op vakantie zonder man en kids?

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by lady1986, Jan 29, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    En? Wat ga je doen?
     
  2. lady1986

    lady1986 Actief lid

    Apr 27, 2010
    159
    17
    18
    Hoi hoi. Bedankt voor alle reacties. De meningen wisselen nogal zie ik. Ik denk dat ik wel ga.. Er is nog niks geboekt maar het is fijn om te lezen dat meerdere vrouwen zoiets wel zouden doen. Ben altijd een beetje bang voor de reacties uit mijn omgeving..
     
  3. jannanas

    jannanas Fanatiek lid

    Nov 10, 2007
    1,816
    1,700
    113

    Tja, dat kun je raar vinden maar dat doe ik dan wel gewoon. Reden? Eigen bedrijf van man waardoor max. Een week vakantie voor hem te betalen is ( moeten volledige vervanging voor hem inhuren dus reken maar uit...). Dus ga ik regelmatig met de kids en een vriendin met haar kids op stap. Heeeeeel gezellig!!
     
  4. Koon

    Koon Niet meer actief

    Boeieeeee!!
    Lekker gaan en genieten.
     
  5. Sunshine15

    Sunshine15 Actief lid

    Jan 25, 2015
    443
    2
    16
    Groningen
    Groot gelijk!!! In dit geval zou ik ook gewoon gaan!

    In m'n situatie nu zou ik zelf niet zonder man en kids op vakantie willen, maar als jouw gevoel zegt dit prima te kunnen, why not? Laatste waar je je wat van aan moet trekken is wat mensen ervan vinden. Lekker van je vakantie gaan genieten zou ik zeggen!
     
  6. Zara75

    Zara75 VIP lid

    Jul 10, 2007
    12,032
    6,135
    113
    Happyland
    Mag het ook een weekend zijn? Een week vind ik lang, dn ga ik mn meisje heeeeeel erg missen! 😍
     
  7. debzie1984

    debzie1984 Bekend lid

    Sep 22, 2008
    981
    2
    18
    Zuid-Holland
    Ik ga in Juni 3 dagen met een stel vriendinnen naar Disneyland en dat is voor mij lang zat. Daarna ga ik mijn man en kindjes teveel missen :)
     
  8. koala28

    koala28 Niet meer actief

    Wat is er nou raar aan? Of je alles met je relatie moet doen heel je leven! Hou toch op.
     
  9. koala28

    koala28 Niet meer actief

    Gewoon gaan, laat anderen lekker praten. Als jij zelf maar graag wil, dat is het belangrijkste.
     
  10. angel77

    angel77 Fanatiek lid

    Mar 29, 2008
    1,428
    0
    36
    oosten van het land
    als ik met mijn gezin elk jaar op vakantie zou gaan, zou ik er geen probleem mee hebben.
    Maar dat doen wij niet wij gaan elke 2 a 3 jaar een week op vakantie.
    Dan zou ik dus liever het geld sparen om mijn kinderen ook een leuke vakantie te gunnen.
     
  11. Marlijn82

    Marlijn82 Fanatiek lid

    Mar 28, 2012
    1,968
    0
    0
    Overijssel
    Als het financieel zou kunnen wel, nu geef ik het liever uit aan vakanties met het gezin. Lijkt me heerlijk om even niet te zorgen.
     
  12. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Als je je leven zou moeten laten afhangen van je omgeving dan kan je maar beter stoppen met leven. Je zult het nooit goed doen, mensen hebben altijd wel wat te oordelen. Lekker maling aan hebben en gaan!
     
  13. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    Sep 18, 2008
    5,406
    138
    63
    Female
    Als wij genoeg geld zouden hebben voor een vakantie met het gezin en een vakantie met een vriendin dan zou ik het doen.
     
  14. soovi

    soovi Fanatiek lid

    Nov 1, 2007
    2,465
    582
    113
    Waarom is dat raar? Mijn partner heeft minder vakantiedagen dan ik. Afgelopen zomer kon hij helemaal geen vakantie krijgen en om nu de hele zomer thuis te blijven.. We hebben met de familie een vakantiehuis in Italië aan zee en daar ben ik twee weken zonder hem geweest. Heerlijk!
     
  15. twoboys

    twoboys Fanatiek lid

    May 30, 2013
    3,707
    35
    48
    Zorg.
    Zeeland.
    Nee. Ik wil alleen maar met man en kids op vakantie.
     
  16. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    May 8, 2008
    9,079
    313
    83
    Female
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Ik zou het wel doen hoor :) Even een paar dagen geen moeder en echtgenote zijn, heerlijk!
     
  17. zonnestraal21

    zonnestraal21 Niet meer actief

    Zonder mijn man absoluut. Maar zonder mijn kind? Nee geen haar op mijn hoofd😱. Misschien als hij ouder is. Over co ouderschap nee daar denk ik liever niet over na🙊
     
  18. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Hangt van de leeftijd van de kinderen af. Zo rond pubertijd kan het wel denk ik.
     
  19. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    Nee, een nachtje weg en heel misschien een weekendje met bijv mijn moeder of beste vriendin, zou ik nog wel vol kunnen houden, maar een week, nee dat niet. Ven 1x een nachtje weg geweest met mijn moeder om even te ontspannen, dat ging redelijk. 2x voor een seminar/cursus 2 nachtjes weg en daar had ik gruwelijk veel moeite mee en heb mijn ogen uit mijn hoofd gehuild omdat ik mijn partner en kind miste. Met mijn partner ga ik overigens wel af en toe een nachtje of weekend weg en alhoewel we het beide heerlijk vinden om even tijd voor ons 2-en te hebben missen we beide mijn zoontje.
    De co-ouderschap zoals ik hem met de vader van mijn zoontje heb gehad kun je niet echt zo noemen, omdat het betekende dat ik op zijn dagen alsnog daar kon zitten (ook in de vakanties). Daarbij ben ik van mening dat het dan heel anders is, buiten dat het een hele andere situatie is, is het tenzij je heel veel vrije dagen hebt, toch gewoon dat je eigen ritme door blijft gaan van werken etc. De ene (deel van de) week met kinderen en de andere zonder. Idem betreffende vakanties. Daarbij zou ik dan liever mijn vakantie dagen besteden aan de dagen dat de kinderen bij mij zijn, dan dat ik ervoor zou kiezen om als ze bij de andere ouder zijn even een weekje vakantie te nemen en alleen of met vrienden/moeder/etc op vakantie te gaan. :)
     
  20. fayenne

    fayenne Bekend lid

    Sep 3, 2013
    935
    0
    0
    NULL
    Een weekje zou ik wel doen.
    Lijky me heerlijk.
    Zou best eens alleen met me.moeder een weekendje weg willen
     

Share This Page