus daar ga ik nu maar van uit.. En we gaan nu proberen om de 2 dagen te proberen.. Dus volgende week maar vroeger naar bed gaan.. Als ik weer een luteale fase heb van 17/18 dagen heb en weer een cyclus heb van 38 dagen dan heb ik 12 januari mijn eisprong.. Dus afwachten. Ik ga weer laptop uit doen, en denk niet dat ik deze dagen online ben. Dus wens jullie allemaal hele fijne kerstdagen toe en een gelukkig en goed bevrucht 2008 en een dikke kus en een knuffel..
hallo meiden ik wil heel graag zwanger worden ik ben al een half jaar bezeg er mee maar het wil steets niet luken en nu ben ik over tijd en heb gisteren een test gedaan meer heel laas negatief en ik heb pijn aan me borsten en buik krampen wat zou dat kunen zijn wie kan me helpen? : :
He balen truus! Ik had het zo gehoopt! Hier is e ongi weg en zijn we weer lekker aan de klus! heb helaas niet veel tijd rond de feestdagen tot snel lieve meiden! xxxxx
Hai Wendy, Fijn meid dat je ongie weer weg is. En jullie weer heerlijk aan de klus kunnen. Wil ik ook Vanmorgen is mijn ongie doorgebroken. Dus deze ronde niet zwanger......op naar ronde 4. Fijne feestdagen allemaal.