Ik zie ze ook ben benieuwd naar je kv testen morgen ochtend misschien? Ik testte zelf ook zo ligt met action en kv was toen stuk duidelijker
S nachts moet ik ook geregeld plassen ja.. Nogal ergerlijk.. In negatief zien ze er in der daad duidelijker uit! Zal morgen van de kv test ook weer een foto maken
Ja.. De action testen waren van gister en vanochtend en met ochtend urine.. De kv test is van vanmiddag. Dus de volgende x direct maar naar de kv! Ik ben blij!
Mooie test hoor gefeliciteerd! Hopelijk ga je een mooie zwangerschap tegemoet. En het is algemeen bekend hier op het forum dat action testen veel lichtere strepen geven dan de 2v5 van kruidvat. Ik snap dan ook niet goed dat er meteen zo negatief gereageerd werd door ervaren members ipv direct erop te wijzen dat action in het begin heel licht en twijfelachtig kan zijn. Daarbij plast niet iedere vrouw in het prille begin knallers. Ook niet op nod.
En sommige vrouwen testen in de middag en avond ook duidelijker dan met ochtendurine. Dat had ik ook tijdens mijn zwangerschap. En ook dat is iets dat bekend is binnen de topics m.b.t zwangerschapstesten dat dit zich kan voordoen.