Vliegje gefeliciteerd!!!! Wat heftig je bevalling maar gelulkig is ze er gezond en wel. Geniet van jullie kleine meid.
Vliegje, gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Kan me voorstellen dat het erg zwaar is geweest. Hopelijk kunnen jullie nu lekker genieten. Dreamy, nu heb ik eindelijk weer wat eetlust. Toen ik zo enorm misselijk was kon ik bijna niks eten. Probeerde dan naar dingen te eten die niet zo vies waren als het er weer uit kwam zoals vla enzo. Alles zonder stukjes heb nu wel regelmatig maagzuur en duizelig. En moet nog aansterken, heb zo weinig gegeten, ben al uitgeput als ik twee minuten praat haha.
Haha jammer spunkie, mega is je voor . en miss dan? Die volgens mij ook eerder of niet. ik iig niet moet nog eerst zwanger worden en aangezien we disndag maar 1 miljoen zaadjes hadden zie k t weer somber in. Maar dat is niet erg, kan k me iig goed op mn studie/baan concentreren.
Hallo mega! Welkom. Memmen zijn toch tieten? of is dat weer iets anders int Fries Ik dacht ook dat Miss nog iets eerder was... Ben dat lijstje ook kwijt.. Ach Denanja, er hoeft maar 1 goeie snelle tussen te zitten hé!!
Gefeliciteerd vliegje!! En wij...kunnen naar poging 2 van iui, zondag met clomid beginnen weer... Baal baal
Hahaha.. Ik bedoelde mama maar volgens mij wordt memmen inderdaad ook wel eens gebruikt voor tieten nou ja twee memmen met memmen dan :-D Succes! Iedere kans is een kans toch
Zag er goed uit helaas. Vanochtend tempdip van 0,4 roze en buikpijn. Einde ronde 13 ben ik bang. Begin lichtelijk de moed te verliezen maargoed morgen ben ik weer volop goede moed hoor haha. We zijn inmiddels weer bij de gynaecoloog geweest en as dinsdag opnieuw. Ze hadden eerst een semenanalyse nodig gezien in de eerste instantie bij mij alles goed zit. Helaas doet zijn huisarts nogal lastig wat het allemaal maar uitstelt. Nu hebben we zo goed als besloten om voor een andere donor te gaan maar nog erg in dubio waarvandaan. Cryos is een optie maar vreselijk duur althans voor ons. Dan blijven er niet veel opties over. We hebben nog een site met gratis donoren en daar staat iemand op die ons erg aanspreekt. Van het weekend gaan we een mail opstellen naar deze meneer en kijken wat daar uit voort kan komen. Al met al een enorme rollercoaster.. Bij jullie alles goed?
Wij lopen precies hetzelfde! Mag zondag voor het eerst starten met de clomid! Ben benieuwd! Na 3 embryo's via icsi (1 verse; miskraam met 5,5 week / 2 cryo's; niets) en net de eerste iui gehad. Afgelopen woensdag een tuurstreepje, vandaag iets meer en ongesteld... Op naar de volgende ronde!
Ik ben 18maart aan de beurt maar hoop eerder haha. Heb vandaag weer lekker veel vocht. Ach ja beter dan vet
Haha je zou mijn enkels en voeten eens moeten zien! Heb echte olifantenpoten hahahaha! Maar idd beter dan vet. Al heb ik et idee dat het bij mij een combi van beiden is. Heb momenten gehad dat ik chips of snoep niet kon laten staan. Maar over het algemeen toch wel gezond gegeten. Ach, we zullen het straks zien! Hoe voel jij je nu verder? Al zwaar of valt het mee??
Boel me verder goed alleen verkouden op het moment. Ben nu echt af aan t tellen tot mn verlof we moeten blij zijn dat we niet in de zomer zwanger zijn dan hadden we nog meer vocht haha