Wie heeft er ook een hekel aan om te bellen?

Discussion in 'De lounge' started by Joyciejj, Feb 3, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    3,187
    1,749
    113
    Heerlijk om te horen dat ik niet de enige ben haha! Heb echt een bloedhekel aan bellen...:p
     
  2. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Ik heb er alleen geen hekel aan wanneer ik mijn ouders, zus of bekende bel hihi :D
     
  3. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Ik ook! Maar met mijn werk was ik degene die de telefoon op nam en dan ging het wel hoor haha. Maar het zal nooit mijn hobby worden ;) Ik ga liever bij iemand langs dan dat ik moet bellen..
     
  4. moielle

    moielle Fanatiek lid

    Oct 7, 2011
    1,377
    473
    83
    Female
    Flevoland
    Wat grappig! Ik dacht werkelijk dat ik de enige was die een hekel heeft aan bellen :)
    Appen daarentegen, heb ik geen enkel probleem mee. Maar bellen, ik haat het gewoon om te doen. Ook als ik gebeld wordt. Ik gedraag en praat ook anders aan de telefoon hihi.
     
  5. Onyx

    Onyx Bekend lid

    Sep 10, 2014
    550
    0
    16
    NULL
    NULL
    (H)erkenning!

    Dokter of tandarts bellen met een hartslag van 150. Gesprekken in mn hoofd voorbereiden (en uiteindelijk de helft niet zeggen omdat ik helemaal dichtklap of me te snel laat afkappen)

    Geheime nummers neem ik uit principe niet op, altijd verkoop dingetjes (waar ik moeilijk nee tegen kan zeggen)

    Of belangrijke telefoontjes waarbij ik gewoon de helft vergeet te vragen omdat ik het gesprek gewoon zo snel mogelijk wil afkappen.

    Social calls met familie of vrienden gaat wel, maar houd ik ook niet zo van :p
     
  6. Nogablokje

    Nogablokje Niet meer actief

    Haha zooo herkenbaar allemaal!
     
  7. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,063
    3,858
    113
    Het heeft heel lang geduurd voor ik als kind durfde te bellen en ik wou ook met niemand door de telefoon praten ook niet met opa en oma.
    Eigenlijk ben ik nooit dol op bellen geworden, terwijl ik als secretaresse (waarbij 80% van de telefoontjes ook nog in het Engels, Frans, Spaans en Duits gingen), telefoniste en als telefonisch enqueteur heb gewerkt :D. Vooral bij dat laatste moet je aan de lopende band mensen bellen en dan nog mensen die helemaal niet op jou zitten te wachten. Echt elke keer kreeg ik toch nog een ongemakkelijk gevoel als die telefoon overging, terwijl ik het bijna anderhalf jaar heb gedaan. Mijn familie moest er ook wel om lachen toen ik dat werk deed, omdat ik als kleuter echt ging krijsen en huilen als ze alleen al vroegen of ik oma ook nog even aan de telefoon wou hebben.
    Met de tandarts bellen enzo, heb ik verder weinig moeite en met vrienden en familie ook niet, maar vage kennissen bel ik liever niet.
     
  8. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    Jul 22, 2011
    2,115
    222
    63
    ik had het wel, maar ik heb mezelf eroverheen gezet, gewoon meer gaan doen en niet meer die negatieve gedachte erover gehad sindsdien gaat het heel goed
     
  9. Martine1983

    Martine1983 Fanatiek lid

    Feb 4, 2014
    1,568
    1
    0
    Drenthe
    Eén en al herkenning hier.
    Het is lang niet meer zo erg als dat het geweest is. Nu doe ik het meestal meteen ipv uitstellen en dan gaat het ook beter, maar mijn hobby zal het nooit worden.
     
  10. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik dacht echt dat ik een of andere gek was. Wat een opluchting te lezen dat ik niet de enige ben die niet durft te bellen :D
     
  11. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Hier ook iemand die moet van bellen houd. Dus mooi goedkoop telefoon abonnement voor mij. Me vent houd ook niet van bellen. Wat ben ik soms blij dat Veel tegenwoordig via de mail geregeld kan worden tegenwoordig :-D
     
  12. Boekenwormpje

    Boekenwormpje Bekend lid

    Feb 1, 2014
    903
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heel vroeger wel last van gehad. Maar nu bel ik zoveel op mn werk en thuis regel ik alles met dokters, school, instanties etc. Dus ben er geruime tijd al overheen gelukkig. Dus ik zou vooral veel gaan bellen! Het meest leerzaam vond ik de gesprekken met de belastingdienst. Ben daar erg assertief van geworden. :D
     
  13. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Dit herken ik direct! Daarom laat ik altijd mijn vriend bellen ;)
     
  14. Kattenvrouwtje

    Kattenvrouwtje Actief lid

    Jan 22, 2014
    462
    0
    0
    Vmbo Docent art&design
    Zuid Holland
    Heel herkenbaar. Probeer er altijd onderuit te komen ....
    Behalve met m'n moeder dan.. Met haar kan ik om elk wissewasje wel bellen :)
     
  15. MoniqueA

    MoniqueA Bekend lid

    Sep 11, 2008
    800
    0
    0
    Meeeee! Om de een of andere reden vind ik het altijd doodeng.
     
  16. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Verschrikkelijk vind ik het!
    Wilde zelfs dit topic niet openen omdat het woord bellen erin voorkomt :p
     
  17. ely

    ely Actief lid

    Jan 10, 2015
    268
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb er ook een grote hekel aan! Mijn moeder zei altijd: 'Je gaat nooit volwassen worden' :)
     

Share This Page