T is sonde, mn zoontje is weeral ziek, 2de keer dit jaar. Hij heeft 39,4,, hartstikke verkouden, diarree, eet weinig, drinkt gelukkig goed! Ook speelt hij nog redelijk wat. Het is een heftig virus wat heerst! ZIjn er meer kinderen die hier last van hebben?
Hier ook een kindje dat vanaf Sinterklaas al aan het kwakkelen.. Steeds ziek, niet fit, uit z'n humeur, koortsig, etc.. Echt hardnekkig, ben er wel klaar mee..
ja helaas heel herkenbaar. sinds november gaat ze naar school en is ze al 4x ziek geweest. laatste keer maar even met de huisarts assistente overlegd en die zei dat het waarschijnlijk een combi is. er heerst een hoop en omdat ze net aan school is begonnen eist dat al haar energie en heeft ze een zwakke weerstand. maar vriend en ik zijn ook steeds aan het kwakkelen.
Mijn dochter is sinds ze naar de psz gaat in september haast elke week ziek. Met de kerstvakantie 2 weken vrij en knapte ze eindelijk weer een beetje op. Daarna meteen weer ziek.. Ook 1,5 kg afgevallen in deze periode en het was al geen zwaargewicht. Heel erg vervelend! Hier vooral heeel veel hoesten, ook 's nachts waardoor ze slecht slaapt. Soms hoestbuien van 2 uur lang of tot overgeven toe. Verder verkouden en koorts. Al 3x naar ha geweest, nu een ab-kuurtje om te kijken of ze dan een extra boost krijgt en weer beter gaat eten. De jongste is ook constant ziek trouwens en ik word ook telkens weer aangestoken.. Terwijl ik voorheen echt nooit ziek was. Ik wacht echt met smart op het voorjaar/de zomer!!
Zoontje is ook al een week thuis van de psz. Vorige week donderdag lag hij in de boekenhoek op de bank te slapen bij de psz. Eenmaal thuis bleek hij 39 graden koorst te hebben. Dit heeft drie dagen aangehouden, weinig eetlust en eerste dagen minder drinken. Gelukkig drinkt hij nu weer voldoende. Eten komt beetje voor beetje.. en ontzettend veel hoesten, slecht slapen. Hopen dat hij volgende week weer een beetje is opgeknapt.
Hier ook weer ziek en ik weet t ook even niet zo goed meer..... 28 december t/m 6 januari: buikgriep, uitdrogingsverschijnselen, maar net niet opgenomen en rond de 40 graden koorts. 8 t/m 14 januari: van het een op andere moment hoge koorts, erg shaken en benauwd, bij hap gezeten en uiteindelijk gewoon een virusje te pakken waarschijnlijk. 28 januari t/m 5 februari: weer hoge koorts en na een urinekweekje bleek hij een urineweg infectie te hebben. Kuur was gisteren afgelopen en gisteravond had hij alweer 38.0 en vandaag liep dat alweer op naar 39,5! Maandag dus soieso weer naar de ha, maar als er iemand tussentijds nog tips heeft dan hoor ik het graag!
Jeetje, zoveel die ziek zijn en ook zo hevig! Hier is mn zoon gelukkig al weer opgeknapt. Enkel nog snipverkouden.