Endometriose en in de Medische Malle Molen >>DEEL 2<<

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Cindii, 8 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam

    Jeetje wat balen Vlindertje! Heel herkenbaar verhaal zeker. Ik heb het ook gehad. Die kunstmatige overgang dmv Zolodex of Lucrin is wel pittig en moet je zeker rekening houden met wat bijwerkingen, al is dat wel verschillend per vrouw. Balen dat jullie ook aan de IVF moeten. Aan de ene kant voelt het misschien als een oplossing dus dat is fijn maar er zijn ook met IVF geen garanties wel goede kansen uiteraard. Behoorlijk wat voor jullie om te verwerken. Mijn vriend is trouwens precies hetzelfde gaat ook vaak van zn graat! Succes voor nu en lees en schrijf lekker met ons mee!
     
  2. vlindertje87

    vlindertje87 Actief lid

    12 feb 2013
    179
    57
    28
    NULL
    NULL
    Liz, Het is inderdaad heel wat.. Ook weer kijkoperatie en 3 maand 'stil staan' dadelijk.. maar alles voor het goede doel. Bijwerkingen houd ik zeker rekening mee.

    Ik weet dat IVF ook niet zekerheid bied, uiteindelijk is dat met bijna alles zo natuurlijk. Maar toch wel het idee dat we straks in ieder geval (weer) een kans maken.. We zullen het zien!
    Gelukkig hier ook succes verhalen gelezen!
    Helaas ook meiden bij wie het niet lukte, echt heel verdrietig..
    de tijd gaat het allemaal leren!

    *Never lose hope*
     
  3. Willeke86

    Willeke86 Fanatiek lid

    16 mrt 2014
    1.200
    0
    36
    Zuid-Holland
    Vlindertje, heftig meid! Helaas weet ik hoe het is :(
    Kan me voorstellen dat je het idee hebt dat je 3 stappen terug doet en weer eindeloos moet wachten. Maar met zo'n grote cyste kun je idd niet goed verder, die van mij was 4 cm en zat ook behoorlijk in de weg.
    Lucrin is niet heel gaaf maar opzich ook wel te doen. Maar opvliegers en nachtzweten hebben de meeste wel last van.
    Maar daar sla je je wel doorheen hoor!
    Hebben ze enig idee wanneer je geopereerd gaat worden? Is er een wachtlijst of kun je snel terecht?
     
  4. Woman1987

    Woman1987 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    1.130
    16
    38
    Vrouw
    Pedagogisch Medewerker Kinderopvang BD groep
    Even m'n beklaag doen. Was al eerder ongesteld..gelukkig door de orgametril geen pijn meer. Normaal/eerder word ik rond deze datum ongesteld..nu heel onregelmatig. En was er bijna af en nu weer last van stolsels..&#128546;
     
  5. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Woman, heb je een stopweek of slik je door? Want eigenlijk zou je wel door moeten slikken vanwege de endo. Hoe lang gebruik je het al? Als je blijft bloeden is de hoeveelheid hormonen misschien nog te laag... Sterkte hoor! Vervelend gedoe de hele tijd!
     
  6. Woman1987

    Woman1987 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    1.130
    16
    38
    Vrouw
    Pedagogisch Medewerker Kinderopvang BD groep
    Slik door Tash!
    En het is idd erg vervelend. :(
     
  7. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Bah!! En hoe lang slik je dit al? Ik had bij alle soorten hormonen de eerste weken nog wat bloed/bruinverlies, tot mijn lichaam een beetje gewend was zeg maar... Maar als dit zo blijft moet je het zeker aankaarten bij je gyn hoor
     
  8. Woman1987

    Woman1987 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    1.130
    16
    38
    Vrouw
    Pedagogisch Medewerker Kinderopvang BD groep
    Een week slik ik het nu.
    Oke,ik zal dat in de gaten houden. Word als goed is volgende maand geopereerd aan de endo.
     
  9. lessie

    lessie Actief lid

    3 dec 2012
    279
    0
    16
    NULL
    Stiertje succes vandaag !
    Tash weet jij al meer?
    Liz wat een leuke site heb je! Misschien dat ik wel iets ga aanschaffen :) hoe gaat het met de Lucrin? en de bijwerkingen?
    Merk je dat je minder last hebt van endo?

    Ik zit nu op ongeveer 9 follikels rond de 12,5 mm (en een paar kleintjes). 7 follikels zitten in de eierstok waar ook de endocyste zit.. slik... ben wel beetje bang voor punctie..
     
  10. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam

    Nou ik lig al weer twee dagen te creperen want ik ben echt onwijs zwaar ongesteld. Elke twee uur langs mn tampon heen?! Sorry voor de details maar dit ken ik helemaal niet. Ik voel me echt een vaatdoek en zie er ook zo uit. Nul energie en misselijk echt naar. Heb normaal met Lucrin geen last van maar staat wel op internet dat het kan voorkomen dus zal wel ok zijn...En ja bedankt! De site houd mij lekker bezig ;) veel mooie sieraden kopen en verkopen is leuk! Ik heb wel degelijk veel minder last van de endo door de Lucrin dus dat is wel een lichtpuntje. Maar ik heb van de week ook gezegd tegen mijn vriend dat ik niet zeker ben dat ik na onze Cryo poging nog verder wil met IVF. Ik vind het zo vies tegen vallen. Maar ja dat is ook heel verdrietig en ben niet zeker of we daar al klaar voor zijn. Dilemma's dus!! Eerst maar even een gezellige Valentijn;) In elk geval aan julliie allen een leuke dag gewenst!!
     
  11. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Oja Liz, dat wilde ik ook nog zeggen, hele leuke webshop! ;)

    Lessie, 9 follikels! Hopelijk gaan de kleintjes ook nog meedoen! Mooi extraatje! Weet je al wanneer je de punctie ongeveer kan verwachten? Kan me heel goed voorstellen dat je opziet tegen de punctie!

    Woman, hoop dat het nog wat verbeterd, en snel! En dan na de operatie hopelijk een hoop endo kwijt?! Of gaan ze alleen kijken? Sorry, ben het even kwijt.

    Stiertje, vandaag tp? Ben even niet heel actief geweest hier en ben net van iedereen een beetje kwijt hoe jullie er in zitten allemaal. Sorry!

    Wij hebben gister de tp gehad. Jawel, op vrijdag de 13e! Vind dat helemaal leuk! Merk wel dat het extra spannend is nu we de laatste cryo hebben teruggekregen. We vinden wel met een 37% kans per tp in het Vu tegenwoordig, we met drie keer dus ruim over de 100% moeten zitten. :D
     
  12. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Tash: jullie op vrijdag de 13e, wij op Valentijnsdag. Daar moet toch iets moois uit voortkomen! Voor ons ook de laatste cryo.
     
  13. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Ohhhh spannend meiden ik ga duimen voor jullie!!!!
     
  14. lessie

    lessie Actief lid

    3 dec 2012
    279
    0
    16
    NULL
    Wat een bijzondere dagen voor terugplaatsingen :)
    Fijn dat de cryo's voor jullie allebei goed zijn ontdooid.
    Drie keer scheepsrecht ja dat vind ik ook :)

    Liz wat vervelend. Wel herkenbaar met ongi.. heb daar in het verleden veel last van gehad. Vaatdoekje en nul energie.. En de week erna vaak ook:( Moeilijk hoor de keuzes wat betreft ivf. Sterkte hiermee..
     
  15. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Tash, wanneer mag jij testen? Ik over 10 dagen (tp van blasto).
     
  16. Woman1987

    Woman1987 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    1.130
    16
    38
    Vrouw
    Pedagogisch Medewerker Kinderopvang BD groep
    Tash: Nee het word weggehaald! 3uur durende operatie..
     
  17. Willientje

    Willientje Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ik heb een hoop gemist zie ik.. er komen weer heftige verhalen voorbij. Iedereen sterkte en een dikke knuf voor wie het nodig heeft...

    Met mij gaat het momenteel goed. Even geen klachten en pijn. Ik bleek ook niet zwanger te zijn. Nog anderhalve week en dan ga ik naar het vu. Ik ben benieuwd.
     
  18. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Mag de 25e testen!

    Willientje, goed dat ze er zo'n tijd voor uittrekken! Op naar een zo schoon mogelijk lijf!

    Woman, fijn dat het met jou nu even goed gaat! Heerlijk om geen pijn te hebben zeg! Als de pijn er niet is merk je pas hoeveel energie het vraagt hè?
     
  19. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Ah, ik dus de 24e. Spannend!!!! Zit jij in een natuurlijke cyclus? Ik zit aan de progynova en de utro. Dus ik zal echt een test moeten doen, ik word niet vanzelf ongesteld.
     
  20. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    O, en hoe ging dat nou met ontdooien? Beide cryo's goed ontdooid en eentje weggegooid?
    Bij ons was het spannend: er was er nog maar eentje, dus geen reservemogelijkheid bij niet goed ontdooien. Maar gelukkig was ie goed ontdooid.
     

Deel Deze Pagina